Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Bielorusko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Bielorusku

• Apartment on Lenina

Brest, Bielorusko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo bez raňajok, robili sme si ich vo vlastnej réžii. Kuchyňa, ako aj ostatné miestnosti vybavené na vysokej úrovni. Postele pohodlné. V okolí kľud.

Vonkajší stav budovy.

• Old Grodno Apartments

Grodno, Bielorusko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Kompletne prerobený byt v dome z 19. storočia. Prevzatie kľúčov a platba na mieste kartou bez problémov. Ako bonus mapa mesta s vysvetlením, kde sa čo nachádza. Parkovanie pri dome v susedstve milície.

• Agrousadba Tsarskoe Selo

Nyasvizh, Bielorusko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi ústretová majiteľka. Očakávala nás v dohodnutý čas, poukazovala nám celý dom. Veľmi čisto, poradila nám kde sa dobre najesť a nakúpiť.

• Minsk4Rent Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Prerobený dvojizbový byt v centre mesta. Čisté, majiteľ má pripravené podklady s pamätihodnosťami ako aj reštauráciami v okolí -Vasilki (bieloruská kuchyňa) cez ulicu. Parkovanie pod okny.

• Negatívna časť hodnotenia

Prístup k bytu je cez dvor, nie cez uvedenú adresu. Malo by sa označiť, že brána č. 10 a od ulice Haradski val.

• FlatComfort Nezavisimosti 35

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ticha ulica aj apartman, ubytovanie je blizko metra, nakupnych center a parku. Ranajky su kazde rano donesene sluzbou. Objednavat sa da z 5.-6.menu kazdy den. Dobra je moznost mat dva kluce od apartmanu. V bloku su aj zmiesane potraviny s dobrym vyberom napojov aj horovych jedal. Pradlo bolo ciste izby a kupelna upratane, postel pohodlna. vybavenie kuchyne jednoduche ale stacilo. rozkladacia postel siroka a pohodlna. Ubytovavatelka nam ochotne vsetko vysvetlovala. V meste je co pozerat a objavovat. da sa platit dolarmi, eurami aj miestnou menou.

• Negatívna časť hodnotenia

Miesto ubytovania bolo zmenene den pred zaciatkom pobytu. Apartman bol na inej ulici ako to co sme objednavali podla fotografii. a popisu. ale rozlohou asi to iste. Ubytovanie je bez klimatizacie. Teplo v case navstevy zmiernoval ventilator. 24 hodin netiekla tepla voda - asi porucha. pristup na 4.poschodie je bez vytahu. Apartman je pisany pre 4 osoby ale k dipozicii boli len 3 stolicky.

Ohodnotené: 17. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018
    Ján Slovensko
  • Holiday house Raduzhnaya 2

Ratomka, Bielorusko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie nam po všetkých stránkach vyhovovalo. Majiteľ nam vo všetkom vyšiel v ústrety.

Ohodnotené: 6. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Anonym Slovensko