Hongkong Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Hongkongu

• Regal Airport Hotel

Średnia ocena: 8

Sniadanie,lunch,basen.

• Negatywna część opinii

Dowolnosc ustalania ceny za pobyt przez osobe dokonujaca zameldowania.

Ocena dodana: 29 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Adam Polska
  • Comfort Hostel

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

Ogólnie raczej czysto. Hostel ma porozrzucane po budynku mieszkania podzielone na samodzielne pokoje. Kaucja 100 HK$ i ewentualne 20 za wypożyczenie ręcznika. Widać że jest jakiś konflikt z zarządcą budynku na tym tle (pewnie skargi stałych mieszkańców) stąd kilka 'antyhostelowych' ogłoszeń na parterze. Bardzo dobra lokalizacja. Z lotniska polecam autobus 11A do Sugar Street (nie pociąg). Piękne widoki i przystanek bardzo blisko hostelu.

• Negatywna część opinii

Fatalne łóżko ze strasznie miękkim materacem. W pokoju zdarzył mi się karaluch - choć może po prostu przyszedł z zewnątrz

Ocena dodana: 25 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    mn Polska
  • Aashiana Hotel

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja obiektu jest największym plusem, czysto, codziennie zmieniane ręczniki, drzwi do przedsionka z pokojami otwierane na kartę do pokoju, dużo sklepów i kantorów w budynku

• Negatywna część opinii

Bardzo mało miejsca jeśli ktoś ma duże bagaże, ale wielkość pokoju nie jest zaskoczeniem, przy bloku B bardzo zatłoczona winda polecam wjeżdżać windą przy bloku C, przy wejściu do budynku rożni ludzie chcą wcisnąć pokój ale nie jest to uciążliwe

Bartłomiej Polska
  • Metropark Hotel Causeway Bay Hong Kong

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Miła obsługa, piękne widoki z pokoju i basenu, basen na dachu

• Negatywna część opinii

Powiedzmy, że lokalizacja ale można uznać, że sie czepiam. Nie jest źle.

Bartłomiej Polska
  • The Cityview

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja, personel jak zawsze kompetentny i rzeczowy.

• Negatywna część opinii

Materace na łóżkach wymagają już wymiany.

Ocena dodana: 29 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Polscy Polska
  • Novotel Nathan Road Kowloon

Średnia ocena: 8,2

Obsługa.

• Negatywna część opinii

Brak pościeli dla dziecka.

Ocena dodana: 4 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Wiktor Polska
  • Las Vegas Guest House

Średnia ocena: 7,6

Dobra lokalizacja

• Negatywna część opinii

Wielkość - dziupla. Personel odesłał zaadresowaną dla mnie przesyłkę, narażając nas na duże koszty i problemy. Otoczenie bardzo specyficzne - obecne wszystkie nacje świata

Ocena dodana: 7 sierpnia 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Tomasz Polska
  • Reliance International Guest House

Średnia ocena: 5,3

absolutnie NIC

• Negatywna część opinii

Brud, smród. Na firankach pleśń, na telewizorze, wiatraku kurz z poprzednich miesięcy. Po otworzeniu drzwi w zasadzie wpadasz do wc. Do obiektu wchodzisz przez jakiś bazar, zaczepiany przez Pakistańczyków byś u nich wziął pokój. Na klatce jakaś rozbryzgana krew. Stanowczo odradzam. Z uwagi, że nie można odwołać rezerwacji (teraz już wiem dlaczego) zapłaciłam i następnego dnia opuściłam ten obiekt.

karolina Polska
  • Butterfly on Wellington Boutique Hotel

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Miły hotel blisko Central Station i ruchomych chodników do SoHo. Bez śniadania ale blisko Pret a Porte i dużo knajpek. Pokoje małe ale to standard w Hongkongu. Dla chcących dotrzeć z Central Station (Airport Express) do hotelu pieszo polecam drogę przez One International Financial Center. Trzeba wyjechać na poziom "check-in" gdzie jest nadawanie bagaży na lotnisko i stojąc tyłem do wind pójść w prawo do ostaniach schodów ruchomych. Wjechać jedno piętro i skręcić w lewo do centrum finansowego. Zlekceważyć schody ruchome i dojść do ostaniach drzwi na zewnętrzne przejście nad ulicą. Trzymając się prawej strony dojść do pierwszego ruchomego chodnika. Wjechać jeden poziom i zejść po schodach na poziom ulicy (trzymamy się prawej). Ze schodów w lewo 50 metrów jest hotel. Nie licząc ostatniach 50 metrów cała droga pod dachem, a spora część klimatyzowana.

Ocena dodana: 13 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Marek Polska
  • L'hotel Island South

Średnia ocena: 7,7

Duze pokoje

Ocena dodana: 26 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Anonimowy Polska

Hotele w Hongkongu wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• The Royal Garden

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Fantastyczna lokalizacja, miły i profesjonalny personel. Polecam pokoje po renowacji od 15 piętra do 19.

Ocena dodana: 15 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Maciej Polska
  • Holiday Inn Express Hong Kong Soho

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja. W zasadzie spacerkiem można ogarnąć główne atrakcje SOHO, 30min do Peak Tram, MTR 5 min od hotelu. Za każdym rogiem mnóstwo restauracji. Hotel czysty z bardzo uprzejmą obsługą. Polecam.

• Negatywna część opinii

Uwaga na kolejki do śniadania ze względu na ograniczoną liczbę miejsc lepiej sie wcześniej podnieść. Wydaje sie również że pokoje mniejsze niż w opisie. Po rozłożeniu niewielkiej sofki jako dostawkę w pokoju już praktycznie nie było sie gdzie ruszyć. Ale to akurat tłumaczy sama specyfika HK gdzie każdy m2 to $$

Ocena dodana: 24 września 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Grzegorz Polska
  • Holiday Inn Golden Mile

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

śniadanie ok. smartfon ok.

