Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Азербайджан Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Азербайджані

• Sharq Plaza Hotel

Середня оцінка за відгуками: 6,8
    • Позитивна частина відгуку

Непоганий інтер‘єр, зручне ліжко, балкон у номері

• Негативна частина відгуку

Дуже брудно, персонал неадекватний. У нас був номер біля ресторану, і в другій годині ночі почались крики і гучна музика. Це була якась вечірка у канадців. На мої вимоги вимкнути музику персонал відповідав ‚рецепція дозволила, ми не можемо нічого зробити‘. Шум припинився лише після дзвінка у поліцію. Заснути вдалось лише в 3 годині. Висновок - персоналу абсолютно все одно, комфортно їхнім гостям чи ні. Однозначно не рекомендую!

Відгук від 9 червня 2018 Дата проживання: Червень 2018
    Yaroslav Україна
  • Old Baku Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,1
    • Позитивна частина відгуку

Зручне місце розташування, надзвичайно приємний персонал

Відгук від 20 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Andrii Україна
  • Old East Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Чудове місце розташування готелю в старому місті. Достатній рівень комфорту та досить тихі номера. Затишний готель за чудовою ціною.

Відгук від 9 червня 2018 Дата проживання: Червень 2018

Olha Пакистан
  • Ramada Baku Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Рекомендую. Чудове співвідношення: ціна якість. Готель відповідає зірковій категорії. Гарні і різноманітні сніданки, морський пляж, басейн, два ресторани. Дуже зручно добиратися в місто. Зупинка автобусів поряд з готелем. 20 хвилин їзди до центру Баку. Для спекотливого періоду - чудовий вибір.

Відгук від 7 липня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Микола Україна
  • Badamdar HOSTEL

• Позитивна частина відгуку

Нове приміщення, чисто, в кімнатах прибирають, коли попросите і так само міняють рушникиі білизну повашому проханню.навіть щоденно

Сподобалось все

Відгук від 20 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    svyatoslav Україна
  • Sebail Inn Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Номери зручні та чисті. Розташований в чистій та тихій зоні міста. Дуже привітний персонал, розмовляє та розуміє англійську та російську мови. Сніданок включений у вартість досить непоганий (тільки просіть персонал смажити вам яєчню ), також протягом доби чай та кава безкоштовно. Можна додатково замовити обід чи вечерю. Взагалі доволі непоганий готель. номери виглядають так само як і на фото.

• Негативна частина відгуку

Розташування досиить спірне - з одного боку тихе місце, з іншого до центру треба або їхати, або мандрувати пішки протягом 30 хвилин. В сусідньому номері палили в кімнаті, то весь дим йшов через вентиляцію і в наш номер.

Відгук від 21 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Иван Україна
  • Four Seasons Hotel Baku

• Позитивна частина відгуку

Номер, персонал, місце розташування, чистота.

• Негативна частина відгуку

Сніданок не відповідає рівню готелю.

Відгук від 25 червня 2018 Дата проживання: Червень 2018
    Olga Україна
  • Grand Hotel Europe

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Для різноманітності напишу відгук українською ) Отож, з самого початку (ще процесу букінга і перепискою з готелем я був приємно вражений, нам пообіцяли номер з видом на море і бонус з фруктами). Коли ж ми приїхали то виявилось що нас чекає навіть ще більше сюрпризів. Хочу відзначити персонал готелю який привітав мою дівчину з днем народження, які балували нас всякими вкусняшками і постійно хотіли щось підсказати і допомогти. Дуже дякую за чудовий відпочинок та незабутні враження!

Відгук від 17 липня 2018 Дата проживання: Червень 2018
    Igor Україна

Популярні готелі в Азербайджані - усі відгуки

• Four Seasons Hotel Baku

• Позитивна частина відгуку

Все надзвичайно чудово! Персонал, інтер'єр, комфортне ліжко (наявність ортопедичної подушки), різноманітний сніданок, є дитяче меню. Якщо чогось немає, то персонал із задоволенням виконає Ваше побажання.

• Негативна частина відгуку

Паління в залі ресторану необхідно терміново прибрати. Бо не зважаючи на окремо виділену зону, все однак, неприємний запах досягає зони для некурців. Це дуже шкодить дітям, вони втрачають апетит і дорослим так само хочеться як наймога швидше піти з ресторану. Кімната для сигар має погану вентиляцію і заважає відвідувачам ресторану насолоджуватись чудовою італійською кухнею.

Відгук від 1 листопада 2016 Дата проживання: Жовтень 2016
    Pavlo Україна