Kína Kuangcsou Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Holiday Inn Shifu Guangzhou Értékelési pontszám: 8,2

„Itthonról foglaltam a Booking.com - on keresztül, de megérkezésünkkor fogalmuk se volt Róla. Mutattam a rendelési számot, mire közölték, hogy hogy ez nem az ő számuk, és nem tudnak vele mit kezdeni.??!! Majd amilyen szobát rendeltem, nem tudtak adni, csak rosszabbat, és másnap hurcolkodtunk át olyanba, amit foglaltunk. Az már jó volt. Ami rossz volt: - Foglalóként 1300.- eurót kértek kp.-ben letenni. Az majdnem a duplája volt a szállás árának. - "Azonosítás miatt" - fotót készítettek rólunk, külön - külön. Ez botrányos!!! Ilyennel még 4++++ -os szállodában nem találkoztam. Természetesen a számla több lett, mint amit a booking.com előre jelzett.”

• Orange Tree International Apartment Értékelési pontszám: 7,4

„Kedves személyzet. Tiszta, igényes környezet.”

• Langham Place Guangzhou Értékelési pontszám: 8,8

„Bőséges reggeli, jó kiszolgálás.”

• „Reggelire nem fizettünk elő. A szállás tökéletesen megbízható, ami nagyon nagy szó ebben a városban, pláne ezért az árért. Nem kell túlgondolni a szállást ár-érték arányban teljesen megfelelő. Könnyű élelmiszert vásárolni, de igazából bármit vásárolni a környéken. Alatta non-stop Mc Donald's ami a kávé miatt nagyon jól tud jönni. A metro távolsága miatt nem kell megijedni, közvetlenül a hotel előtt áll meg a 479-es busz, ami 1 azaz egy Yuan-ért elvisz a metroállomásra :). Klima-Wifi ok. Majd el felejtettem, ha valaki erre járna, lift 3. emelet kitűnő Kínai étterem, kihagyni tilos, árban is rendben van, a lakosság is ide jár, kívülről nem látszik mégis tele van. A másodikon megszokott sushi étterem. Legközelebb is itt szállok meg az biztos.”

Kuangcsou 29 legjobb szállodája

60 018 Booking.comos hotelértékelés alapján