Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Грузія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Грузії

• Puri

Середня оцінка за відгуками: 9,6
    • Позитивна частина відгуку

Чудове, романтичне помешкання у самому центрі Старого Тбілісі!!! Комфортно, охайно. Все сподобалось.

Відгук від 14 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Olga Україна
  • Guest House Kharabadze Family

Кутаїсі, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 9,6
    • Позитивна частина відгуку

Ми втретє зупинялись в цьому домі, що вже говорить саме за себе. Гостинність та чемність господарів привили любов до Грузії! Дякуємо Федору та Лії за смачну їжу, домашнє вино, цікаві ексурси в історію країни.

Відгук від 14 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Елена Україна
  • Paradise Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Надзвичайно привiтний персонал, iдеальна чистота, смачний снiданок. Сюди хочеться повертатись!

Відгук від 16 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Maksym Україна
  • The Admiral Hotel

Батумі, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Розташування та смачна їжа. В номері добре прибирали.

• Негативна частина відгуку

Двері на балкон не щільно закривались, через це було чутно машини.

Відгук від 16 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Stanislav Україна
  • Guest House Svan-Ski

Местія, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручний хостел, неймовірно м'які простирадла. Дуже привітний власник, відвіз до аеропорта в Местії, ми були дуже вдячні!

Марія Україна
  • Apartment Paysage

Середня оцінка за відгуками: 9,9
    • Позитивна частина відгуку

Помешкання було дуже комфортним, чистим та в самому центрі Тбілісі із видом на старе місто та гарною терасою для відпочинку! Але це тільки 10% вражень, інші 90% - це надзвичайно добра, турботлива та компанійська хазяйка! Рекомендую! Це найкращі апартаменти, де я був! The apartment was very comfortable, clean and in the heart of Tbilisi with a view of the old town and a beautiful terrace for relaxation! But this is only 10% of the impressions, the other 90% is an extremely good and caring mistress! I recommend! This is the best apartment I've been!

ANATOLII Україна
  • Teo Guesthouse and Camping in Mestia

Местія, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже приємна власниця. Довезла до гестхаузу, організувала добирання до автостанції, коли ми їхали. Зранку навіть приготувала по проханню рисову кашу на воді, так як ми отруїлися. Рекомендую!

• Негативна частина відгуку

На першому поверсі живуть власники, і нас не повідомили, що туди не можна заходити. На нашому поверсі був чайник, чашки, цукор, але не було пакетиків чаю. Це дрібниця, але було би приємно, якби вони були.

Відгук від 17 жовтня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Марія Україна
  • Le Petit

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Розташування, ціна, чистота, оснащення квартири усім необхідним, привітність і допомога власника. Для однієї особи просто інших індивідуальних кімнат ща таку ціну не було й близько!!!

• Негативна частина відгуку

Трошки шумно, коли відкрити вікно, і коли сусіди по квартирі пораються на кухні. Ну але то ж центр!!

Nataliya Україна
  • Peradia

Кутаїсі, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Новий і чистий готель. Привітні господарі

Відгук від 13 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
    Анонім Україна

Популярні готелі у Грузії з високими оцінками від україномовних гостей

• Shota @ Rustaveli Boutique Hotel

Середня оцінка за відгуками: 9,4
    • Позитивна частина відгуку

Центральне місцерозташування. Разом з цим тихо. Новий готель. Нові меблі, рушники, білизна. Рушники міняли щодня. Стильний інтер'єр. Сніданок включає гарячі страви на замовлення, а також свіжі овочі, фрукти, нарізка, молочні продукти та ін. Сніданки сподобались. Персонал дуже гостинний, радо допомагає в усіх питаннях. Рекомендую всім!

• Негативна частина відгуку

В номері відсутній фен, хоча його принесли коли попросили. В душі відсутні крючки, на які можна повісити рушник. Але ці дрібниці не зіпсували загального прекрасного враження від готелю.

Відгук від 25 грудня 2016 Дата проживання: Грудень 2016
    olena Німеччина
  • Edelweiss Hotel

Гудаурі, Грузія

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже привітний персонал. Забронювали проживання на сім діб, але у зв'зку з погодніми умовами вирішили на добу раніше поїхати в Тбілісі. Нам повернули кошти, хоча на це ми розраховувавли!!! Дякуємо, Крісті)))

• Негативна частина відгуку

Нам не вдалось там скуштувати хінкалі.

Відгук від 12 лютого 2017 Дата проживання: Лютий 2017
    Andriy Україна
  • Hotel Beli

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Номера в готелі справді чисті та охайні, правда стандартний номер не є великим. Персонал чудовий і дуже гостинний. Сніданок теж сподобався, все смачне і усього достатньо. Інтернет працює чудово, рушників "хоч греблю гати" і є халати і капці.

• Негативна частина відгуку

Фасад готелю точно вимагає роботи дизайнера. Чесно кажучи, я би і не зрозумів, що це готель якби ходив біля нього поруч. Коли приїжджаєш вперше і дивишся на фасад то трохи насторожуєшся в передчуттях: "а що ж там всередині".

Відгук від 1 травня 2017 Дата проживання: Квітень 2017
    OLEKSANDR Україна
  • Old Meidan Tbilisi

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Дуже гарний, чистий готель. Рушники всі нові. Прибирання чудове. приємно вражені якістю. Готель в самому серці старого місця, і всі події поруч.

• Негативна частина відгуку

внизу готелю знаходиться ресторан. Там пречудово співають виконавці національні пісні на вихідних. Однак це заважає спати, якщо у вас чуйний сон.

Відгук від 6 червня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Mariya Україна