Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

• Holiday Inn San Jose Aurola

Средна оценка от отзиви: 8.2

Централно разположен

• Отрицателна част на отзива

Трафикът на излизане от центъра

Оценено на: 5 февруари 2018 Престой през януари 2018
    Veronika България
  • Wyndham San Jose Herradura

Средна оценка от отзиви: 8

Пространство и басейни

• Отрицателна част на отзива

Отношението на част от персонала. При счупен глезен ме изхвърлиха от стаята като куче в 12:00ч,като започнаха да ме безпокоят от 9:30ч за тръгване. Независимо от genius статус в booking. com и най - вече здравословното ми състояние ме накараха да чакам 2 ч във фоайето.

Оценено на: 8 февруари 2018 Престой през февруари 2018
    Veronika България
  • Park Inn San Jose by Radisson

Средна оценка от отзиви: 8.7
    • Положителна част на отзива

При пристигането ни в хотела ни предложиха шампанско докато чакахме за регистрация, което беше много мило. Стаята екомфортна, добре мебелирана, с чудесен изглед към града. Леглото и възглавниците са удобни, имах рожден ден и намерихме в стаята пенливо вино и десерт. Всяка вечер ни предлагаха малки бисквити за лека нощ. Служителите на рецепцията са много гостоприемни и откликваха на всички наши въпроси и искания. Организираха ни тур, който включваше всички забележителности на града. Мисля, че гидът се казваше Даниел, справи се отлично, беше добре подготвен и с отличен английски.

• Отрицателна част на отзива

Закуската е семпла, няма разнообразие в менюто. Сервитьорите не са много любезни и трябва да чакаш минути за да ти сервират кафе. Басейнът е много малък и за да стигнеш до него, трябва да минеш през конферентна зала, което не е много удобно.

Оценено на: 11 септември 2017 Престой през август 2017
    Radina България