Białoruś Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Białorusi

• Usad'ba Ochag

Hlybokaye, Białoruś

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Przemili właściciele, przepyszne śniadania, i moja pierwsza gorąca bania :))

Honorata Polska
  • Palace Hotel

Nyasvizh, Białoruś

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja w budynkach zamku, bardzo miły personel

Brak klimatyzacji , wentylacji. Bardzo duszno i gorąco w pokoju

Trudne zejście do rzeki Berezyna

Barbara Polska
  • Beijing Hotel Minsk

• Pozytywna część opinii

Przestronny hotel w ładnym otoczeniu zieleni 10mun spacerem od scislego centrum miasta. Ladne dobrze wyposazone pokoje

• Negatywna część opinii

Nowy obiekt zbudowany przez chinczykow w ktorym juz robione sa remonty, sciany z zewnątrz pekaja, kafelki na tarasach rowniez, nie wyglada to dobrze. Chinska budowlanka ...

MonikaKoppel Polska

położenie, czystość, kameralność

Jerzy Polska
  • Apartments on 17 Sentyabrya Street, 37

• Pozytywna część opinii

Gospodarz wspaniały, obwiózł nas swoim autem po mieście, żeby pokazać co mamy zwiedzać. Apartament położony bardzo blisko centrum. Jeszcze tam wrócimy.

Andrzej Polska
  • Apartment K. Marksa 5

• Pozytywna część opinii

Mieszkanie bardzo czyste. W łazience niezbędne kosmetyki, suszarka do włosów, żelazko. Z gospodarzem można się dogadać po polsku. Przyjechał z kluczami w 10 minut po telefonie. Można się z nim komunikować przez Whatsapp.

Zuzanna Polska
  • Business Apartment Central

• Pozytywna część opinii

Przyjechaliśmy do Grodna w godzinach pracy biura więc nie mieliśmy problemu z odbiorem kluczy. Ale pewnie i na tych, którzy docierają później sympatyczni gospodarze czekaliby z kluczami:) Apartament jest blisko centrum, można z niego dojść w zasadzie wszędzie na piechotę. Ale można również skorzystać z rowerów, które są na miejscu w cenie noclegu. My pojechaliśmy sobie rowerami na cmentarz (aha...ścieżki rowerowe w Grodnie nie mają zjazdów z chodników, na szczęście rowery to solidne górale więc można poskakać po krawężnikach) i na bazar. Niedaleko sklepy spożywcze ale również restauracje i kawiarnie. W pokoju jest mała lodówka, czajnik, kubki, talerze, kawa herbata oraz kosmetyki i ręczniki w łazience. Wszystko czyste i nowe. Dobry zasięg wi-fi. Sympatyczni gospodarze oferują pomoc w zwiedzaniu. Nas namówili na przyjazd kolejny raz na spływ kajakowy:)

• Negatywna część opinii

Wejście do apartamentu jest przez biuro, dla nas nie było to zupełnie kłopotliwe (można było zawsze zamienić parę słów i czegoś się dowiedzieć - piszę to jako informację a nie minus). Okna wychodzą na ulicę, więc dla wrażliwców którzy mają kłopot ze snem może być trochę głośno. My po wycieczkach pieszych i rowerowych spaliśmy jak kamienie.

Anna Polska
  • Apartment on Dzerzhinskogo 10B

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Za tą cenę wszystko było w porządku.

• Negatywna część opinii

Kaloryfer w łazience jest, nie z winy gospodarza bo tak podłączony, stale gorący co latem w upalne dni jest niekomfortowe

Stanisław Polska

Hotele na Białorusi wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Apartment in the city center on Zamkovaya

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Polecam! Świetne mieszkanie położone w bardzo czystym i schludnym mieście Grodnie. Bardzo miła i pomocna Pani właścicielka, mówiąca płynnie po polsku. Mieszkanie bardzo czyste, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Zapraszam każdego do Grodna. Nie ma się czego bać: ludzie przyjaźni, Niemen malowniczy, miasto spokojne i czyste. Tanio.

