Svájc Zürich Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Scheuble Értékelési pontszám: 8,6

„Központi helyen van, csodálatos a környék, közel a vasútállomáshoz.”

• Hotel Limmathof Értékelési pontszám: 7,8

„Központi elhelyezkedésű, jó az étterme.”

• „Választékos reggeli, kényelmes nagyméretű ágy, kedves, segítőkész személyzet, a közös helyiségek szépek és ízlésesen berendezettek, közel a belváros, mely gyalogosan is könnyen elérhető. Nem véletlen, hogy visszatérő vendégek vagyunk.”

• THE FLAG Zürich Értékelési pontszám: 8,2

„Tiszta, rendezett volt a szoba és a szálloda. A parkolási lehetőség és a szálloda elhelyezkedése is kedvező volt, kb. 10 perces sétával a vasút elérhető, amivel 10-15 percen belül a városban lehet lenni. Aki viszont koncertre megy a Letzigrund Stadionba, mint mi, annak a szálloda elhelyezkedése tökéletes. :) Max. 15 perc kényelmes séta.”

• Hotel Villette City Center - Bellevue Értékelési pontszám: 6,4

„reggeli nem volt, szemben kb. 6 meterre epitkezes volt,pihenni aludni szelloztetni nem lehetett, komplett katasztrofa ,9 napra 1869CHF arert ez rablas”

• Swiss Night by Fassbind Értékelési pontszám: 8,5

„Az ágy kellemes volt. A szálloda szépen fel van újítva, hangulatos helyi szellemben. A recepciós hölgy kedves és udvarias volt. Az utca csendes, éjszaka szinte forgalommentes. A parkolás megoldott, de létszámfüggő.”

• Hotel Basilea Értékelési pontszám: 7,4

„Remek helyen van. 11 óra előtt érkeztünk, 15 perc alatt előkészítettek nekünk egy szobát. Pedig 14 órától lehetne csak becsekkolni... :) Igaz az éjszakát nem töltöttük ott, este mi távoztunk. De volt hajszárító, kéztörlő, törölköző, zuhany előtt kilépő, adagolós folyékony szappan, csomagolt szappanka, "fürdősapka", tasakos tusfürdő, kozmetikai kendő, tisztasági tasak; kis palack ásványvíz, papír+toll, ventilátor, TV, asztal+szék, vállfák, sötétítő függöny szóval minden! Mivel nem aludtunk ott így az ágyat, reggelit nem tudom értékelni. De szívesen visszamennék! ;)”

Zürich 30 legjobb szállodája

112 423 Booking.comos hotelértékelés alapján