Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Египет Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Египет

• Helnan Marina Sharm Hotel

Шарм ел-Шейх, Египет

Средна оценка от отзиви: 7.6
    • Положителна част на отзива

Гледката беше прекрасна. Храната- вкусна и разнообразна. Прекарахме си страхотно и пак ще се върнем тук :)

• Отрицателна част на отзива

Климатикът духаше точно срещу леглата и не можеше да се намали силата му. Интернет имаше само във фоаето. Иначе всичко друго беше наред.

Оценено на: 30 Май 2018 Престой през май 2018
    dianastateva България
  • Shores Aloha Resort (Ex. Otium Aloha)

Шарм ел-Шейх, Египет

• Sheraton Montazah Hotel

Александрия, Египет

Средна оценка от отзиви: 7
    • Положителна част на отзива

Персоналът е любезен и отзивчив.

• Отрицателна част на отзива

Интернетът в стаята постоянно прекъсва, поради което проверката на електронната поща се превръща в изпитание. Късно вечер в стаята се чува шум от дискотека или ресторант, което пречи на нормалния сън. В Booking.com крайната цена на стаята не е обявявена, а с малки букви са отбелязани допълнителни такси, които я увеличават с около 27-30%.

Оценено на: 16 април 2018 Престой през март 2018
    Atanas България
  • MinaMark Beach Resort

Средна оценка от отзиви: 6.8
    • Положителна част на отзива

Една невероятна почивка в този хотел.Всичко беше на ниво. Много добро разположение на хотела- в центъра на града. Храна и напитки в изобилие. Всяка сутрин почистват стаята и зареждат с минерална вода. Всяка вечер вкусно барбекю. Отново бих посетила този хотел.

Оценено на: 23 април 2018 Престой през април 2018
    марияна България
  • Tropitel Sahl Hasheesh

Средна оценка от отзиви: 8.2
    • Положителна част на отзива

Единственият хотел в залива ,който разполага с кей,водещ до невероятен риф-от едната страна има достъп до по-плитка част,където само с маска и шнорхел можеш да наблюдаваш невероятната красота на всякакви коралови риби,а от другата страна има доста по-дълбока част,по-подходяща за по-дълго гмуркане(ако нямаш неопрен е студено :)Дори и в открито море не видяхме толкова много и разнообразни видове,децата също преодоляха по-бързо стреса от дълбочината:)Храната в хотела е много добре приготвена,разнообразна,по-вкусна пица и в Италия не сме опитвали,а суши майстора си разбира от работата:)ежедневно има риба,която без проблем може да се консумира от малки деца-Няма кости:)местните десерти са уникално вкусни:)местните алкохолни напитки също са добри:)стаята се почистваше ежедневно :)

• Отрицателна част на отзива

От Booking при резервация ,когато определяш големината на стаята с възрастта на децата не отговаря на политиката на хотела-резервирах фамилна стая с морски изглед за двама възрастни плюс две деца на 6 и 12 години ми калкулираха цена за 7 нощувки около 800 $,към тях има около 200$ такси,а като пристигнахме в хотела ни накараха да доплатим още 400$,защото дете над 11,99години се таксува като възрастен,нищо,че спи на помощно легло...от резервацията също пишеше,че имаме право на ранно настаняване,а на место ни таксуваха още 50$ за това...(по този проблем няколко пъти се опивах да се свържа с централата на Booking,но чакането всеки път ми идваше в повече...)За наш късмет стаята ни беше с невероятно разположение-централно над лобито на хотела:)...но ако решиш да си легнеш по-рано ..няма почивка-до 12:30 приключват програмата навън,а пиано бара работи до 01:00,шума и глъчката от ехото е ужасна...а за “капак” на 10 метра на етажа от стаята ни има нощен бар..ако сте “нощни птици” сте ОК,но ако сте отишли и да си почивате в стаята си помолете да ви настанят някъде по-далеч от лобито:)))

Оценено на: 30 април 2018 Престой през април 2018
    Таня България
  • Hawaii Le Jardin Aqua Resort - Families and Couples Only

