Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

България Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в България

• Бенвита Хотел

Златни пясъци, България

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Практически всичко ми хареса. Досега не бях виждал в хотел три звезди да има ежедневно почистване на стаята. Персоналът направо е възхитителен. Закуската е вълшебна. Изгледа от стаите е прекрасен. Препоръчвам както за двойки, така и за семейства с деца.

• Отрицателна част на отзива

Аз по принцип съм критичен, но нямаше нещо, което да не ми хареса!

E.Genchev България

• Сана Спа Хотел

Хисаря, България

Средна оценка от отзиви: 8.8
    • Положителна част на отзива

Всичко ми хареса: любезния персонал, много-добрата закуска, двата басейна и особено външното джакузи! Престоят ни беше чудесен. Ще го посетим отново.

Magdalena България
  • Хотел Лещен

Лещен, България

Средна оценка от отзиви: 8.5
    • Положителна част на отзива

Разположението на хотела е уникално. Басейна, външното джакузи и вътрешния спа център много ни харесаха. Страхотни гледки и спокойствие.

• Отрицателна част на отзива

Липсваше хладилник в стаята. Малко се чуват шумовете през стените.

Dilyana България
  • Дионис Хотел

Варна, България

Средна оценка от отзиви: 8.2
    • Положителна част на отзива

Хотелът е в близост до целта на нашето пребиваване. Хотелът е в близост до централната част на града. Чистотата и обслужването в хотела бяха на добро ниво.

• Отрицателна част на отзива

Добре е да се предлага поне закуска. Още по- добре е да има условия за хранене - малък ресторант, с минимално /дневно/меню.

Snejana България
  • Балнео СПА Хотел Свети Спас

Велинград, България

Средна оценка от отзиви: 8.3
    • Положителна част на отзива

Не беше виенска кифличката, но на мен българските с мармалад по ми харесват. И въобще закуската беше невероятна. И млякото, и сиренето, и милинките за мекиците да не споменавам, 100% удоволствие. Благодаря! Ресторанта също си го бива. Поздрави на готвача!

Без забележки!

Сандански, България

Средна оценка от отзиви: 8.7

Локацията.

• Отрицателна част на отзива

Не беше много чисто, както в стаята, така и в коридорите. Липсват удобства.

Анонимен потребител България

Високо оценени хотели в България от гости, които говорят български

• Guesthouse Green Fields

Гърмен, България

• Положителна част на отзива

Стаите бяха перфектни, изключително чисти и уютни. Модерно обзавеждане и мили, отзивчиви и гостоприемни домакини. Храната е от вкусна, по-вкусна. Със сигурност ще посетим отново къщата за гости. Цените и качеството в съотношение са абсолютно приемливи.

Оценено на: 14 Май 2017 Престой през май 2017
    Teodora България
  • Хотел Речен Рай

Мелник, България

• Положителна част на отзива

Събудихме се в пълна релаксираща тишина. Стаята просторна,чиста,топла .Закуска - да си оближеш пръстите. Вечерята - вкусна. Още, като се поднесат чиниите /приказно аранжирани/ и вече си се нахранил. Любезни домакини. От първата до последна минута. Сега при опадалите листа на дърветата е много красиво, реката бълбука, а какво ли ще е като се разлисти гората? РАЙ. Да , ще трябва да се види. Благодарим Ви мили хора.

• Отрицателна част на отзива

По - големи и насочващи рекламни пана, поставени на няколко места след табелата Мелник идвайки от Петрич.

Оценено на: 13 ноември 2016 Престой през ноември 2016
    tsvetanka България

Високо оценени хотели в България от всички пътници.

• Sea Sense Boutique Hotel

Созопол, България

• Положителна част на отзива

Великолепна гледка и добро местоположение,точно до Bamboo beach.Страхотна и чиста стая с модерно обзавеждане в абсолютен унисон с интериора на целия хотел.Лобито и ресторантската част се сливат с басейна и с прекрасната гледка когато се отворят вратите ,чудесна атмосфера.За студените вечери има и камина,която създава страхотно уютно усещане.

Няма такова

Teodora България
  • Guest house Maison 21

Пловдив, България

• Положителна част на отзива

Посетихме Maison 21 по време на "Нощта на музеите и галериите" 2016. Апартаментът е страхотен, намира се в старинна запазена сграда на една минута пеша от Главната и на три минути от Амфитеатъра. Домакините са създали невероятна атмосфера на уют и топлина в модерен стил и в същото време са запазили духа на мистичния Пловдив. Велина и нейното семейство са ужасно мили и лъчезарни. Бяха се погрижили за всичко, посрещнаха ни и ни препоръчаха заведения и други места, които да посетим. Дори ни бяха запазили места за паркиране, тъй като това в най-централната част на града и е доста трудно да се намерят. Горещо препоръчвам Maison 21 на всички посетители на Пловдив!

Оценено на: 27 септември 2016 Престой през септември 2016
    Росица България
  • Хотел Речен Рай

Мелник, България

Оценено на: 13 ноември 2016 Престой през ноември 2016
    tsvetanka България
  • Zari's Apartment

• Положителна част на отзива

възможност за паркиране в центъра на София тераса и слънчеви помещения

Оценено на: 26 февруари 2017 Престой през февруари 2017
    o2o България
  • K&M Apartments

Сандански, България

Средна оценка от отзиви: 9.6
    • Положителна част на отзива

Домакините ни посрещнаха топло, бяха услужливи и на разположение за всичко.

Оценено на: 24 април 2017 Престой през април 2017
    Dimitrinka България