Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Azerbajdžan Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Azerbajdžane

• Nemi Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Personal a lokalita bola velmi dobra.

• Negatívna časť hodnotenia

Hotel potrebuje nutne rekonstrukciu izieb. P

Ohodnotené: 23. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Peter Slovensko

• Pozitívna časť hodnotenia

Na ubytovaní sa nam najviac pacila lokalita a vysoký štandard hotela.

Ohodnotené: 16. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Barborka Spojené štáty americké

• Pozitívna časť hodnotenia

Vynikajuca poloha hotela, prijemny standard. Personal velmi prijemny. Velmi ochotne zabezpecia taxi na letisko za skvelu cenu.

• Negatívna časť hodnotenia

Ako male minus vidim: v hoteli nie je vytah, a stale to iste jedlo pocas ranajok

Ohodnotené: 6. apríla 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Lenka Slovensko
  • Passage Boutique Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9

Breakfast was perfect!

Ohodnotené: 13. apríla 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Marian Slovensko

• Pozitívna časť hodnotenia

raňajky boli celkom dobré, posteľ pohodlná

• Negatívna časť hodnotenia

Kúpeľňa by mala byť vybavená miestom na odkladanie vlastných kozmetických a hygienických predmetov a tiež háčikmi na vešanie uterákov.

Ohodnotené: 5. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Maria Slovensko
  • Vania Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 6,8

vôbec nič

• Negatívna časť hodnotenia

Na izbe sa nedala vypnúť klimatizácia, takže sme celý čas mrzli. Sprchový kút nemal dvere, takže po sprche bola celá kúpeľňa mokrá, nehovoriac o tom, že denne vypadávala voda (bola to zábava, keď som čakala namydlená na zapnutie vody) a navyše, tiekla zásadne voda studená. Kúpeľňa bola špinavá, kľučiek na skrinkách som sa dotkla len s vreckovkou, vnútro skriniek bolo špinavé, rám na zrkadle hrdzavý. Koberec na izbe špinavý, matrace na posteli bodali ako ihly, jedným slovom katastrofa. Raňajky boli každý deň rovnaké, podávali sa do 10.00, ale už o 9.00 nič nebolo, každý deň sme sa museli dožadovať džúsu (pre cca 20 ľudí bol litrový džbán), mlieka, praženice, chleba, vody.

Ohodnotené: 26. júla 2018
    Igor Slovensko
  • Icheri Sheher Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Hotel ma vybornu polohu - v pamiatkovej zone a zaroven hned pri zastavke metra. Velkost a vybavenie izieb aj kupelne je OK. Internet vez wifi funguje stabilne.

• Negatívna časť hodnotenia

Urcite nechodte do tohoto hotela, pokial chcete v noci spat. Hotel ma na najvyssom poschodi restauraciu a schodisko k nej vedie popri izbach. Do jednej rana bezne sposobuju hluk navstevnici iduci do alebo z restauracie a okolo druhej rana este stale trieskaju s niecim tazkym pravdepodobne zamestnanci restauracie - neviem ci stahuju tazke stoly, ale znelo to tak. Hotel poskytuje predrazenu sluzbu odvozu na letisko (40 manat) taxi by mal byt vyrazne lacnejsi, tak si preverte vopred ceny. Ranajky boli vyslovene slabe.

Ohodnotené: 27. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018

Branislav Slovensko
  • Sahil Inn Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Čisté ubytovanie na dobrom mieste. Personál ochotný vždy pomáhali, keď bolo potrebné (uvarili čaj, kávu, zavolali taxi...). Postele pohodlné. Raňajky priemerné. Dobre sme sa cítili. Myslím si, že dobrý pomer kvalita/cena.

• Negatívna časť hodnotenia

To nie je hotel a nie so štyrmi hviezdičkami, aj keď s niektorými parametrami splňajú podmienky (veľkosť izieb, výmena prádla), ale niektoré chýbajú (reštaurácia, minibar..). Zariadenie má asi 9 izieb s centrálnou miestnosťou, kde sú raňajky. Kto má izbu z tejto miestnosti (skoro všetci) má smolu. Všetko počuť. Na izbách sme nemali stoličky. Nemohli sme platiť kartou.

Ohodnotené: 30. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018
    Ladislav Slovensko

• Pozitívna časť hodnotenia

Super poloha na pešej zóne takmer v strede mesta. veľmi dobré odhlučnené okná, tak aj napriek čulému ruchu v neskorej večernej a nočnej dobe nie je v izbe počuť hluk zvonku. Poskytnutie transferu z/na letisko za dobrú cenu. veľmi dobré pripojenie wifi.

• Negatívna časť hodnotenia

Trošku zvýšiť úroveň podávaných raňajok nad poskytnutý štandard. pri neskoršom príchode na raňajky už dosť obmedzený sortiment a množstvo.

Ohodnotené: 18. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Peter Slovensko