Средна оценка от отзиви: 6.9
    • Положителна част на отзива

хотелът е с изключително красиви и поддържани градини. с право си носи името хавай градина. плажът е добър със супер чиста вода. има отделен басейн за възрастни където е забранено за деца под 16 години(спасителят полага доста усилия да го опази от египетските деца,за които думата култура е непозната). водата в басейните е чиста и се поддържа на високо ниво! в тоя хотел работят три звена отлично . на първо място поставям дамата която отговаря за проблемите на клиентите .казва се марина и ясно мога да заявя ,че ако не е тя тоя хотел ще западне за две години. ЛИЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МАРИНА за професионализмът и!!! второто звено това е медицинският персонал-на истински професионално ниво. и третото супер добро и работно звено това са градинският обслужващ персонал. това са хората ,които работят като пчелички всеки ден за да поддържат тая райска красота с ръчни ножици и копачки-хиляди благодарности и на тях!!!

• Отрицателна част на отзива

1. хигиената в обществените зони е супер занижена. 2. персоналът е супер неотзивчив . 3. храната всеки ден абсолютно еднаква(мога да изброя всичко без грешка ). 4 ол инклузив концепцията е криворазбрана при тях-ако искате пица ви се полага от 20 см пица една четвърт както и за всичко друго по едно. само салатите и десертните кремове сам си слагаш. ако желаеш още едно парче каквото и да е те гледат лошо или направо ти казват ,че не може. 5. понякога ходим да си търсим хавлии за банята в стаята ,че са забравили да ни оставят чисти след почиствато. 6.телевизията шест дена си бе супер лошо качество,но пък да не сме на кино(първите два дена алармирах,но се отказах след като видях нехайното отношение). 7, анимацията бе под всякаква критика-мъчат се аниматорите ,но анимацията е за професионалисти . всеки уважаваш себе си хотелиер трябва да държи на кухня и анимация тук нито едното нито другото. 8. рецепцията е супер докато платиш после се спасявай-наложи ми се медицинска помощ. заплатих 30 долара. докторът издаде бележка за 30 долара.на рецепция за да ми издадат документ за пред застрахователните органи вече документа бе за 27,40$. поисках и първата бележка на ,която фигурираше сумата от 30 $ ,но ми бе отказано. до тогава се говори на руски ,а когато нещо трябва да ти се откаже се почва на египетски и до там. последният ден издавам стаята си в 11:00 сутринта и ми се изисква отново сумата за лекарят ,която аз естествено оспорих. понеже полетът ми бе в три след полунощ и няма къде да ходя стоях до 18:00 на плажа без дори и хавлия да им поискам . след това бях във фоаето до 12 вечерта ,когато пристига трансфера ми за летището и при излизането ми с куфарите масово охраната ме върна с доста силни ,възбудени тонове и на рецепция ми бе поискан да заплатя още един ден престой понеже съм бил на територията на фоаето (без стая,без каквито и да е привилегии като храна,хавлии за плажа и каквото и да било друго) .

Оценено на: 7 Май 2018 Престой през май 2018
    Zhivko България
  • Mena Inn Pyramids

Кайро, Египет

Средна оценка от отзиви: 7.8
    • Положителна част на отзива

Единственото предимство на мястото е, че се намира точно до пирамидите, и гледката наистина беше WOW.

• Отрицателна част на отзива

Банята беше в твърде окаяно състояние, никакви тоалетни принадлежности като сапун, шампоанчета, каналът беше запушен и водата се оттичаше супер бавно, тясно пространство, по земята в стаята имаше косми, от явно предишни гости. Има какво да се изисква много по тема хигиена.

Оценено на: 7 юни 2018 Престой през юни 2018
    Гогич България
  • City View Hotel

Кайро, Египет

Средна оценка от отзиви: 8
    • Положителна част на отзива

В този хотел съм за втори път ,след 2016 ноември.Нещата са така добри ,както и през 2016.Местоположението е много стратегическо.

Оценено на: 15 юли 2018 Престой през юни 2018
    ivo България