Armenia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Armenii

• Villa 29

• Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja obiektu, zaledwie kilka minut spaceru do placu Republiki. Duże pokoje a właściwie to apartament.

Brak windy.

Elżbieta Polska
  • Vayk Hotel

Vaykʼ, Armenia

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Rodzinna atmosfera, pełna pomoc. Mieliśmy awarię wypożyczonego samochodu. Właściciele do późnej nocy nam pomagali organizować samochód zastępczy i od samego rana, bez żadnych dodatkowych opłat, pomagali ogarnąć kwestie logistyczne, finansowe i wszystkie możliwe problemy.

Ocena dodana: 21 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Azoyan Holiday Resort

Sisian, Armenia

• Pozytywna część opinii

Lokalizacja bardzo ciekawa. Jakiś dawny kołchoz, ale właściciele robią z tego miejsca coś bardzo pozytywnego. Drobne niedociągnięcia w komforcie z powodzeniem kompensowane przez atmosferę

Ocena dodana: 21 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Anush`s B&B

Tatʼev, Armenia

• Pozytywna część opinii

W tej lokalizacji wyboru za dużego nie ma, tym niemniej atmosfera nienajgorsza.

• Negatywna część opinii

Należy uważać na ceny pozacennikowe. Kolacja, domowe wino itd. Wszystko płatne

• Ani Hostel

Średnia ocena: 8,6

Lokalizacja. Blisko centrum

• Negatywna część opinii

Brudna, śmierdząca grzybem łazienka. Na następny dzień byłam świadkiem " sprzątania" przemyta była tyko podłoga, lustra, wc pozostały dalej oblepione resztkami pasty, włosów itp. Śniadanie: tylko makaron z kapustą :/ Ogólnie odradzam. My zostaliśmy tam tylko dlatego, że było już zbyt późno aby szukać czegoś innego.

Ocena dodana: 21 sierpnia 2018
    Ewelina Czechy
  • Benefice Mini-Hotel & Tours

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miły i pomocny personel. Obiekt położony niedaleko stacji metra. W pobliżu sklepiki otwarte do późnych godzin. W hotelu czysto i przyjemnie. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam!!!

• Negatywna część opinii

Komfort łóżek mógłby być trochę lepszy

Damian Polska
  • Shamrock Hostel

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja tego hostelu oraz bardzo miły i pomocny personel.

• Negatywna część opinii

Sam hostel jest bardzo słaby. Duszne pokoje, łazienkę pozostawię bez komentarza. Wanna jak w przedwojennej Polsce u babci na kresach z wejściem na recepcje. Słowem jeden z gorszych hosteli w jakim przyszło mi obcować. Bardzo słabo

Mateusz Polska
  • Aregak B&B and Tours

Goris, Armenia

• Pozytywna część opinii

Bardzo miła i kontaktowa Właścicielka. Zaraz po przyjeździe zajęła się nami i pokazała najbliższą okolicę. Bardzo dobre lokalne śniadanie. Atmosfera wręcz domowa. Jeśli będziemy tam jeszcze kiedyś to z pewnością ponownie odwiedzimy Mariettę.

brak jakichkolwiek minusów.

Tomasz Polska
  • Amrots Hotel

Vaykʼ, Armenia

• Pozytywna część opinii

Bardzo pomocny personel dba o komfort gości. W upalny dzień dostaliśmy nawet dodatkowa klimatyzację do pokoju. Pomieszczenia dobrze wyposażone i czyste.

• Negatywna część opinii

Mało urozmaicone śniadania, lokalizacja na wzniesieniu (trudno dostać się pieszo)

Ocena dodana: 18 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
  • Getar

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Miły, sympatyczny i bardzo pomocny personel. Hotel znajduje się bardzo blisko centrum Erywania, w pobliżu stacja metra, sklepy itp. Dość urozmaicone śniadania w formie szwedzkiego stołu. Czysto!

• Negatywna część opinii

Hotel jest już trochę wysłużony, niektóre wyposażenie wymaga wymiany.

Ocena dodana: 18 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Anonimowy Polska

Hotele w Armenii wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Areni Wine Art

Areni, Armenia

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Pyszne, domowe śniadanie. Przyjazna i pomocna obsługa.

Brak klimatyzacji.

Ocena dodana: 4 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    peyiongyi Polska
  • Noy Land Resort

Sevan, Armenia

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Przepiękna lokalizacja nad samym brzegiem jeziora. Jak na tę lokalizację - cena bardzo przystępna.

• Negatywna część opinii

"Wyposażenie" kuchni to czajnik, 4 plastikowe kubki i 4 plastikowe talerze. Śniadanie - makaron z parówkami jako danie główne.

