Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Киргизстан Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Киргизстані

• My Hotel Bishkek

Середня оцінка за відгуками: 8,8

Привітливий персонал. Чистота в готелі і в номері. Просторий номер

• Негативна частина відгуку

Сніданок, відсутність засобів гігієни в індивідуальній упаковці.

Відгук від 7 липня 2018 Дата проживання: Липень 2018
    Ievgen Україна
  • Dos Guesthouse

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Співвідношення ціни як для центру міста гарне. Та умови проживання досить аскетичні, тому треба на це зважити одразу. Персонал привітний та у всьому йде на зустріч і допомогу. Відверто скажу, що Бішкек нас нічим особоливо не вразив. Усі цікаві місця знаходяться поза столицею.

• Негативна частина відгуку

Знайти хостел було не просто. Навігатор завів нас на вулицю Мічуріна та не у Бішкек а у сусідньому селі )). Таксі теж зразу не допомогло.

Відгук від 21 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Pavlo Україна
  • Guest house on Akmatbai-Ata 29

Cholpon-Ata, Киргизстан

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Додаткові поради власниці помешкання були дуже доречними. Готові приймати в будь-яку пору дня. За співвідношенням ціна/якість — найкраще, що можна знайти. Гарний сад. Місце — ідеальне. Центр, музей та магазинчики — все поряд. Відчувається, що власники люблять свій будинок.

Відгук від 7 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Andrii Україна
  • Sky International Hostel

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Мабуть, найкраще, що є у Бішкеку — цей хостел. Не очікував, що персонал — не місцеві, а представники інших країн. Трохи заважало у спілкуванні, але це не проблема, якщо ви знаєте англійську. Мені було зручно розрахуватись готівкою, американськими доларами, й отримати здачу в місцевій валюті — без проблем. Затишний двір із диваном і басейном приємно вразив. Чисто, охайно, з сучасним ремонтом і навіть акваріумом. Мало в якому хостелі вам запропонують сніданок, дадуть додаткову порцію й навіть помиють за вами посуд! Я вражений! Молодці!

Відгук від 7 вересня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Andrii Україна