Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Indonézia Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Indonézii

• Pondok Kutuh Guest Houses

Ubud, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bazen a poloha super, vsade blizko.. domaci su fajn mili usmievavi ale ako v pomere cena a sluzby je to v poriadku. Splnilo to ucel vyspat sa a ist cestovat

• Negatívna časť hodnotenia

Sprchy a zachody, nic moc a ranajky vzdy to iste dookola,mozno som cakala trochu viac

Ohodnotené: 12. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Patricia Slovensko
  • Jenggala Hill

Nusa Lembongan, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita, zariadenie bungalowu, bazen, cistota super

• Negatívna časť hodnotenia

Bungalow prepustal vsetky zvuky, hudbu z restauracie, rozhovor susedov, bolo pocut kazde slovo

Ohodnotené: 16. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
  • Villa Nini

Ubud, Indonézia

• Pozitívna časť hodnotenia

Personál vysmiaty, nosili nám ovocie ako snack, stále k dispozícii, bungalov mal všetko aj malú chladničku, vodu nám vždy ráno poskytli, bazén veľký aj na plávanie, klíma, super wifi, tv ktorú sme vôbec nepoužili, v kúpeľke aj sprcha aj veľká vaňa bola, raňajky na izbu zo super výberu boli bohaté niečo úžasné 😊, ráno ste vstávali s kohútmi a sliepkami, možnosť transferu do mesta sme nevyužili, boli sme pár páčila sa nám tá atmosféra ❤

• Negatívna časť hodnotenia

Po streche sa nám prechádzali zvieratká v noci to trochu vyrušuje, ku koncu už bolo dosť mravcov inak vôbec a poslednú noc skrz strechu prišla jašterica, ale patio Vás chráni, a potom ráno bola v kúpelke ale utiekla, tým že sme už mali sprej proti komárom tak nám dali pokoj na terase👍

Ohodnotené: 13. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
  • Coconut Village Guest House

Nusa Lembongan, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita, pomer ceny a kvality ok

• Negatívna časť hodnotenia

Spinava kupelna aj spalna, ranajky boli velmi spartanske

Ohodnotené: 16. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
  • Bintang Beach Villa

Amed, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,6

Lokalita na plazi

• Negatívna časť hodnotenia

Personal sa nam snazil stale nieco predat

Ohodnotené: 16. septembra 2018 Termín pobytu bol august 2018
  • Sulis Beach Hotel & Spa

Kuta, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bazen izba fantasticka sprchy poloha jedlo ranajky skvele :)

• Negatívna časť hodnotenia

Personal trosku dotieravy dohadzuju ludi na transport a podobne a trosku mi to prekazalo ale u nich je to normalne

Ohodnotené: 12. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Patricia Slovensko
  • Sritanjung Homestay

Banyuwangi, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Majitelia veľmi priateľskí a profesionálni, tiež nám zabezpečili dopravu na nočný trek na sopku Ijen za výhodnejšiu cenu ako platili ostatní, ktorých sme na treku stretli. Počas pobytu nám ponúkli čaj, sušienky a banány zdarma. Cítili sme sa počas pobytu u nich veľmi príjemne. V kúpeľni tiekla horúca voda, čo nie je v Indonézii samozrejmosťou. Ubytovanie odporúčam každému, kto si nepotrpí na luxus.

Ohodnotené: 17. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Roman Slovensko
  • Bali Rahayu Homestay

Munduk, Indonézia

• Pozitívna časť hodnotenia

Prístup, vybavili nám rôzne výlety dali fajn typy zaujímali sa veľmi o nás 😉 varili tam dobre a lacno, chodili sme tam na obed sem tam večeru pokiaľ sme neboli celý deň preč, odtiaľ sa bez vodiča naozaj nikam ísť nedá 😁 ste odrezaný v horách v tichu, nie je tam milión turistov 👌, wifi, upratovanie každý deň, bazén voda ľadová, ale super terasa z lehátkami, západ slnka, výhľad z izby, žiadne komáre, veľmi sme boli ako pár spokojný ❤

• Negatívna časť hodnotenia

Dosť prefukovalo skrz bungalov, ale za to mali velmi teplú sprchu a hrejivé periny 😉, a len ranný hluk od ulice ja som sa naň sem tam budila, a viac zeleniny na raňajky by som prijala nielen vajíčka k tomu toust, alebo babana pancake 😁 ale inak nič.