Ocena dodana: 23 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Rafał Polska
  • Grand Hostel Yerevan

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Spędziliśmy w Grand Hostelu Yerevan dwie noce. Otrzymaliśmy do dyspozycji apartament, który przerósł nasze wyobrażenia i oczekiwania. Oczywiście wszystko było bardzo czyste i zadbane - spory pokój z tarasem i bardzo duża łazienka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściciel to przeuprzejmy, wyjątkowy, o szalenie pozytywnym nastawieniu do życia człowiek, który bardzo pomógł nam w kilku sprawach organizacyjnych na miejscu, a na koniec pomógł nam dostać się na lotnisko (wcześnie rano) - bardzo dziękujemy! Należy dodać, że Hostel współpracuje z firmą wypożyczającą samochody, co pozwala np. na wynajęcie i zwrot samochodu na miejscu. Skorzystaliśmy z tej opcji i bardzo byliśmy zadowoleni. Wszystkim bardzo polecamy!

Ocena dodana: 4 października 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Paweł Polska

Hotele w Armenii wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Machanents Guest House

Ejmiatsin, Armenia

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Wspaniała atmosfera, smaczne śniadanie, uśmiechnięty personel.

Ocena dodana: 23 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Fereira Polska
  • B&B Artson

Vagharshapat, Armenia

• Pozytywna część opinii

Wspaniala gospodyni, swietnie mowiaca po angielsku

Ocena dodana: 21 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Marysia Polska
  • Mia Casa Hotel Yerevan

• Pozytywna część opinii

Bardzo dogodna lokalizacja, w centrum miasta. Pokoje bardzo dobrze wyposażone i co najważniejsze czyste. A sam personel niezwykle uprzejmy, pomocny i wyrozumiały. Bez najmniejszych problemów zostałam zakwaterowana na kilka godzin przed planowanym wcześniej przyjazdem. Dzięki temu mogłam się odświeżyć i przygotować na całodzienne spotkania biznesowe. Na pewno do Was wrócę :)

Ocena dodana: 6 listopada 2016
    KReicher Polska
  • Apartments on Mashtots by Picnic

• Pozytywna część opinii

Lokalizacja, wyposażenie apartamentu spełniało wszystkie oczekiwania.

• Negatywna część opinii

klatka schodowa na której można kręcić Piątek 13 bez żadnych dodatków.

Ocena dodana: 1 lutego 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    reurion Polska
  • Apartment at Mashtots Avenue

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Wyposażenie znakomite.Do najdrobniejszych szczegółów-przykład :szczoteczki do zębów,kosmetyki,pełne wyposażenie kuchni.Wino na powitanie.Poprostu wejść i mieszkać,nawet pantofle jednorazowe

Nic wszystko OK

Ocena dodana: 17 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    ANDRZEJ Polska
  • Guest House in Gumri

Gyumri, Armenia

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

bardzo miły właściciel, bardzo porządny pokój, czysta łazienka, dodatkowo przyjemny ogródek.

Ocena dodana: 13 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    osi21 Polska
  • Cross Apartments and Tours

• Pozytywna część opinii

Wielkie atuty obiektu, to świetne obiekty sportowe w sąsiedztwie z których korzystanie jest wliczone w cenę. Bardzo miła i pomocna obsługa. Nasz apartament był bardzo czysty i komfortowy.

• Negatywna część opinii

Widać, że nad bloczkiem, w którym był nasz apartament dopiero od niedawna zaczyna się prace celem odnowienia. Na szczęście apartament zdecydowanie odbiegał na korzyść w stosunku do wyglądu budynku z zewnątrz. Lokalizacja nie jest optymalna dla osób chcących zwiedzać Yerevan (obrzeża miasta).

Ocena dodana: 3 września 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Tomasz Polska
  • Central Avenue Apt & Tour

• Pozytywna część opinii

Obiekt położony 800m od centrum miasta , świetna lokalizacja , gospodarz świetny i pomocny , zwiedzaliśmy podczas wycieczki 3 państwa , i to właśnie tutaj każde z nas poczuł się jak w domu , ładny apartament , schludny i czysty , łóżka mogłyby byc troszeczkę wygodniejsze ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Okolica piękna , Polecam w 100%

Ocena dodana: 10 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Filip Polska
  • Bridge Hostel Yerevan Armenia

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Był to najlepszy hostel podczas całej naszej wyprawy do Gruzji i Armenii ale też jeden z najlepszych, w jakich kiedykolwiek spałam. Staranny wystrój z pianinem w holu przypomina raczej hotel a nie tani hostel. Bardzo czysto i przytulnie. Pan z obsługi przesympatyczny, Śniadanie wyborne.

Ocena dodana: 14 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Anna Polska
  • City Centre Apartments by Picnic

• Pozytywna część opinii

świetna cena za bardzo ładny i czysty apartament w samym centrum miasta. bardzo pomocni gospodarze!

Ocena dodana: 23 października 2017 Pobyt: Październik 2017