Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Comentarii recente pentru Hoteluri în Georgia

• Hulus Hotel

Scor mediu din evaluări: 7,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Zona inconjuratoare aproape de mare si supermarketuri, linistea, terasa hotelului, mancarea la restaurantul hotelului, receptionerii cunoscatori de engleza de ajutor,pozitia hotelului,desi departe de centru, foarte buna ca legaturi de transport. Din centru se ajunge cu autobuzul 10,minibus 31,40 si 21.Camera dotata cu ceea ce e necesar pentru un bun sejur si mare ca dimensiune. Oricand cu placere as reveni!

• Secțiunea negativă a comentariului

Lipsa liftului ,e greu sa urci zilnic multe etaje .De asemenea, lipsa curatenie zilnica in camera, incalzitor apa pentru cafea, uscator par, articole toaleta zilnice. Nu e posibila plata cu cardul.

Comentariu trimis pe 23 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    CRISTINA România
  • Hotel Sani

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Curat, raport calitate/preț foarte bun, personal amabil în ciuda dificultății de comunicare în limba engleza.

Comentariu trimis pe 13 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018

ilie România
  • Kutaisi Top Home

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Gazdele ospitaliere,pline de viață,mi.au sărit in ajutor cu sfaturi in privința călătoriei.Locația excelenta ,m-am simțit excelent,atmosfera minunata,îmi doresc sa revin in viitorul apropiat.

• Secțiunea negativă a comentariului

Singurul lucru care nu mi.a plăcut ,a fost strada in reparații,dar asta nu a prea contat,caci nu am avut timp sa stau prea mult in zona,mai mult seara la somn,in rest am călătorit..

Comentariu trimis pe 9 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018

Cazimir
  • Hostel KOLGA Kutaisi

Scor mediu din evaluări: 9,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Proprietarii au fost super de treba,proprietate curata, linistita dotata cu tot ce ai nevoie ......

• Secțiunea negativă a comentariului

La inceput drumul in rampa,mi s-a parut un pic greu, dar te obisnuiesti repede cu el plus ca exista taxiuri foarte ieftine sau chiar telecabina...

Comentariu trimis pe 10 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Gabriel-Alexandru România
  • Old City Tbilisi Guest House

Tbilisi City, Georgia

Scor mediu din evaluări: 8,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locație excelenta aproape de centru. Camera curată și confortabila cu toate dotările. Mâncarea extraordinar de buna. Personalul foarte prietenos și ospitalier, te fac sa te simți ca acasă .

Totul a fost extraordinar

Comentariu trimis pe 12 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    LIDIA România
  • Laguna Orbi Sea Towers

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Studioul pe care l-am inchiriat se afla intr-un turn de 30 de etaje intr-o zona de zgarie-nori, totul a corespuns descrierii, nu am avut niciun motiv de nemultumire. David a fost o gazda foarte atenta si binevoitoare, ne-a asteptat la locul unde ne-a lasat microbuzul cu care am venit de la Kutaisi iar la plecare s-a ocupat de transferul nostru spre locul de imbarcare, fara alte costuri. The studio is located in a very impressive 30-storey building. Everything was as described, functional and clean. David has been an excellent host, he waited for us at arrival and transferred us to the studio, he allowed us to late checkout and transferred us to the bus station, all free of charge. Also, he gave us a few tips about Batumi that were very helpful. Thank you, David!

Comentariu trimis pe 17 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Radu România
  • Wyndham Batumi

Scor mediu din evaluări: 9,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Camera foarte curata , cu toate facilitatile.Personal foarte amabil.

Comentariu trimis pe 18 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    ioan România