Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Izrael Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Izraeli

• Rivoli Hotel Jerusalem

Priemerné skóre hodnotenia: 7,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Recepčný bol fajn. Ústretový a trpezlivý. Hotel je v blízkosti centra. Raňajky v hoteli bli výborné.

• Negatívna časť hodnotenia

Chýbala teplá voda. Pýtal som sa kde je problém, ale recepčný tvrdil, že teplá voda ide. Je možné, že som nenašiel spôsob, ako tú teplú vodu spustiť.

Ohodnotené: 11. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Miloš Izrael
  • Motel Aviv

• Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milý a ústretový personál. Čistota izby bola výborná. Klimatizácia fungovala. Umiestnenie motela bolo blízko centra. Pokojne by som odporučil. Pomer cena/výkon výborná.

• Negatívna časť hodnotenia

Raňajky neboli v moteli, ale v blízkosti zhruba 300 m od neho a bolo treba priplatiť. Cena za raňajky so zľavou nola 30 NIS/os.

Ohodnotené: 7. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Miloš Izrael
  • Ashdod Suites - Jabotinsky

Ashdod, Izrael

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobra lokalita. Všetko po ruke. More,obchody.

Róbert Slovensko
  • Sunset Inn

• Pozitívna časť hodnotenia

- milý personál - rýchlovarná kanvica na izbe - klimatizácia na izbe (v lete keď je v Ejlate 40 - 45 °C v tieni, je to nevyhnutnosť) - výborná cena za ubytovanie - obchody (potraviny) v blízkosti - tichá lokalita - možnosť verejného, bezplatného parkovania

• Negatívna časť hodnotenia

- príde mi smiešne, že pre členov "Génius" sa ako welcome drink podáva voda z vodovodu - hotel je ďalej od pláže (15 - 20 min. chôdze) - zariadenie izieb je staršie, avšak spĺňa svoj účel - malinká kúpeľňa - okolie hotela pripomína stavenisko/ zbúranisko - platiť sa dá len v izraelských šekeloch

Ohodnotené: 17. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Slavomirik Slovensko
  • Shenkin Vilmar Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 7,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Boli sme partia 4 kamarátov. Ubytovanie bolo super, čisté a pohodlné. Pláž bola od apartmánu asi 15-20 min. Na ubytovanie ako také nemamáme žiadne výhrady boli sme max. spokojný . Apartmán hodnotím pozitívne a určite odporúčam .

• Negatívna časť hodnotenia

Mali sme požičané auto, jediný a dosť velký problém bolo parkovanie, ktoré ubytovanie nemalo. Parkovat sa dalo na parkovacích miestach za poplatok. Stálo to asi 60(14 EUR) NIS od večera do rána cca 16 hod. Boli sme tam len tri dni a potom sme zmenil ubytovanie. Parkovať sa dalo aj pre apartmanom, ale iba keď bolo volné, museli ste mať ale Izraelske tel. číslo aby ste sa mohli zaregistrovať v aplikácii na platenie parkovného na ulici.

Viliam48 Slovensko
  • Designed Beach Apartments

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo malé kamoši bývali hned vela záchodu a my sme mali rozťahovaci gauč v obývačke, ktorý strašne vrzgal a pri každom otočení sme sa buduli všetci :-). Zvadli sme to dobre všetko, ale myslím, že pre niekoho sú to podstatné informácie. My sme boli skôr taka dobrodružná výprava, ale niekto kto hladá oddych a pohodlie, tak nech tu nejde.Ubytovanie by som povedal, že by bolo pohodlné skôr pre dve osoby ako pre štyri. Pozitivne hodnotim to , že pláž bola cez cestu, raňajky v cene, parkovisko v cene. Odporučam skôr pre mladích dobrodružných ludí, ktorým nevedia uplne ideálne podmienky.

• Negatívna časť hodnotenia

Apartmán sme našli pomerne rýchlo, velká žltá budova, v tej sme ale nebývali tam sme mali len pakovisko, apartmán bol vo vedlajšej budove. Recepcia bola ale uplne na inej adrese , najskôr sme to nevedeli nájst. Zavolaj som recepčnej, že som na adrese a chcem sa ubytovaťniečo zašomrala do telefónu a zložila. Druhý krát mi už nezdvihla, poprosil som týpka na ulici nech tam zavola a spýta sa po Hebrejsky, ako najdeme recepciu až potom sme to našli ale za pomoci cudzej osoby. Pokial máte raňajky, tak tie su tiež zase uplne inde. Naštastie to je všetko od seba 5 min pešo.

