Honduras Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Hondurasie

• Hotel Cuna Maya

Copan Ruinas, Honduras

Średnia ocena: 9,2
    • Pozytywna część opinii

Bardzo mili i pomocni właściciele oraz pracownicy hotelu, czysto w pokoju i łazience, wygodne łóżko, dobra lokalizacja, spokojna okolica. Tradycyjne i smaczne sniadanie

Ocena dodana: 27 lutego 2018 Pobyt: Luty 2018
    KarolinaDz Polska
  • Jardin Cafe Hostal & Restaurant

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

spokojne miejsce, dobre wifi.mila obsluga.

• Negatywna część opinii

trochę daleko od centrum

Ocena dodana: 12 grudnia 2017 Pobyt: Listopad 2017
    gladki Polska
  • Palmira Hostel

Tegucigalpa, Honduras

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

mila i pomocna obsluga.dobre wifi i duza kuchnia.spokojna okolica

• Negatywna część opinii

daleko od centrum

Ocena dodana: 12 grudnia 2017 Pobyt: Listopad 2017
    gladki Polska
  • Paraiso Rainforest and Beach Hotel

Omoa, Honduras

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Spędziliśmy w tym hotelu pięć niezapomnianych dni. Otrzymaliśmy elegancki pokój nr 22 w nowym bungalowie zlokalizowanym tuż przy basenie. Mieliśmy wspaniałym widok na basen i morze. Wyposażenie nowe i bardzo gustowne. Przez kilka dni byliśmy w hotelu prawie sami. Wspaniały relaks. W obiekcie świetny basen, ciekawie zaprojektowany i rzeczywiście bez krawędzi co dawało niezapomniany widok na morze. Mała ale czysta i przyjemna plaża, bezpośrednio przy hotelu. Woda w morzu czysta . Obok hotelu łodzie rybackie . Po powrocie rybaków z połowu, zlatują się tam pelikany , czaple i inne ciekawe ptaki !! Hotel oddalony od Omoa 10 km w stronę granicy z Gwatemalą. Z hotelu do Omoa łatwo dojechać chikenbusem za 17 Q ( czyli poniżej dolara) Przystanek hotelowy nosi nazwę El Paraiso i warto to zapamiętać bo my przyjechaliśmy z granicy niepotrzebnie do Omoa i musieliśmy wracać. Do hotelu z przystanku idzie się 5 min ale sam hotel nie jest oznaczony żadnym napisem. Na terenie hotelu duży, strzeżony parking . Recepcja działa bez zarzutu a jej pracownicy byli bardzo mili i uczynni. Jeden z jej pracowników mówił po angielsku Ogólnie załoga super i serwis super . Wszyscy zawsze uśmiechnięci :) W hotelu bardzo dobre śniadanie do wyboru z karty!! W restauracji próbowaliśmy miejscową rybę. Smaczna i podana z czipsami bananowymi! Obok hotelu kilka ładnie utrzymanych domów, trzy małe sklepiki i dwa kościoły. Miejsce bardzo przyjazne i bezpieczne. Super!! Serdecznie polecam każdemu . Będziemy ten pobyt zawsze mile wspominać :)

Ocena dodana: 19 grudnia 2017 Pobyt: Listopad 2017
    Jolanta Polska

Hotele w Hondurasie wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• La Casa de Cafe

Copan Ruinas, Honduras

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Obiekt położony w uroczym ogrodzie z piękna roślinnością. Śniadanie bardzo smaczne podane w ogrodzie. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Ocena dodana: 2 czerwca 2017 Pobyt: Maj 2017
    Anna Polska