Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

• Moorland House

Йорк, Велика Британія

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Все досить непогано , трохи на віддалі від центру міста , але якщо є авто , все буде добре !

• Негативна частина відгуку

Трохи замала кровать , але це тільки для людей вище середнього зросту.

Відгук від 2 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Андрей Україна
  • Hoar Cross Hall Spa Resort

Newborough, Велика Британія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалося усе, особливо персонал котрий пішов нам назустріч, оскільки у нашій довгій подорожі, ми пізно ввечері зупинилися у готелі з дітьми, для яких за віком проживання не передбачено. Щиро дякуємо за англійську гостинність, розуміння та маленьке виключення з правил.

Відгук від 3 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Ruslan Україна
  • Private Apartments - The Strand Collection - Covent Garden

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Відмінне розташування квартири. Багато магазинів і ресторанів навколо. Громадський транспорт доступний пішки. Інтер'єр сучасний, чистий і просторий. Кухня обладнана для приготування їжі. Ми насолоджувалися нашим перебуванням.

• Негативна частина відгуку

Немає підлоги килимів. І ніякої кави або інгредієнтів не передбачено

Відгук від 3 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Joanna Україна
  • The Brewers Inn

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Сніданок перевершив наші очікування. Обслуговування персоналу під час сніданку також було дуже швидким та приємним. Загалом вміру домашня та затишна атмосфера в помешканні.

• Негативна частина відгуку

Нема чого додати. Все було супер. :)

Відгук від 4 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Тарас Україна
  • Private Apartment - South Kensington - Hyde Park

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Зручне розташування. Дуже близько до громадського транспорту. До магазинів і ресторанів. Але водночас він пропонує можливість випробувати життя місцевих жителів. Інтер'єр квартири сучасний і відповідає опису на веб-сайті.

• Негативна частина відгуку

Керівництво не пропонує пізнього виїзду. І не передбачено додаткових туалетних приналежностей

Відгук від 6 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Joanna Україна
  • Mowbray Court Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Сподобалось розташування поряд з метро, навколо магазини та кафе. Сам номер затишний, чистий та комфортний. Дуже приємно було повертатись після насиченого дня. Liked the location close to metro, many shops and cafes nearby. The room is comfortable, clean and cozy. It was great to come back there after a busy day.

• Негативна частина відгуку

Сніданки дуже бідні, взагалі немає м'яса та овочей. The breakfast is poor, no meat or vegetables.

Відгук від 7 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Софія Україна
  • Hilton Belfast

Белфаст, Велика Британія

Середня оцінка за відгуками: 8,4

Гарне розташування, гарні сніданки

• Негативна частина відгуку

Прибиральниці не завжди поспішали прибрати номер і дозволяли собі не все потрібне залишати у прибраному номері. Ціна номера занадто велика.

Відгук від 8 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Oleh Україна
  • Hilton London Heathrow Airport

Heathrow, Велика Британія

Середня оцінка за відгуками: 8,8

Гарні та зручні номери.

• Негативна частина відгуку

Немає безкоштовного трансферу з готелю до терміналів аеропорту.

Відгук від 8 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Oleh Україна
  • Nevern House

Середня оцінка за відгуками: 7,7
    • Позитивна частина відгуку

Неперевершено! Повірте, я знаю про що говорю і мені є з чим порівнювати! Маленький (що типово для Лондона), але дуже охайний номер! Білосніжна постільна білизна і дуже зручна постіль! В нас був номер з балконом, за що окрема подяка Тайлеру!! Tyler! Thank you!!!! Чисті ванна кімната та кухня. Є все необхідне - посуд, чайник, плита, мікрохвильова піч, холодильник, вдосталь серветок та навіть туалетного папіру:)) Розташування це окрема тема - 7 хвилин до метро та декількох супермаркетів, пабів та ін.

Відгук від 11 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Олена Україна
  • Private Apartment - High Holborn - Chancery Lane

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Велика вишукана квартира. Дуже чистий, просторий і дуже зручне обладнання. На кухні ми знайшли все необхідне для приготування їжі. Таким чином, він окупився залишитися в квартирі, а не в готелі. Було б рекомендувати всім

• Негативна частина відгуку

Там немає, тому що це може викликати певний диск

Відгук від 14 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Violeta Україна

Популярні готелі у Великій Британії з високими оцінками від україномовних гостей

• Smart Hyde Park View Hostel

Середня оцінка за відгуками: 7,2
    • Позитивна частина відгуку

Розташування зручне - поряд Гайд парк, де можна чудово погуляти та погодувати тваринок. Пройшовши через Гайд парк з одного боку - можна вийти до Оксфорд стріт, а з іншого боку - до Букінгемського палацу і далі до Біг Бана (іти далеко, але по парку дуже приємно). Також поряд метро, є супермаркети, недалеко Падінгтон ж/д - звідси можна поїхати в Оксфорд чи ще кудись. Є сніданок. Не забудьте взяти перехідник до розетки!

Відгук від 4 квітня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    Yevheniia Україна