Naktsmītnes Lidojumi Automašīnu noma Lidostas taksometri

• Tropicana Suites Deluxe Beach Club & Pool

Puntakana, Dominikānas Republika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 7,3
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Apmeklējām kopā ar draugiem šo viesnīcu 2017.gada janvārī. Varu uzskaitīt droši vairākas pozitīvas lietas: 1. Vienā divistabu dzīvokļa tipa numuriņā dzīvojām 5 cilvēki. Mazliet pa šauru, bet dažas dienas dzīvot var un izdevīgi cenas ziņā. 2. Dzīvokļos ir viss nepieciešamais - virtuves piederumi, dušas piederumi vannasistabā, gludeklis, fēns, dvieļi, seifs, proti, viss, lai pilnvērtīgi varētu dzīvot. Dvieļi tiek mainīti ik pēc dienas, kā arī tiek veikti uzkopšanas darbi ik pēc dienas. Dzeramo ūdeni un tualetes papīru var atkārtoti saņemt pēc pirmā pieprasījuma. Par to papildus nav jāpiemaksā. 3.Jauka tropiska apkārtne. Jauks skats no loga un balkona. Viesnīcas teritorijā atrodas arī baseins, kas izskatās kopts, taču drošības apsvērumu dēļ tomēr to neizmēģinājām. 4.Pretī viesnīcai ir vesela iela ar dažādām kafejnīcām. Vienīgi jārēķinās, ka viesnīcu ēdienkartēs ir norādītas galvenokārt cenas bez PVN. Rēķinos parasti pieskaita klāt 18% PVN un 10% dzeramnaudu. Šai viesnīcai ir foršs administrators Igors, kas mums iedeva bezmaksas voučerus uz dažām kafejnīcām, tāpēc tur dabūjām labas atlaides. Kafejnīcas, kas atrodas blakus viesnīcai, kopumā ir salīdzinoši dārgas un paredzētas tūristiem. 5. Piecu minūšu mierīga gājiena attālumā atrodas Atlantijas okeāns, pludmale Los Corales. Ieeja pludmalē notiek caur Los Corales Beach Village apartamentiem bez maksas. Pludmalē ir iespējams par maksu izmantot ļežakus :), bet mēs iztikām ar parastajiem dvieļiem. 6.Viesnīcā ir forši administratori, īpaši Igors un Vadims, krieviski runājošie, kas palīdzēja atrisināt visas neskaidrības un sniedza miljons vērtīgus padomus :). Gadījās, ka mēs bijām aizmirsuši viesnīcas numuriņā gleznas, kuras bijām nopirkuši kā suvenīrus un konstatējām šo faktu tikai pēc nedēļas. Par laimi bijām ieplānojuši šajā viesnīcā atgriezties pēc nedēļas un izrādījās, ka mūsu gleznas nekur nav pazudušas, bet gaida mūs viesnīcas noliktavā :) 7.

• Atsauksmes negatīvā daļa

1.Mazliet apgrūtinoši bija ieskaidrot takša šoferim šīs viesnīcas atrašanās vietu, jo šoferis vadījās pēc google maps, nevis pēc instrukcijas, kuru parasti atpūtniekiem nosūta viesnīcas administratori pirms ierašanās. Šoferiem ir jāsaka, ka jābrauc līdz bijušai viesnīcai''Sol Caribe'' , nevis uz Hotel Tropicana Deluxe, ko uzrāda google maps. Blakus Sol Caribe, pie ceļa, atrodas Hotel Tropicana Deluxe kantorītis un pati viesnīca. Maksa no lidostas līdz šai viesnīcai maksā 30 - 35 USD. Jāprot kaulēties. 2. Wifi ir diez gan vājš un nepastāvīgs. 3. Tā kā mēs bijām 5 cilvēki, šis dzīvoklis bija mums mazliet pa mazu, bet 2 pāriem vai 1 pārim tas būtu ļoti piemērots. 4. Naktīs mēdz būt troksnis no pretī esošiem bāriem un kafejnīcām. Pretī viesnīcai notiek aktīva nakts dzīve. 5.Savā ceļojuma laikā sanāca šajā viesnīcā apmesties 2 reizes 2 dažādos dzīvokļa tipa numuriņos - vienā numuriņā ar tīrību viss bija kārtībā, bet otrajā numuriņā izskatījās, ka nebija nekas satīrīts pirms ieradāmies mēs. Palūdzām veikt uzkopšanas darbus. Realitātē istabu, kā arī vannasistabu izskats ir mazliet bēdīgāks, nekā tas ir atspoguļots booking.com, jo daudz kas ir nolietojies. 6.Bija problēmas ar tualetes podu abos numuriņos (visdrīzāk, ka tā problēma Dominikānā ir daudz kur, pat kafejnīcās), jo bija vājš ūdens spiediens skalošanas laikā. Pastāv risks, ka tas aizdambēsies. Taču uzkopēji ar to veiksmīgi tiek galā pēc pirmā pieprasījuma :D

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 28. februāris Nakšņošanas laiks: 2018. gada janvāris
    KRISTINE Latvija
  • Mi Tia Yesy

Jarabacoa, Dominikānas Republika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,3
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Viss bija tīrs, kārtīgs, sakopts dārzs. Ļoti atsaucīga un laipna namiņa īpašniece. Kolosāla āra terase, kur atpūsties un baudīt atpūtu!

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 28. marts Nakšņošanas laiks: 2018. gada marts
    Aelita Latvija
  • La Flor de Espanola

Puntakana, Dominikānas Republika

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,9
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ēkas novietojums netālu no jūras. Izīrētāja vienmēr ātri reaģēja uz telefona ziņām par mūsu vajadzībām.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Rezervējot nekur neparādās informācija, ka tā nav viesnīca, bet gan brīvdienu māja, ko izīrē privātpersona. Tā nu bija jājūtas kā atbraukušiem ciemos pie nepazīstamiem cilvēkiem un jāpaļaujas uz viņu spēju nodrošināt iespējamu brīvdienu komfortu - dzeramo ūdeni, gultas drēbju un dvieļu maiņu un... pieeju pludmalei. Attiecībā uz pēdējo bijām spiesti paši iesaistīties domstarpību risināšanā ar trešajām personām, kas pretendēja uz pludmales zonas īpašuma tiesībām un apstrīdēja mūsu telpu izīrētāju sniegto informāciju. Vēl arī tas, ka īpaši šim gadījumam nācās atvērt paypal kontu, lai varētu veikt 100$ iemaksu par rezervāciju, kaut arī booking noteikumos bija norādīts, ka izīrētājs pēc rezervācijas pats noņems maksu par 1 nakti. E-pastu sarakste un prasību izpilde šajā sakarā bija vērtējama kā booking sistēmai netipiska papildus noņemšanās un viesa bažas par izdarītās rezervācijas nopietnību. Jā, un daži prusaki vannas istabā...

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 5. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2018. gada aprīlis
    Anonīmi Latvija