Kína Sanghaj Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Shanghai 8 Art Hotel Értékelési pontszám: 6,5

„Belvárosi elhelyezkedés”

• „Az elhelyezkedése.”

• Dorsett Shanghai Értékelési pontszám: 8,3

„Európaiaknak is való reggeli, nem csak ázsiai. Közel a metró állomás.”

• Mercure Shanghai Hongqiao Airport Értékelési pontszám: 7,7

„A szállás megbízható, ami Kínában nagy szó. A bankkártyáról automatikusan zajlott a fizetés. A szállás tiszta, nagyon-nagyon jó a közlekedése, a metro konkrétan 50 méterre van.”

• Shanghai Fish Inn East Nanjing Road Értékelési pontszám: 8,4

„HU/ Csendes - nyugodt kis utcában található a szállás. Könnyen megközelíthető az East Nanjing Road metrómegállótól. Pár perc sétányira helyezkedik el a Bundtól. A szoba nagyon szép és jól felszerelt. A fürdőszoba tiszta és modern. Élmény volt minden ott töltött perc. Csak ajánlani tudjuk. Ruha mosatási lehetőség is van. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, Minden kérdésünkre kimerítő válasz kaptunk :) EN/ Hotel is located in a quite and calm sorrunding. Very easy to access it from the East Nanjing Road metro station. Bathroom is clean and modern. Every minute was real pleasure for us. Laundry service is available for a reasonable price! Staff was very helpful and friendly they provided full support for us.”

• Holiday Inn Express Shanghai Zhenping Értékelési pontszám: 8,2

„Nagyon közel volt a metro megálló,ez nekünk nagyon fontos.A hotel gyönyörű tiszta,modern,bőséges volt a reggeli.Mi nagyon meg voltunk elégedve.A környéken minden megtalálható volt,ami kell.”

• Royal Court Hotel Shanghai Értékelési pontszám: 6,3

„Közel a belvároshoz, tömegközlekedéshez, üzletekhez”

• Hilton Shanghai Hongqiao Értékelési pontszám: 8,2

„Nagyon jó hotel, csak ajánlani tudom. Kedves mindenki, és igazi minőséget kap az ember akár a szoba vagy az ellátás kapcsán!”

• Shanghai Fish Inn Bund Értékelési pontszám: 8,4

„Jó helyen, csöndes, kellemes környezetben lévő szálláshely.”

• Jinjiang Inn Shanghai Tongji University Értékelési pontszám: 7,9

„Jó tömegközlekedés, 3-4 éjszakára tökéletes. Szoba és a fürdőszoba tiszta volt, teljesen meg voltam vele elégedve. Természetesen teljesen átlagos minősége van a hotelnek, de ezért az árért erre szabad csak számítani.”

Sanghaj 30 legjobb szállodája

156 403 Booking.comos hotelértékelés alapján