Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Egypt Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Egypte

• Old Palace Resort Sahl Hasheesh

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Velka spokojnost s ubytovanim, stravou, sluzbami

Nemame ziadnu vyhradu

Ohodnotené: 23. mája 2018 Termín pobytu bol máj 2018
    Ľubica Slovensko
  • Zak Apartment

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vynikajuce postele, ochotny personal. Priamo v centre Hurghady.

• Negatívna časť hodnotenia

Cistota zariadenia nebola prave najlepsia a na izbe by sa zisiel aspon 1 susiak na pradlo.

Ohodnotené: 11. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Ria17 Rakúsko
  • Marlin Inn Azur Resort

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Krásny hotel, pekná pláž, veľmi milí ľudia

Ohodnotené: 16. júna 2018 Termín pobytu bol máj 2018

Ladislav Slovensko
  • Sunny Days Palma De Mirette Resort & Spa

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ochotny personal, ale to nam nakoniec velmi nepomohlo!

• Negatívna časť hodnotenia

Dobra poloha, pekna plaz, dobre jedlo. Co nam strasne, ale strasne vadilo bola stale hlasno pustena hudba na plazi. Do hotela sme prisli relaxovat a nie tancovat. Vecerny program s hlasnou hudbou koncil o 22.30. Dovtedy sa nedala pozerat ani televizia, tak bola hudba hlasna. To tu bol hlavny program od rana do noci. To bola diskoteka a nie hotel. Skoda!

Ohodnotené: 5. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Ivan Slovensko
  • Aqua Blu Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh, Egypt

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Strava super .postel pohodlna .V noci klud .Resort je uzavrety .mate tu pocit bezpecia .vsade bolo cisto .Tobogany paradne .Pre malicke deticky aj dospelakov .Dostatok lehatok a slnecnikov aj dostatok vyborneho jedla po cely den..Moznost na konci pobytu vyuzit spolocne sprchy .ktore boli velmi ciste .My sme tu stravili iba jednu noc .no stalo to za to .Naplno sme vyuzili cele 2 dni .Uteraky vonku dostanete a na konci dna ich vratite .Ako to vyzera na plazi .to neviem .nakolko my sme sem prisli iba na 1 noc a vyuzivali sme iba tobogany .Ak sa nachadzate v Sharme .pridite sem a nebudete lutovat .Ani my nelutujeme :)

Ohodnotené: 13. augusta 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    iveta Slovensko
  • Red Sea Taj Mahal Resort and Aqua Park

Priemerné skóre hodnotenia: 5,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Naša skúsenosť bola s troma deťmi a 17 denným pobytom výborná. Až na pár detailov, všetko bolo v poriadku. Personál potreboval z času na čas povzbudiť bakšišom, no potom nás na rukách nosili a tak to má byť. Boli sme veľmi spokojní celá rodina. Hotelová reštaurácia nám usporiadala narodeninovú párty a všetok personál spieval a tancoval. Jedlo výborné, zákusky tiež. Hotel po úpadku nie je plne obsadený, spúšťajú jednotlivé časti postupne ale snažia sa. Najväčšia hodnota hotela je ale v pláži, v zátoke - nikdy tam nefúka a nie sú vlny. Všetko podčiarkuje veľmi zachovalý koral na úrovni hotelov v Marsa Alam.

• Negatívna časť hodnotenia

Celkový dojem kazia iba niektorý hostia (pár "múdrych" jednotlivcov sa vždy nájde), najmä ak boli v Egypte prvý krát - tým by som poradil pokúsiť sa porozumieť tejto inej kultúre, ale aj sa pozrieť na to čo vlastne majú sami doma...

Ohodnotené: 20. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018

• Silver Beach El Quseir

Quseir, Egypt

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Jidlo bylo uplne super postele pohodlne personal mily a ochotny krasny bazen a uplny klid v celem resortu urcite se sem budu rad vracet

• Negatívna časť hodnotenia

Jedine co musim vytknout je ze v all inclusive nemeli to co jine hotely treba ruzne kolacky po cely den zmrzlinu a hlavne alkoholicke napoje. V lednici byla vzdy jen jedna lahev alkoholu a treba lahev vina a to vse co bylo

Ohodnotené: 5. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Denis Česká republika
  • Iberotel Palace

Sharm El Sheikh, Egypt

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7

cistota izieb,poloha hotela,cista plaz

• Negatívna časť hodnotenia

Od poslednej navstevy chyba priamy let z Viedne,strava naozaj poklesla na urovni-vzdy ta ista kombinacia ,chyba pestrost...Zmena struktury hosti podla krajin sa tiez zmenila takze uz to nie je hotel ktory bol naozaj super🙈

Ohodnotené: 14. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Lubos Slovensko