Viliam48 Slovensko
  • Check In Jerusalem

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Naozaj skvelá poloha v centre mesta-Jaffa street.Veľmi milá recepčná. Izby mali všetko potrebné,obzvlášť oceňujem nielen pohodlnú posteľ,ale aj paplóny a vankúše,čo nie je všade samozrejmosťou a aj to, že na izbe bola nielen práčka,ale aj sušička.Určite odporúčam.

Ohodnotené: 3. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018

Vojtech Slovensko
  • Olympia Hotel - by Zvieli Hotels

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Raňajky chutili ale výber bol malý a jednotvárny. Poloha hotela bola dostupná k pláži, čo bolo fajn, aj keď bol ďalej od centra mesta, resp. od rušnejších častí mesta. Posteľ bola pohodlná a uteráky boli mäkké. Minibar bol prázdny bez možnosti doplnenia.

• Negatívna časť hodnotenia

Čistota bola veľmi slabá. Na terase, ktorú sme mali nebolo upratané vôbec, matrace na kreslách boli špinavé, izba bola poupratovaná tak ledabolo, v rohoch bola špina. Izba s popisom Deluxe nesplnila naše očakávania.

Ohodnotené: 20. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Anonym Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Izraeli s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• Melony Motel

Priemerné skóre hodnotenia: 7
  • Little Prince Hostel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8

Poloha

• Negatívna časť hodnotenia

Hluk z blízkych zábavných podnikov ...malé okno...

Ohodnotené: 7. novembra 2016 Termín pobytu bol november 2016
    Stefan Slovensko
  • Rich Royal Suites Eilat

• Pozitívna časť hodnotenia

Dobrá poloha neďaleko pláže a centra mesta. Veľká terasa s pohovkami s výhľadom na mesto a letisko. Platené parkovanie priamo pred hotelom, neplatené 300 m od hotela.

Ohodnotené: 25. novembra 2016 Termín pobytu bol november 2016
    Ivan Slovensko
  • Motel Tsabar

• Pozitívna časť hodnotenia

postel pohodlna ranajky sme nemali

zariadenie trochu osarpane

Ohodnotené: 5. decembra 2016 Termín pobytu bol december 2016
    Iveta Slovensko
  • Sea Princess Motel

Priemerné skóre hodnotenia: 6,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Blízko centra, pláže, autobusovej stanice

• Negatívna časť hodnotenia

kedže sme boli v decembri, ohrievanie bolo nastavené len na 23°C a v noci bolo trošku chladnejšie

Ohodnotené: 19. decembra 2016 Termín pobytu bol december 2016
    Wladimír13 Slovensko
  • Central Park Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1

Raňajky v pohode

• Negatívna časť hodnotenia

Ze som tam bol ubytovany 2 ktat po 2 dni a rozdiel bol na cene 70 eur.

Ohodnotené: 9. januára 2017 Termín pobytu bol január 2017
    Róbert Slovensko
  • Americana Eilat Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 7
  • National Hotel - Jerusalem

• Pozitívna časť hodnotenia

postel super, parkovat sme mohli od rana, ranajky super :)

Ohodnotené: 5. februára 2017 Termín pobytu bol február 2017
    Bibiána Slovensko
  • HI - Ein Gedi Hostel

Ein Gedi, Izrael

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

výhľad z balkóna na Mŕtve more úchvatný, raňajky bohaté, čistučké izby. na prespanie na jednu noc ako sme potrebovali my, úplne dostačujúce. pripravte sa však, že celý komplex stojí na kopci a dosť sa našlapete, pokiaľ tam nie ste autom.

• Negatívna časť hodnotenia

škoda, že je zatvotená pláž pri Mŕtvom mori v tejto lokalite. A nedozviete sa to dopredu, pri bookovaní ubytovania, až po príjazde. čo bolo pre nás veľkým sklamaním. nehovorím, že je to priamo chyba ubytovacieho zariadenia, ale je to minimálne neseriózne

Ohodnotené: 24. marca 2017 Termín pobytu bol marec 2017
    veraa1 Slovensko