Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Болгарія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Болгарії

• Perun Hotel Sandanski

Sandanski, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Зручне ліжко. Ціна та якість. Добрий сніданок, як для Болгарії.

Був запах цигарок

Відгук від 22 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Вячеслав Україна
  • Koshov Guest House

Koshov, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Все дуже сподобалось! Зупиняємось вже другий раз в цьому готелі. Чудовий затишний готельчик у чарівній місцині! Персонал доброзичливий, смачна їжа. Чисто.

ruzhuk Україна
  • Penthouse Apartment Crown Fort Club

Святий Влас, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 9,7
    • Позитивна частина відгуку

Вид з тераси- неймовірний! Наявні ВСІ зручності,все що потрібно для комфортного відпочинку! Господарі привітні і милі люди)

Інна Україна
  • Sofia Vladev Homestay

Середня оцінка за відгуками: 7,2
    • Позитивна частина відгуку

Зовнішній вигляд будинку приваблює. Але на цьому переваги закінчуються. Двір, сходи на поверх, стан санвузла на поверсі для 5 номерів, все дуже запущене. Задумка гарна, але втілення брутальне. Дешево та сердито.

• Негативна частина відгуку

Стан загального туалету суміщеного з ванною для 5 номерів. В приміщенні жодного крючка або полиці. Каналізаційна труба протікає досить давно.

Відгук від 19 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Ігор Україна
  • City House Hotel & Restaurant

Русе, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 8,9

- привітний персонал - чисто - загалом для сподобалось

• Негативна частина відгуку

- помешкання разом з рестораном і до 23-00 шумновато. - сніданок бідний, схожий на набір інгредієнтів для бутерброду.

Serhii Україна
  • Menada Grand Resort Apartments

Ахелой, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Все сподобалось.Прекрасний вид на море зручний і охайний номер.Персонал привітний.Всім рекомендую

николай Україна

Roman Україна
  • Ivani GuestRooms

Середня оцінка за відгуками: 5,7
    • Позитивна частина відгуку

Хостел як хостел не більше не менше. Переночувати можна, зручності відповідають ціні. Вай фай нормальний. В номері телевізор, чайник і кавоварка. Нам любителям кави це сподобалось особливо.

• Негативна частина відгуку

Душ являє собою змішувач в стіні з лійкою і зливом в підлозі, жодної кабінки. На три дні три полотенця. Чи одне на людину на три дні, чи по полотенцю на трьох (включно дитину) на день. Немає мікрохвильовки.

Mykola Україна
  • Royal Bay Residence and Spa

Святий Влас, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Супер готель! Персонал допомагає у всьому,ввічливий.Чисто,кожен день прибирають.Ресторан дуже смачний,і ціни не високі(ходили по інших ресторанах поряд,наш НАЙКРАЩИЙ)розрахуватися могли навіть на другий день.Територія дуже гарна,зелена,чиста.Нас було 2 дорослих і 3 дітей Всі задоволені.Номер був тиипу 2кімнатної квартири з кухнею,хто своїм авто ,можна брати продукти з собою і щось готувати,там є все устаткування.Всі фото на сайті реальні.РЕКОМЕНДУЮ

Анонім Україна
  • Aparthotel Golf Coast

Каварна, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 7,5

Місце розташування.

• Негативна частина відгуку

Зазначені умови на сайті не відповідають дійсності. Замість двохспального ліжка у номері два односпальних. На моє прохання надати номер згідно броні, мені запропонували або шукати собі інший готель або брати те що дають. Власниця готелю не привітна, веде себе нахабно і зухвало. Номер грязний, душ приймати взагалі неможливо. На балконі стіл поламаний. Добре подумайте перед тим як зупинятись в даному готелі

Відгук від 22 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Анонім Україна

Популярні готелі у Болгарії з високими оцінками від україномовних гостей

• Hotel Akord

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Номер просторий і комфортний. Сніданок смачний і різноманітний. Великий вибір напоїв - кава, какао, кілька видів чаю, соки. смачні фрукти. Є вибір страв для вегетаріанців. Відзначено з чого зроблені ковбаси - свинина або яловичина.

Відгук від 19 березня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    Ірина Україна
  • Seven Generations Winery Hotel and Spa

Mechka, Болгарія

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Гарне місце, красиві види на виноградники і схили річки, смачні сніданки, ожна придбати місцеве вино

• Негативна частина відгуку

Приїхали біля опівночі, на місці не було ресепшіоністки. Місце надто далеко від усього, аби шукати в такий час альтернативу для поселення. Чекали її 40 хвилин, в цей час на величезній території готелю не вдалося знайти ЖОДНОЇ людини з персоналу. Також вранці знадобилося знеболювальне, але в готелі навіть немає аптечки, при тому, що він розташований в маленькому селі і ані аптеки, ані лікарні ви поруч не знайдете.

Відгук від 20 червня 2017 Дата проживання: Червень 2017
    biata_ua Україна