Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Єгипет Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Єгипті

• Mazar Resort & Spa

Середня оцінка за відгуками: 6,9
    • Позитивна частина відгуку

- персонал молодці. - доставка на ПІСЧАНИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ пляж. - безкоштовна вода в кулері, враховуючи що номер бронювався без харчування!!! - достойні номери.

• Негативна частина відгуку

далеко пляж та магазини, але й відповідно трохи нижча ціна ніж в центрі. не самий чистий басейн.

Відгук від 11 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    I Україна
  • Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only)

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Дуже привітний та уважний персонал, смачна їжа, чистий та охайний пляж. Корал та підводний світ на цьому місці просто шикарний! Відпочинок в цьому готелі швидше затишний і спокійний ніж тусовочний. На мою думку це не є мінус а лише факт

Все супер

Відгук від 16 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Oleksandr Україна
  • Dive Inn Resort

Середня оцінка за відгуками: 7,3
    • Позитивна частина відгуку

1 - персонал, 2 - хороший номер, за виключенням запаху, 3 - класний басейн, 4 - поруч: магазини, ринок, аквапарк, ресторанчики та фастфуди (Mc Donalds та KFC) - компенсують кухню в готелі, 5 - доставка на пляжі, 6 - архітектура та стиль готелю 7 - ціна (брати проживання без харчування)!

• Негативна частина відгуку

1 - кухня - малий вибір, дешеві неякісні продукти та не смачні страви!!! 2 - Wi-fi дуже поганий 3 - в номері "важкий" запах. за всі номери не скажу...

Відгук від 17 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    :-) Україна
  • Sphinx Guest House Giza

Каїр, Єгипет

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий вид на Піраміди, ввечері можна дивитися лазерне шоу просто з терасси готелю.

• Негативна частина відгуку

Інтернету немає, постільна білизна брудна.

Відгук від 11 квітня 2018 Дата проживання: Квітень 2018
    Roman Україна
  • Pickalbatros Sea World Resort

Хургада, Єгипет

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Якісна і різноманітна їжа, кожного вечора є м'ясо гриль, риба та інше з димком, пиво в ресторані розливають з пляшок, що є рідкістю. Басейни та водні гірки для всіх, від малечі і для дорослих, є з підігрівом та без. Велика територія, не відчувається що готель на другій лінії. Окремий тихий пляж з баром та великими бунгало-ліжаками на 4 особи, що дуже зручно, можна поспати після обіду, пообідати можна на пляжі – в барі видають бургери хотдоги та інші снеки. Пляж піщаний, пологий без каміння і рифів, коли приплив, то глибина починається за метрів 50, вода не мутна. На пляж ходить автобус кожні 30 хвилин, але можна і пішки 10-15 хвилин через дорогу.

• Негативна частина відгуку

Якщо у вас номер біля басейну і ви полюбляєте спати з відкритим вікном, то готуйтесь прокидатись о 7-й ранку, т.я. працівники починають чистити басейни, тягати ліжаки по землі і кидати їх. На пляж треба нести рушники з готелю. Відсутність рифу (але бачив велику мурену). Відсутність повноцінного кальян-бару (працює тільки з 20:00 до 22:00)

Відгук від 2 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Ievgenii Єгипет
  • Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa

Середня оцінка за відгуками: 7,3
    • Позитивна частина відгуку

Дуже дружній персонал, смачні коктейлі, мало народу

• Негативна частина відгуку

Менеджмент веде готель до банкрутства

Відгук від 4 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Victor Україна
  • Baron Palms Resort Sharm El Sheikh (Adults Only)

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

+ В готелі працюють декілька закладів які в сукупності дають тобі можливість поїсти в будь який час від 6:30 ранку до 1-ої ночі ... (деякі закриваються в один час, в який інші відкриваються) + не було такого, що після виселення нам сказали "за це ви ще повинні доплатити бо це в ол інклюзив не входило" тобто дійсно все було інклюзив, за винятком імпортного алкоголю... ну і ще певних речей про що згадується на інформаційній картці (англійською) при заселенні. + два гарних басейна, Глибина 140мм. Мені лайк. + команда аніматорів не надокучлива. Загалом веселі і приємні хлопці і дівчата)) Персонал теж приємний і привітний. + є можливість ходити по барону резорту і навіть плавати в басейні (користуватись їх лежаками і закладами харчування - заборонено). Просто користуватись басейном і ходити по території. Неподалік є готель Сенсаторі - також можна гуляти по території (далеко не заходили) + риф з гарними рибками ... сам пляж доволі просторий і симпатичний + ми брали номер з виглядом не на басейн і були тому раді - він більш спокійніший. Вигляд хоч і на вулицю з пустелею але по вулиці авто їдуть мало а людей немає взагалі на відміну від номеру з виглядом на басейн. Заклад трьох поверховий, тому ті хто попадуть на самий нижній поверх, навряд-чи будуть сильно задоволені (припускаю) + для 5 зірок сервіс не той але ці гроші - цілком прийнятно (не розумію, чому турагенціях цей готель такий дорогий. Я в Єгипті перший раз)

• Негативна частина відгуку

- система кондиціювання - відносно гучна. Витяжка працює з 6-ої ранку до 11-ої вечора. Вдень це не завдає незручностей, але це не стосується ранку чи вечора (якщо рано лягаєш спати). О 6-ій ранку завдяки звукам кондиціювання - можна прокинутись без будильника (перевірено на дружині, я вже після неї прокидався, заснути важче, хоча я не так реагував як вона але згідний що шумний). Це тільки про витяжку! ... але якщо на додаток включити кондиціонер - то беріть з собою морфій))) (на щастя чи на жаль, у нас вночі спеки майже не було, жили на витяжці) - близькість до аеропорту дається взнаки ... ні, в номері все ок, але на пляжі час від часу видно і чути літаки ... до чого, в принципі можна звикнути але комусь це може і не сподобатись. Не є сильним недоліком але відносно - мінус - Пляж для резорта і палмза один але лежаки для одного і іншого - окремі хоча на піску (на рушнику) можете лежати де завгодно. - йдучи на пляж, ви пройдете повз місцевий міні-ринок. Торгаші спокою НЕ дадуть. "Ей красавчік, как дєла ... іді сюда, можна тєбя штота спрасіть" і тд і тп чекає вас щодня. Більше того - ходять по пляжу і пропонують свої послуги. Не сильно нервують але ходять і пропонують ... якщо ви самотня дівчина, то може вам і цікаво було що з вами поговорили але не мені... - готель загалом дуже чистий, доглядається але прибирання в номері, може робитись "як попало" ... то мінеральної води не доставлять, то туалетного паперу, то рушників не поміняють. На балконі так жодного разу і не прибрали. Заради справедливості - чайових ми ЖОДНОГО разу не давали. Що саме цікаве - самі чуваки, що прибирають - привітні (в принипі як і майже весь персонал) і навіть сам час від часу наздоганяв мене щоб запитати "чи можна вже прибрати" ... не знаю ... мабуть така позитивна єгипетська натура але до роботи відносяться легко і без напрягу, що не сприяє якості - це ол інклюзів але забагато овочів на вибір, як сирих так і жарених. Були і інші блюда але часто ходиш щось шукаєш...

Відгук від 12 травня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Myroslav Україна
  • Savoy Sharm El Sheikh

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Смачний сніданок, уважний персонал та чистий , затишний номер.

Відгук від 16 червня 2018 Дата проживання: Травень 2018
    Yulia Україна