Ocena dodana: 6 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Łukasz Polska
  • Apartment on Karbyszewa 1

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Korzystajac z programu Grodno bez wizy wynajelismy to mieszkanie. Zalety: - dobra lokalizacja blisko centrum, sklepy pod domem - czysto i cieplo - parking od podwórza - sympatyczny wlasciciel - dobrze działający internet

Brak wad

Ocena dodana: 21 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    Tomasz Polska
  • Apartment K. Marksa 5

• Pozytywna część opinii

Bardzi dobra lokalizacja, mily wlascilel. Bardzo czysto+parking monitorowany! Polecam

mala lazienka

Ocena dodana: 5 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    MIKHAIL Białoruś
  • Apartment Karbyšava

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Dziękujemy Gienadij ..Jak Bóg da to się jeszcze spotkamy... Pozdrawiam Ewa Rudawska - Liszka i zapraszam na facebooka

Ocena dodana: 7 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    Leszek Polska
  • Apartament on Kirova

• Pozytywna część opinii

Apartament jest bez restauracji,ale z aneksem kuchennym.Bardzo wygodne duże łóżko.

• Negatywna część opinii

Przydałaby się stojąca lampa w salonie z punktowym oświetleniem.

Ocena dodana: 17 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Elżbieta Polska
  • Apartment Zamkovaya 14

• Pozytywna część opinii

Czysto, szybki internet, położenie w samym centrum starej części miasta. Wszędzie blisko. Wyposażenie kuchni pozwala na przygotowanie posiłku. Gospodarz porozumiewa się w języku polskim, bardzo komunikatywny i uczynny. Dysponuje własnym samochodem i za drobną opłatą zawiezie nas we wskazane miejsce. W taki sposób dotarliśmy do Wasiliszek miejsca urodzenia Cz. Niemena. Jeżeli będę drugi raz w Grodnie to tylko pod tym adresem.

Nie mam uwag

Ocena dodana: 4 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Jarosław Polska
  • Old city Apartments

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo ładny apartament, przestronny, ciekawa aranżacja, atrakcyjne oświetlenie, wyjątkowo czysty, wygodne łóżko, piękna łazienka, funkcjonalnie wyposażona kuchnia, serdecznie polecam nawet dla wymagających , mały kłopot z TV, ale wi-fi super 😊

Kłopoty z TV

Ocena dodana: 29 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Beata Polska
  • Apartment on Batoria Street City Center

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Polecam wszystkim : w samym centrum z pieknym widokiem na zamek i Niemen. Bardzo mila wlascicielka bez problemu moglismy zostawic walizki po wymeldowaniu. W kuchni kawa, herbata dla gosci. Apartament czysty, tuz po remoncie same zalety.

Ocena dodana: 5 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    remi Polska
  • Apartment D.Haradzeinskaha 2.(in the city centr)

• Pozytywna część opinii

Bardzo miły właściciel. Przyjechał samochodem na dworzec. Mieszkanie idealnie położone, między starym/nowym zamkiem, a ulicą sowiecką głównym deptakiem. Mieszkanie czyste, w pełni wyposażone w kuchni, tv, wifi. Wszystkie główne zabytki w okolicy. Kontakt z właścicielem możliwy w języku polskim. Posiada Whatsupa. Bardzo polecam i mieszkanie i Grodno!

Ocena dodana: 12 czerwca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Artur Polska
  • Uyutnaya 3h komnatnaya kvartira

• Pozytywna część opinii

Bardzo miła gospodyni, wszystko nowe i bardzo czyste, okolice spokojna i cicha (troszkę daleko od centrum ale jest przystanek komunikacji miejskiej, a jeśli ktoś odwiedza Grodno samochodem to już w ogóle nie stanowi to problemu)

Ocena dodana: 24 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    GRZEGORZ Polska
  • DoubleTree by Hilton Minsk

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Nowy. Super personel. Super sniadania. Bezpośrednie przejście do supermarketu.

• Negatywna część opinii

Chłodno w pokoju. Brak basenu.

Ocena dodana: 21 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Anonimowy Polska
  • Business Apartment Central

• Pozytywna część opinii

Polecam. Bardzo pomocna i serdeczna obsługa, słowa uznania dla p. Konstantina za wycieczkę po mieście. Warunki znakomite, podobnie jak lokalizacja. Na pewno wrócimy. Wojtek, Adam, Sławek

Brak

Ocena dodana: 27 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    Anonimowy Polska

Hotele na Białorusi wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Dream House Brest

Brześć, Białoruś

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Wszystko. Jest perfekt. Do tego super sympatyczne administratorki.

Wszystko sie podobalo)))

Ocena dodana: 14 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Maciek Polska
  • Sova Apartments

Brześć, Białoruś

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Przestronny apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia, świetna lokalizacja, bardzo blisko centrum miasta, miła obsługa mówiąca po polsku. Polecam!

Ocena dodana: 26 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Michał Polska