Ohodnotené: 18. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
  • Villa Seniman Canggu

Canggu, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bazén s vybavenou kuchynkou a štýl ubytovania, susedia boli bez problémov, stále nám teta upratovala, mali sme stále pitnú vodu free, raz nás navštívila jašterička 😊 a ja som v noci v kuchynke stretla pavúka, ale to asi len prechádzal okolo 😁, super wifi, hojdacia sieť, uteráky, posteľ pohodlná veľká boli sme pár na 3 dni veľmi spokojný 👌 a beach je asi 3min peši 👍

• Negatívna časť hodnotenia

Veľa komárov v kúpeľke, ale tu sú všetky čiastočne otvorené na Bali 😊 čiže to je normálne

Ohodnotené: 13. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
  • kubu jasmine bali

Canggu, Indonézia

• Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milý personál, hneď oproti izbe malé ryžové pole a vynikajúce raňajky.

Ohodnotené: 10. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    LUCIA Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Indonézii s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• b Hotel Bali & Spa

Denpasar, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Naozaj vynikajúce zariadenie , s vybavením a profesionálnym personálom . K dispozícii je bezplatný transport na pláž ( ale je to jedno velké smetisko ) ale je k dispozícii auto zo šoférom aj na celodenný výlet za super cenu.

Nenašiel som.

Ohodnotené: 9. januára 2017 Termín pobytu bol január 2017
    Julius58 Nemecko
  • Jimbaran Bay Beach Resort and Spa by Prabhu

Jimbaran, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

chutné raňajky kde si určite každý vyberie pekný bazén s barom moderné priestory pohodlná posteľ hotel na pláži (cez cestu) personál lepšia rýchlosť pripojenia k internetu (v porovnaní so štandardom v krajine)

• Negatívna časť hodnotenia

V čase našej návštevy bol problém s kanalizáciou, kanál vyrážal pri chodníku rovno pred hotelom - ak fúkal vietor smerom k hotelu tak všetko bolo cítiť pri bazéne a v reštaurácii ktorá je celá otvorená. (Snaha hotela o riešenia bola - ale kanál bol očividne preplnený) Asi z toho dôvodu bol mierne nepríjemný zápach v kúpeľni, horšie bolo, že v najmenšej izbe nie je možné otvoriť okno - len klíma.

Ohodnotené: 18. apríla 2017 Termín pobytu bol apríl 2017
    Petto1 Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Indonézii - hodnotené všetkými hosťami

• De Adema Guesthouse

Amed, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

De"Adema je skutočne nádherné, bezpečné a výnimočné miesto, nové, postavené len niekoľko mesiacov. Nachádza sa priamo na pláži v Amede. Izby sú slnečné, čistučké, voňavé, priestranné, s pohodlnou posteľou, klímou a ventilátorom, upratované každý deň. Z izby je priamo vstup na priestrannú súkromnú terasu. Ideálne aj pre tých, ktorý sú na Bali po prvýkrát - personál je veľmi priateľský, ochotný, zabezpečí všetko už od taxíka z letiska, výletov po blízkom okolí, na ostrovy Gili, šnorchla, súkromné hodiny jogy, meditácie, až po fantastickú masáž priamo u Vás na izbe alebo na terase. Z De"Adema, kde bolo o mňa vždy top postarané sa Vám nebude chcieť odísť :)

Ohodnotené: 5. apríla 2017 Termín pobytu bol marec 2017
    Holubkova Indonézia
  • Lily Luxury Suites

Sanur, Indonézia

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Toto ubytovanie sme si vybrali na základe hodnotení predchádzajúcich návštevníkov. Aj my sa po dovolenke pripájame k tým spokojným návštevníkom, ktorí hodnotia toto ubytovanie samými 10. Veľmi oceňujeme krásnu záhradu, priestranné a čisté izby s každodenným upratovaním. Vzhľadom na malý počet ubytovacích miest a teda aj hostí môžete bez problémov využiť pomoc hostiteľky Laeticie pri plánovaní a organizovaní prehliadok rôznych zaujímavostí na ostrove. Vynikajúca kuchyňa, malý počet hostí, bazén kedykoľvek a krásna záhrada spolu s krásnym počasím je skvelým miestom na dovolenku pre tých , ktorí ocenia takmer rodinnú atmosféru priestoru. A ak máte chuť na zábavu, tak prechádzka pár stoviek metrov Vás zavedie na rušnú ulicu plnú reštaurácií, v mnohých so živou hudbou. Mimochodom, živá hudba v reštauráciách bola hádam najzábavnejším nevydareným zážitkom na Bali. Najprv sme sa nazdávali, že muzikanti si len robia žarty, keď tak falošne hrajú a spievajú. Vzhľadom na 90% výskyt tých antimuzikantov sme si robili vlastnú súkromnú súťaž o najzábavnejšiu deformáciu hudby. Pri tom sme sa celkom zabavili. Je to však naozaj nepodstatný detail a v žiadnom prípade to neznehodnocuje kvalitu ubytovania. Rozhodne je Lilly Luxury ubytovaním, ktorého služby ešte v budúcnosti využijeme.

Ohodnotené: 14. mája 2017 Termín pobytu bol apríl 2017
    Dobromil Slovensko