• Negatywna część opinii

1/ kiepska śmierdząca i głośna klimatyzacja, 2/ wibrujący strop 18 piętra, 3/ komfort spania b. słaby, generalnie hałas permanentny i b. twardy materac łóżka 4/ menago restauracji śniadaniowej upierdliwie przypomina o końcu śniadania hałasując dzwonkiem, dodatkowo menadżer przeszkadza w śniadaniu mówiąc do ucha że za 15 min zamykają, kichy się skręcają! wynalazek azjatycki???? 5/ ciasny pokój 6/ widok z okna (18 piętro) na ruderę kilka metrów po drugiej stronie ulicy

Ocena dodana: 30 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    DARIUSZ Polska
  • Island Pacific Hotel

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobra lokalizacja - blisko metro i tramwaj. Autobus z lotniska ma przystanek przy hotelu (A10) - na lotnisko 100 metrów od hotelu.

Ocena dodana: 6 grudnia 2016 Pobyt: Grudzień 2016
    KWaldemar Polska
  • Eaton HK

Średnia ocena: 7,9
    • Pozytywna część opinii

Pokoje b.male ale cena tez niska ok na krotki sluzbowy wyjazd.

Lokalizacja

Ocena dodana: 11 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    krzysztof Polska
  • The Kowloon Hotel

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Lozko wygodne, pokoj czysty, obsluga stara sie byc pomocna w przypadku zapytan czy problemow. Polozenie swietne, blisko do promow, do metra nawet nie trzeba wychodzic z hotelu. W zasiegu kilku minut spacerem duzo ciekawych rzeczy do ogladania.

• Negatywna część opinii

Wanna zdecydowanie wymaga wymiany, byla po prostu zniszczona i zadne mycie jej nie pomoze.

Ocena dodana: 30 kwietnia 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Kasia Polska
  • Hotel Sav

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Nowoczesny butikowy hotel. Wszelkie udogodnienia w hotelu i pokoju, profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Blisko stacji metra, łatwy dojazd gdziekolwiek. Dookoła mnóstwo dobrych knajp z jedzeniem, swojski klimat, bez turystów.

Ocena dodana: 1 maja 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Sabina Polska
  • iclub Sheung Wan Hotel

Średnia ocena: 8
    • Pozytywna część opinii

bardzo wygodne łóżka, duże okna, czysto

• Negatywna część opinii

Pani sprzątająca w pokoju przypadkowo rozbiła mojemu mężowi szklaną część e-papierosa, po czym odożyła go na miejsce. Po zgłoszeniu tego na recepcji, menager powiedział mi, że pani sprzątajaca nie przyznaje się do tego zdarzenia w zwiazku z tym, nie sa w stanie nic z tym zrobić... poprosiłam o zwrot kosztów zniszonej rzeczy lub obnizenie ceny za pokój, lecz po 3 godzinach rozmów z menagerem, któty uparcie powtarzał, że pani sprzątająca nie przyznaje się do zniszczenia rzeczy więc nie są w stanie zrobić ABSOLUTNIE nic. Powiedział także, że brakuje mi dowodów na to, by udowodnic, że to nie ja sama rozbiłam e-papierosa. Sytuacja była żenująca... wyszlismy rano z pokoju, zostawiając e papierosa na biurku, wrócilismy wieczorem, a e-papieros nadal leżał na biurku, w innym miejscu i rozbity... To był tylko e-papieros, aż strach pomysleć co by było jakby był to laptop czy aparat fotograficzny, bo hotel nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności, za to, że podczas sprzątania zostanie cos zniszczone, do momentu aż pani sprzątająca się do tego przyzna, a wiadomo, że...się nie przyzna, bo będzie obciażona kosztami...

Ocena dodana: 4 maja 2017 Pobyt: Kwiecień 2017
    Karolina Polska

Hotele w Hongkongu wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• The Upper House

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

śniadania rewelacyjne, pokoje komfortowe z bardzo wygodnymi łóżkami. Łazienka marzeń. Personel bardzo uprzejmy i pomocny

Ocena dodana: 21 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Anna Polska
  • The Landmark Mandarin Oriental Hong Kong

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Wszystko na najwyzszym poziomie a jakosc serwisu obslugi wrecz imponujaca!

Wszystko sie podobalo

Ocena dodana: 17 lutego 2017 Pobyt: Luty 2017
    KRZYSZTOF Polska
  • Hotel Madera Hollywood

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo podobał mi się pokój oraz jego wszechstronność. Kuchnia z lodówą oraz bardzo ładna łazienka. Co najważniejsze to duże łóżko, wygodne, bardzo wygodne. Dodatkowo klimatyzacja oraz, co mnie mile zaskoczyło, telefon z którego miałem dostęp do internetu oraz mapy. Oczywiście za darmo.

• Negatywna część opinii

Jedyne co mi przeszkadzało, mógł to być mój błąd bądź niewiedza, ale po prysznicu, kiedy to użyłem deszczownicy, kapało z góry. To nie stanowiłoby problemu, ale kapało przez godzinę, dosyć mocno, inaczej nie zwróciłbym na to uwagi. Pomimo starań dokręcenia kranu czy zmiany czegokolwiek, nie udało mi się tego zmienić i przestało kapać po dłuższym czasie.

Ocena dodana: 23 lipca 2017 Pobyt: Lipiec 2017
    Aleksander Polska