Węgry Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Węgrzech

• Eden Panzió

Eger, Węgry

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Śniadania, parking prywatny i super uprzejmi właściciele.

• Negatywna część opinii

Zdecydowanie łazienka, gdzie silikon wymaga wymiany w brodziku.

Ocena dodana: 18 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    syryjczyk Polska
  • Green Garden 2 Apartman

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Miła właścicielka,super domek,dobrze wyposażony i bardzo czysty,blisko basenów.

Monia Polska
  • Hotel Kitty

Miskolc-Tapolca, Węgry

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja hotelu idealna. Niedaleko baseny termalne, piękny park obok hotelu. W pokojach wygodne materace, czysto.Hotel nieduży, kameralny, ale na dobrym poziomie.

• Negatywna część opinii

Personel przychodzący do pracy w kuchni po godzinie 6 ( może dostawcy?)głośno zachowują się na tyłach hotelu, co przy otwartych oknach budziło nas.

• Imola És Andrea Apartmanház

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Apartament czysty, bardzo dobrze wyposażony. Blisko do basenów, centrum. Można tylko pomyśleć o kieliszkach do wina i korkociągu.

Beata Polska
  • Hotel Délibáb

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Jedzenie bardzo dobre wejście z hotelu bezpośrednio na baseny. Wygodne łózka i materace.

Bogdan Polska
  • Budapest Manhattan Apartments

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Dobra lokalizacja, dostep do wyposazonej kuchni i elastycznosc w kwesti odebrania i zdania kluczy. Pokoj w klimatycznej starej kamienicy.

• Negatywna część opinii

Malo miejsca w pokoju, duze lozko na okolo ktorego nie da sie wygodnie przejsc, brak prawidlowej wentylacji w lazience powodujacy wilgoc w pokoju.

Dominika Polska
  • Hegyi Panzió

Hévíz, Węgry

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Ciche spokojne miejsce. Bardzo dobre śniadania. Znakomity stosunek jakości do ceny. Zamykany parking. Niedaleko od centrum. Zdecydowanie polecam.

Waldek, Polska
  • Piroska Villa

Hévíz, Węgry

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja bardzo dobra. Czyściutko w pokojach. Pani sprzątająca pokoje bardzo miła, dokładna, codziennie myła podłogi, sprzątała łazienkę -choć zapewnialiśmy ją,ze nie ma aż takiej potrzeby. Elizabet- właścicielka pensjonatu-bardzo dba o gości. Pierwszego dnia poświęciła nam dużo czasu,opowiedziała co zwiedzić, jakie restauracje i kawiarnie poleca, przekazała materiały informacyjne o miasteczku, kupony na basen i do restauracji.Mimo,ze nie był to nasz pierwszy pobyt w Heviz, wskazówki były pomocne. W całym pensjonacie widać zmysł artystyczny gospodarzy. Śniadania bardzo dobre,urozmaicone, z pewnością lepsze niż w dużych hotelach.

• Negatywna część opinii

Omlety i jajka smażone zdecydowanie za słone. Ale to już chyba kwestia smaku, Węgrzy tak lubią :)Poza tym w pensjonacie wszystko jest super.

• Zoldhaz Bio Panzio

Gyenesdiás, Węgry

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Bardzo sympatyczni właściciele.Przepyszne śniadania wegetariańskie- ciepłe rogaliki z warzywami, zapiekanka z prosa, zapiekanka jajeczna z cebulką , szczypiorkiem i papryką - rewelacja. Pyszne pasty ze słonecznika, dyni czy sezamu. Do tego tez różne owoce. Jestem wegetarianką i przyznam ,że na Węgrzech mam problem z jedzeniem w restauracjach czy hotelach.

• Negatywna część opinii

Mieliśmy problem z odnalezieniem pensjonatu, powinna być większa tablica informacyjna.

• Boutique Hotel Szárcsa

Székesfehérvár, Węgry

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Świetna lokalizacja, doskonałe warunki, obfite śniadanie.

Ocena dodana: 18 września 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Joanna Polska

Hotele na Węgrzech wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Diófa Vendégház

Eger, Węgry

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Spokój przede wszystkim .Blisko do centrum

Wszystko ok

Ocena dodana: 21 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Anonimowy Polska

Hotele na Węgrzech wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Stefánia Stúdió Apartmanok

Segedyn, Węgry

• Pozytywna część opinii

Duży apartament, duża łazienka. Czysto i wygodnie. Bardzo mili i pomocni właściciele

• Negatywna część opinii

Lokalizacja w centrum miasta oznacza hałas ale dodatkowo trafiliśmy na festiwal który był nad rzeką i nie dało się spać

Ocena dodana: 22 sierpnia 2017 Pobyt: Sierpień 2017
    bbsylwia Polska
  • Castle Cottage

• Pozytywna część opinii

Idealna lokalizacja, bardzo miła i uprzejma obsługa, przepyszne śniadanie, bardzo czysto i przytulnie.

Ocena dodana: 26 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Paulina Szwecja
  • Broadway Residence

Średnia ocena: 10
    • Pozytywna część opinii

Podróżuję dużo, a Peter to najlepszy gospodarz jakiego w życiu spotkałem. Czułem się jakbym odwiedzał dobrego znajomego. Poinformował nas o wszystkich ciekawych lokalizacjach i był dostępny przez WhatsApp non-stop. Za rozsądną dopłatą zostałem odebrany z rodziną z lotniska (powrót na lotnisko także został zorganizowany). Lokalizacja idealna - przez 4 dni nie skorzystaliśmy z żadnego środka transportu. Odrębną kwestią jest apartament, który jest zjawiskowy i wyposażony we wszystko, co można sobie wyobrazić. Na pewno tam wrócimy!!!

Ocena dodana: 5 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Marcin Polska
  • Apartman on Gellért Hill

• Pozytywna część opinii

Bardzo mili, i rzeczowi gospodarze. Cicha i spokojna okolica jaki i sam obiekt. Super widok z okna na Budapeszt!!!. Duży plus za garaż. Jeszcze Tu wrócimy.

Ocena dodana: 5 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Adam Polska
  • Creative Apartment - City Lounge

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Wszystko zgodne z opisem. Bardzo przyjemny i udany pobyt. Fantastyczny kontakt z gospodarzem. Szczerze polecam.

Ocena dodana: 6 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Dariusz Polska
  • Parliament Corner Apartment

• Pozytywna część opinii

Wszystko!!!! Miejsce idealne!!!! Mieliśmy ogromne szczęście, że tam trafiliśmy. A wrócimy - na pewno :)

Ocena dodana: 4 czerwca 2017 Pobyt: Maj 2017
    Eliza Polska