Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Угорщина Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Угорщині

• Anna Apartman

Хайдусобосло, Угорщина

Середня оцінка за відгуками: 8

Розташування.

• Негативна частина відгуку

Не було рушників. Вся мебель поломана, шафи хитаються. Посуду мало, постіль стара, зіпрана. Простив дуже старі. Стан апартаментів - "вбитий совок". Туалет надзвичайно малий. Над ванною висить бойлер. Митись не комфортно.

Bogdan Україна
  • Luxury Astoria Apartments

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Місце розташування. Але адреса не відповідає реальному місцю знаходження.

• Негативна частина відгуку

Дуже брудно. Постіль в пятнах крові і клоках кос та інших пятнах. Полотенця не випрані теж.

Відгук від 21 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Сергій Україна
  • Chez moi

Дебрецен, Угорщина

• Позитивна частина відгуку

Дякуємо надзвичайно привітним власникам за чудові апартаменти. Дуже шкода, що зупинялися у вас лише на одну добу. Все чисто, комфортно, по домашньому! Рекомендую! Окреме дякую господарям за наявні продукти для сніданку)))

Сергей Україна
  • Zsófi's House Hostel 2.0

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручне розташування. Атмосфера спокійна, як в квартирі. Супер)

Рушники за окрему плату

casper79000 Україна
  • Joy Guesthouse

Шіофок, Угорщина

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Нічого,а всі попередні гарні відгуки -брехня.

• Негативна частина відгуку

Не вірте Букінгкому,особливо коли бронюєте в Угорщині.Бронь на одну суму зі знижкою,а по приїзді без знижки.

Лена Україна
  • White Crow House

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Привітні, доброзичливі господарі, допомогали знайти цікавлячі місця та магазини. Сподобалося наявність барбекю та безкоштовної парковки. Приємною несподіванкою був подарунок від господарів.

Olena Україна
  • N27 Bohemian Lifestyle Apartman

Середня оцінка за відгуками: 9,4
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручне розташування, поряд станція метро, супермаркет, залізничний вокзал. Приємний господар, чисте приміщення є все необхідне. Оптимальний варіант ціни і якості. Все сподобалось!

OLHA Україна
  • Happy House Apartments

Егерсалок, Угорщина

Дуже гарне прийняття. Все сподобалось. Very good!!! Thanks

Христина Україна
  • City Center Apartments Hévíz

Середня оцінка за відгуками: 9,7
    • Позитивна частина відгуку

Гарні апартаменти! Все зручно і поряд магазин , купальня в 5 хвилинах від помешкання, зупинка, господарі добрі порядні люди! Все добре !

• Негативна частина відгуку

Одна маленька неприємність з праскою ,яка попалила наші речі і немає дошки для прасування(

Yuliya Україна
  • Boutique Apartment "Welcome"

Середня оцінка за відгуками: 9,6
    • Позитивна частина відгуку

Все чудово. Апартмант має сучасний інтер'єр з добрим смаком. Є практично все що потрібно. Парковка у просторому дворі із затишною бесідкою із супер-мангалом. Так все добре обладнано як вдома. Рекомендуємо усім!

Відгук від 21 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    marushkajaroslav Україна

Популярні готелі в Угорщині з високими оцінками від україномовних гостей

• Hotel Fürdőház

Ньїредьгаза, Угорщина

Середня оцінка за відгуками: 9,1

Розміщення

• Негативна частина відгуку

1.Забронювали номера пансіонат 2 -х Разове харчування при поселені сказали що тільки сніданок. Після вияснення розібралися й змінили чек сказали взяти талон на вечерю й можна йти в паб або в піцерію. Вибрали паб йти 700 метрів й в зимою це незручно та холодно після басейнів. Прийшовши в паб робили замовлення офіціант сказав можна все замовляти з меню. Після вечері запитав як будемо платити готівка або картка? Ми сказали з готелю а він сказав що це на вечерю ліміт 3000 форинтів з особи тобто у нас 6000 форинтів а решту доплата))). Рахунок у нас був 13500 тобто 7500 доплата.Коли бронювали то без вечері тобто з сніданком тільки було на 4000 форинтів було би дешевше. Отже на вечерю подарували фактично 2000 форинтів та НЕПОПЕРЕДЕЛИ ПРО ЛІМІТ ТА НА ТАЛОНІ БУЛО НЕВКАЗАНО. 2. Рукомийник у номері тріснутий.3. Сніданок слабенький

Відгук від 17 січня 2017 Дата проживання: Січень 2017
    Vasyl Україна
  • Amber Gardenview Studios

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручне місце розташування. Тихе затишне місце проживання. Зручно діставатися з/до аеропорту. Поруч зупинки громадського транспорту. Рекомендую для сімейного відпочинку.

