Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Curaçao Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování na ostrově Curaçao

• Happy Turtle Apartments

Willemstad, Curaçao

Průměrné hodnocení: 7,5
    • Pozitivní část hodnocení

Celková pohoda, vstřícnost domácího, plně nám vyhovovalo pro naši potřebu -potápění.

Nemám připomínek

Hodnocení napsáno: 28. března 2018 Termínem pobytu byl březen 2018
    Radomír Česká republika
  • Morena Resort

Willemstad, Curaçao

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Ubytování naprosto předčilo mé očekávání, vše bylo absolutně perfektní. Čisté, klidné, skvěle vybavené místo, s přenádhernou terasou, příjemným personálem, v úžasném prostředí a s možností pronajmutí auta.

• Negativní část hodnocení

Pizza v restauraci u baru byla opravdu nedobrá, zato mají skvělé koktejly.

Hodnocení napsáno: 11. dubna 2018 Termínem pobytu byl duben 2018
    Helena Belgie
  • Bahia Apartments & Diving

Lagun, Curaçao

Průměrné hodnocení: 8,6
    • Pozitivní část hodnocení

Místo je ideální pro relaxování i jako základna pro výlety. Ubytování je prostorné, dobře vybavené a udržované v čistotě po celou dobu pobytu. Pláž je hned u ubytování po 44 schodech. Majitelé jsou velmi příjemní a připraveni kdykoliv pomoci. Například s domluvením výletu nebo pronájmu vozidla.

• Negativní část hodnocení

Moc toho není, snad jen, že v okolí není žádný obchůdek s potravinami, tedy až na kiosek, který je spíše občerstvovnou. A bohužel vadou na kráse je obsluha v restauraci, která má jinak krásný výhled na pláž, dobré jídlo, ale personál je velmi pomalý a působí otráveným dojmem, což nám však příjemnou dovolenou nijak nezhatilo.

Hodnocení napsáno: 14. července 2018 Termínem pobytu byl červenec 2018
    Rudolf_CZ Česká republika