Zöld-foki-szigetek Valódi vendégek hotelértékelései

Friss értékelések a Zöld-foki-szigeteken levő hotelekről

• Miradouro De Gamboa

Értékelési pontszámok átlaga: 8,4
    • Értékelés kedvező része

A szemelyzet legtobb tagja beszel angolul. Ez annyira nem termeszetes Praiaban! Kifogastalan kiszolgalas, nagyon jo reggeli! Kulon figyelmet forditottak a vegetarianus utitarsunkra. Rovidebb kirandulas alkalmaval a szomszed szigetre a csomagokat a szallashelyen lehetett hagyni. Etelrendelesnel, egyeb kivansagoknal mindig rendelkezesre allt valaki!

• Értékelés kedvezőtlen része

A melegviz szolgaltatas alacsony nyomassal es homerseklettel mukodik. A wifi jel erossege nem mindenhol megfelelo. Hetvegente a szomszedos negyedben disco uzemel, melynek hangja elhallatszik a szallasig.

2018. június 17. az értékelés napja 2018 június a tartózkodás időszaka
    Bosko Magyarország
  • Vannilla Residencial

Mindelo, Zöld-foki-szigetek

Értékelési pontszámok átlaga: 9
    • Értékelés kedvező része

Rendkívül kedves, barátságos személyzet és tulajdonos. Csodálatos környezet. Pont azt nyújtja, amit egy Bed & Breakfast-tól számít az ember.

• Értékelés kedvezőtlen része

Nekem nem maradt hiányérzetem.

2018. október 8. az értékelés napja 2018 szeptember a tartózkodás időszaka
    Vernyik Magyarország
  • Hotel Vip Praia

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

A szálláshely korrekt módon ugyanazt a szolgáltatást biztosítja, amit meghírdet. A személyzet nagyon kedves, és barátságos. Rendkívüli módon ügyelnek a tisztaságra.Maximálisan igyekszik kiszolgáni és szolgálni a vendégek kényelmét.

• Értékelés kedvezőtlen része

Én személy szerint kicsit hiányoltam a regginél az európában megszokott mennyiségű zöldségeket, de ez semmiben nem rontotta számomra a színvonalat. Jó tanácsként szeretném a szálloda vezetésének elmondani, hogy a hosszabb időre érkező vendégek miatt célszerű volna a büféreggeli összetételét 3-4 naponta megváltoztatni. Véleményem szerint tetőtéri medencét több vengég venné igénybe, ha az asztalok egy részét napközben lecserélnék napozóágyakra.

2018. október 3. az értékelés napja 2018 október a tartózkodás időszaka
  • Aparthotel Praiano

Értékelési pontszámok átlaga: 8
    • Értékelés kedvező része

A szállás Praiai külső részén közel az óceán parthoz található egy mellékutcában. A környéken még építkezések zajlanak, ezért elsőre kicsit barátságtalan a környezet. Az óceánpart pár perc séta, a legközelebbi strand kb. 10-15 perces sétára található. Kb. ugyanilyen távolságra található egy bevásárló központ is. Az apartman tágas volt, kényelmes ággyal, és konyha-nappali résszel. A konyha eléggé felszerelt volt ahhoz, hogy ott lehessen főzni. A szállás tulajdonosa, vagy vezetője, ajánlott kirándulási lehetőségeket, amik tökéletesek voltak ahhoz, hogy rövid idő alatt minél jobban megismerjük a szigetet. Az idegen vezető srác, nagyon kedves volt, és segítőkész, a megbeszélt időpontban várt minket és sok mindent megmutatott és mesélt a szigetről.

• Értékelés kedvezőtlen része

A város és a főbb látnivalók gyalogosan messze van.

2018. július 5. az értékelés napja 2018 június a tartózkodás időszaka
  • Questel BronQ

Chã da Igreja, Zöld-foki-szigetek

Értékelési pontszámok átlaga: 8,5
    • Értékelés kedvező része

A szállás csodálatos helyen van, szinte szó szerint a világ végén az óceán parton, mindentől távol. Ha magányra, csendre, és nyugalomra vágyik valaki akkor tökéletes hely. A szállástól 5 túra útvonal indul a túrázni vágyóknak, amiben a szállás tulajdonosa szívesen ad tájékoztatást.

• Értékelés kedvezőtlen része

A szállás 2,5 óra autóútra van a komptól. A szállásról az egész szigetet bejárni nem lehetséges. Éttermek, boltok a közelben nincsenek. A szálláson lehet kérni vacsorát, amit ott helyben készítenek el, és tálalnak fel, svédasztal jellegűen (de csak egy féle vacsora volt mikor ott voltunk, nem volt választás) Ott tartózkodásunk alatt (3 nap) egyik este sem volt meleg víz, a tulajdonos (aki ott lakik a szállodában) a solar rendszerre fogta. Állítólag másik házban nem volt ilyen probléma.

2018. július 14. az értékelés napja 2018 június a tartózkodás időszaka
    Anonim Magyarország

Minden értékelő dicsérte ezeket a hoteleket a Zöld-foki-szigeteken

• Villa ao Mar

Santa Maria, Zöld-foki-szigetek

Értékelési pontszámok átlaga: 9,1
    • Értékelés kedvező része

Nagy kritikus vagyok de ebbe a szállásba nem tudok belekötni! Nagyon kedves segítőkész a személyzet, nagyon szép a szállás. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!

• Értékelés kedvezőtlen része

Nem volt semmi amire tudnék bármi rosszat írni!!

2016. december 19. az értékelés napja 2016 december a tartózkodás időszaka
    Zsolt Magyarország