Smeštaj Letovi Iznajmljivanje automobila Taksi od/do aerodroma

Island Recenzije hotela pravih gostiju

Skorašnje recenzije za objekte na Islandu

• Apartment K

Prosečna ocena gostiju: 8,1

Lokacija

• Negativni deo recenzije

Na slikama u boogking je bio sasvim drugi apartment, a apartment u kojem sam bio nisam video u vasoj galeriji

Ocenjeno: 5. april 2018. Gost je boravio u periodu: april 2018.
    Slobodan Island
  • K16Apartments

Akureyri, Island

Prosečna ocena gostiju: 9,4

Gradic je kao iz bajke

Ocenjeno: 2. avgust 2018. Gost je boravio u periodu: avgust 2018.
    Dragoslav Srbija
  • G-Unit Apartment

Prosečna ocena gostiju: 9,2

Komfor, lokacija, ljubaznost vlasnika

Ocenjeno: 1. avgust 2018. Gost je boravio u periodu: jul 2018.
    Dragoslav Srbija
  • Guesthouse Garun Skolavellir

Selfoss, Island

Prosečna ocena gostiju: 9,3

Lokacija

Cijena

Ocenjeno: 5. maj 2018. Gost je boravio u periodu: maj 2018.
    Vesna Bosna i Hercegovina
  • Sport Hostel Reykjavík

Prosečna ocena gostiju: 7,7
    • Pozitivni deo recenzije

Smeštaj je bio bolji nego što smo očekivali po podacima sa bookinga i recenzijama. Lokacija je sjajna ukoliko imate kola na raspolaganju. Objekat se nalazi u istoj zgradi kao i tržni centar, tako da u toku dana nema potrebe da izađete napolje da biste došli do prodavnice, koja se nalazi u okviru tržnog centra i koja radi 24 časa, uveče morate da idete okolo ali nije daleko. Kuhinja je opremljena dovoljnim brojem aparata (frižider, dve mikrotalasne pećnice, jedna mala klasična pećnica kao za tople sendviče, rešo sa dve ringle, dva tostera,dva mala roštilj tostera, aparati za filter kafu, dovoljan broj posudja i escajga). Čistoća

• Negativni deo recenzije

Peškiri su predviđeni samo za dvokrevetnu sobu, na bookingu je navedeno da se dobijaju i u višekrevetnim sobama ( gazda mi je pozajmio peškir, tako da se ovo odnosi samo na podatke koji se nalaze na sajtu). Sve ostalo, što bi moglo da bude negativno, kao buka, ili čistoća su vezani za druge goste. Kako smo ostali više noći, imali smo prilike da vidimo da zaista mnogo zavisi od ljudi koji su odseli u hostelu kada i vi.

Ocenjeno: 13. mart 2018. Gost je boravio u periodu: mart 2018.
    Mirjana Srbija