Відгук від 8 листопада 2016 Дата проживання: Листопад 2016
    Роман Україна
  • Imola Hotel Platán

Еґер, Угорщина

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий сучасний готель в центрі Егера. Все дуже зручно, чисто і затишно. СПА і велнес заслуговують на особливу похвалу. Велика кількість саун, соляна кімната. Басейни, як звичайні так і з термальною водою. Сніданки звичайні європейського зразка, а от вечері дуже урочисті і відмінним обслуговуванням, по меню (кілька страв на вибір). Скрізь помітна рука хорошого дизайнера. Почуваєшся дуже шанованою людиною. Скрізь тихо і спокійно, так як сім'ї з малими дітьми там не вітаються. Дуже рекомендую для зрілих пар, що хочуть спокійного і комфортного відпочинку.

• Негативна частина відгуку

Ми всі дні перебування не змогли домогтися, щоб нам налаштували українське телебачення. В переліку кабельних каналів є український, але на ному показують російський канал. Ми кожен день це доказували на рецепції, пояснювали, що не хочемо дивитися телебачення країни, яка з нами воює і т.п. Але вони, чи не розуміли, чи вдавали вигляд, що не розуміють. Кажуть "Перевіряли, у вас все показує". Та показує, але зовсім не те!!!! Дуже прикро, що в дорогому готелі нема телебачення найближчого сусіда Угорщини - України!!!!!

Відгук від 26 грудня 2016 Дата проживання: Листопад 2016
    Галина Україна
  • Vagabond Corvin

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Місце розташування відмінне (практично в центрі), безкоштовна парковка, привітний англомовний персонал, в номері чисто та тепло, є міні кухня, яка повністю обладнана (плита,мікрохвильовка,холодильник, кавоварка). Дуже задоволені - рекомендуємо.

Дуже короткий час перебування в готелі : заїзд після 15.00, виїзд до 11.00

Відгук від 16 січня 2017 Дата проживання: Січень 2017
    Igor Україна
  • Basilica Friends Apartment

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Щоб забрати ключі, нам довелось зателефонувати власникам, але вони дуже оперативно (протягом 3 хв.) прийшли, щоб провести нас в апартаменти. Також сподобалось розташування паркінгу з окремим паркомісцем (на -2 ярусі, який абсолютно не завантажений автомобілями). До паркінгу - максимум 1-2 хв. ходу від апартаментів. Сподобалась також пунктуальність під час здачі апартаментів.

• Негативна частина відгуку

Вид з вікна не відповідав жодному з тих, які можна побачити на фото Basilica Friends Apartment (балкон виходив у внутрішній двір).

Відгук від 9 березня 2017 Дата проживання: Березень 2017
    Liubomyr Україна

Популярні готелі в Угорщині - усі відгуки

• Sunny Apartman

Шіофок, Угорщина

• Позитивна частина відгуку

В номері все є для комфортного проживання. Велике ДУКУЮ. за гостинність. Буде можливість. ще приїдемо. РЕКОМЕНДУЮ.

Немає.

Відгук від 28 вересня 2016 Дата проживання: Вересень 2016
    Igor Україна
  • Baross Boutique Apartman

Дьйор, Угорщина

• Позитивна частина відгуку

дуже приємний персонал - Андрея!

парковка за квартал

Відгук від 10 січня 2017 Дата проживання: Січень 2017
    Sandor Україна
  • Castle Cottage

• Позитивна частина відгуку

Дякуємо за неймовірну атмосферу, за смачні сніданки, чудовий сад, весняні квіти! Дякуємо за порядність й чудовий настрій. Вдячних вам гостей, Castle Cottage!!!

Відгук від 8 травня 2017 Дата проживання: Травень 2017
    Lyudmyla Україна
  • Falusi Vendégház

Etyek, Угорщина

• Позитивна частина відгуку

Надзвичайно комфортні апартаменти, все на найвищому рівні. Для подорожуючих є все необхідне, навіть важко вказати, чого там не вистачає (є навіть посудомийна машина). На мою думку, ідеальне місце для зупинки автотуристам по дорозі з Будапешту у Відень чи навпаки.

Відгук від 11 травня 2017 Дата проживання: Квітень 2017
    Yury Україна