Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Kazachstan Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Kazachstane

• Mini-Hotel Pulsar

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pani domáca je veľmi priateľská a vždy ochotná pomôcť. Anglicky vie trochu slabšie, ale snaží sa 😉. Lokalita je veľmi dobrá, väčšinu sme pochodili peso. Izby sú čisté, my sme boli veľmi spokojní a radi sa vrátime zas.

• Negatívna časť hodnotenia

Mali sme televízor na izbe, ten však zo začiatku nefungoval. Po upozornení nám všetko upravili. Raňajky boli fajn, ale chcelo by to aspoň trochu viac obmeny hlavne keď tam hostia ostanú viac nocí.

Ohodnotené: 17. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Martin Slovensko
  • Hotel Tahar

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Good hotel for an excellent price in Almaty. Pleasant staff. Dobrý hotel za výbornú cenu v Almaty. Príjemný personál.

Ohodnotené: 20. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Andrej Slovensko
  • Torgay Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Najlepsia je poloha!mate to ku vsetkym pamiatkam do 15 minut taxikom co mate u nich za 3 eura niekedy aj menej.Personal bol uzastny cokolvek sme potrebovali vytlacit listky odvazit batozinu nebol problem.Taxiky nam volali.Hlavne maju letiskove ktore su lacne.Na letisku vas mozu taxikari oklamat.Obchody su vsade naokolo na blizku ci potraviny aj saty. Mate pod sebou restiku kde capuju chutne pivo praha.

• Negatívna časť hodnotenia

5.poschodie sme dostali tam bolo tak strasne teplo.No mastastie tam bola klima.Studena voda striedala vriacu v sprche preto treba opatrne pri sprchovani sa.Ludia tam vsade po sebe trubia na uliciach je rusno s otvorenym okienkom sa nevyspite pokial nemate stuple do usi.

Ohodnotené: 25. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Michal Slovensko
  • Hotel Tourist

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobrá lokalita hotela . Mali sme izbu č.601 na 5 poschodí. Na izbe je: chladnička, TV, telefón, súkromná kúpelka (WC + vaňa so sprchou), 2 samostatné postele s nočnými stolíkmi, stôl so stoličkami. Na chodbe pred izbami je pitná voda zdarma. Servírované raňajky sa podávajú v peknej jedálni na prízemí v čase 7.30 – 10.00 hod. Možnosť výberu zo 6 druhov menu. V hoteli sa nachádzajú 2 výťahy. Dobré autobusové dopravné spojenie zastávka „ Halyk (Narodnij) bank“ - do mesta, žel. stanicu, centrum (Bayterek) a na letisko (bus č. 10), k mešite Hazret Sultan (bus č.3). Vedľa hotela sa nachádza banka, kde možno vymeniť peniaze.

• Negatívna časť hodnotenia

Celkovo dobrý dojem z hotela a pobytu v ňom nám pokazili nepohodlné, vyležané a vrzgajúce postele. Treba vymeniť matrace.

Ohodnotené: 7. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    ŠTEFAN Slovensko
  • Renion Residence Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 9,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ranajky boli bohate, izba pohodlna a velka. Mali sme k dispozicii aj komplet vybavenu kuchynu.

• Negatívna časť hodnotenia

Personal si 2x telefonicky overoval, ci je vsetko v poriadku, pritom druhy raz to bolo uz v case, kedy sme chceli spat, takze nas vyrusili. Pod oknami zavyjal v noci pes zo susedneho pozemku, okna sa nedali zavriet.

Ohodnotené: 8. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Radoslav Slovensko
  • Ambassador

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Lokalita je fajn - kusok od metra, parku aj oddychovej zony navazujucej na univerzitu, kde je mozne do neskorych nocnych hodin dat zmrzlinu, kavu a pod.

• Negatívna časť hodnotenia

Hotel je velmi hlucny a uplne vsetko je cez tenke steny pocut. Izby sa otvaraju za pipania elektronickeho zamku, pripominajuceho budik. Je tu bezne, ze hostia sa vracaju na izbu medzi 2-6 rano a su velmi hlucni (buchanie dverami, pokrikovanie po chodbe), recepcia to neriesi. O 4:00 rano si susedny host omylom otvoril nasu izbu svojim klucom (!) a vliezol k nam dnu. Jeho spolocnicka ho na omyl upozornila a bez slova zmizli vo svojej izbe. Privolana ochranka (pritomna v kazdom hoteli) tvrdila ze sa mylim a ze sa to nemohlo stat a ze on nikoho co by sa k nam vlamal nevidi. Ranajky slabsie.

Ohodnotené: 10. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Radoslav Slovensko
  • G Empire

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Raňajky boli dostačujúce, v ponuke sushi. Mohla by hrať príjemnejšia, pomalšia hudba pri raňajkách.

Ohodnotené: 23. júla 2018 Termín pobytu bol júl 2018
    Eva Slovensko
  • The Square

Priemerné skóre hodnotenia: 7,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie, zariadenie a vybavenie, raňajky, personál - všetko v najlepšom poriadku. Dostupnosť do centra cca 25 min. pešo.

• Negatívna časť hodnotenia

Dostupnosť hotela je prakticky len taxíkmi. Autobusové zastávky sú veľmi ďaleko.

Ohodnotené: 7. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Milan Slovensko
  • Prospect

Priemerné skóre hodnotenia: 9,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Skvelá lokalita, ochotný personál, priestranná izba, čistá kúpeľňa aj WC a k tomu super cena. Jediné čo mi tu chýbalo, je chladnička na Izbe.

Ohodnotené: 17. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Michal Slovensko
  • Alma Cinema Hostel

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovani v Alma Cinema Hostel predcilo nase ocekavani! Mily a ochotny personal. Vsude to zarilo cistotou. Libilo se nam zarizeni pokoju dle ruznych filmu. A ocenili jsme i filmovy vecer! :) Hostel se nachazi blizko centra, soucasti je i klidny dvor, pro relax.

Ohodnotené: 14. septembra 2018 Termín pobytu bol august 2018
    Anonym Česká republika