Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Dominikánska republika Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Dominikánskej republike

• Hotel Seranta Brisas de Bavaro - Adults Only (Former MT Hotel)

Priemerné skóre hodnotenia: 7,7

• Bahia Residence Cabarete

Cabarete, Dominikánska republika

Priemerné skóre hodnotenia: 9,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Personal bol uplne fantasticky, ubytovanie ciste, pohodlne, uplne bez problemov.

• Negatívna časť hodnotenia

Plaze v okoli su ok, len uziju si ich hlavne surferi a fanusici podobnych sportov kvoli vetru a vlnam, plavanie v mori sme si v tejto lokalite neuzili :)

Ohodnotené: 28. marca 2018 Termín pobytu bol marec 2018
    Martina Slovensko
  • Bavaro Princess All Suites Resort, Spa & Casino - All Inclusive

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4

Kvalita a vyber jedla.

• Negatívna časť hodnotenia

Velmi zanedbaný resort. Vsetko ošarpané, zastarané, neudržiavané, špinavé.

Ohodnotené: 29. apríla 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Radovan Slovensko
  • Be Live Collection Punta Cana

Priemerné skóre hodnotenia: 7,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Páčili sa nám služby v hoteli, jedlo bolo výborné taktiež al Carte reštaurácie boli super. Personál bol super. Pláž bola čistá iba posledné dva dni sme mali veľa rias inak veľmi dobré, vždy sa tam o to starali.

• Negatívna časť hodnotenia

Izba nebola dobrá. Mali sme síce izbu štandard, ale čakali sme viac. Smrdela zatuchlinou, mali sme jašteričku v kúpleni a na druhý deň aj malého švába, a aj menšia pleseň v kúpeľni, hneď som menila izbu samozrejme nám ju zmenili. Druhá izba už bola lepšia ale aj tak tam bol taký zvláštny smrad, strašne smrdeli vankúše, ale to sme už neriešili proste sme ich dali preč z postele a v šparach v kúpeľni bola malá pleseň. Asi to už boli staré izby pretože jednu časť komplet rekonštruovali izby, tak možno budú aj tú časť kde sme boli my, lebo to bolo hneď pri nás. Ale každý deň bolo upratané a vymenené uteráky. Ostatné všetko bolo naozaj super, škoda tých izieb.

Ohodnotené: 20. mája 2018 Termín pobytu bol máj 2018
    Tomáš Slovensko
  • Occidental Punta Cana - All Inclusive Resort - Barcelo Hotel Group "Newly Renovated"

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pekny hotel, cistota, krasna plaz, vela lehatok. Super restauracie., jedlo vyborne a velky vyber. Super izby s terasou, hotel nemal chybu.

• Negatívna časť hodnotenia

AI na 5 hviezdickovy hotel co sa tyka sluzieb v bare slaby, pomala obsluha, stale im nieco doslo. Objednali sme si drink, povedali nam ze nemaju a o minutu ho doniesli k vedlajsiemu stolu. Pre pivarov podchladene pivo, ktore nevedia capovat. V inych rezortoch na tejto urovni su sluzby lepsie.

Ohodnotené: 24. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Anton Slovensko