Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

• Villa One64

Hikkaduwa, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Много добро и гостоприемно семейство. Лъчезарни хора готови да ти услужат и помогнат със всичко. Чистотата е на ниво. Много хубава вила,хубав двор и плажа е на 5 метра с кокосови палми. Много добро разположение. В близост има супер маркет,рибарски пазар. Можеш да си купиш прясна риба и морски дарове на добра цена. В близост се намира развъдник за костенурки,цунами музей,лагуна за разходка с лодка сред дивите животни. Може да се видят варани, маймуни, игуани, много птици и други животни.

Оценено на: 12 септември 2018 Престой през септември 2018
    Milen България
  • The Steuart by Citrus

Коломбо, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 8
    • Положителна част на отзива

Прекрасна локация, красив хотел с дух от миналия век, луксозен и комфортен.

• Kandy City Stay

Канди, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Най-много ни хареса Надит, който ни посрещна на летището в Коломбо през нощта и ни закара до Канди. След това ни направи страхотна разходка из града, като разказваше за историята, културата и бита на местните хора. Много възпитан, мил и културен човек с прекрасен английски. Трансферът и екскурзията бяха на прилична цена. Много ни беше приятно с него. Хотелът е много близко до гарата, от където взехме влак до Елла. Препоръчваме!

• The Cool Nest Yala Hotel

Tissamaharama, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 9.1
    • Положителна част на отзива

Бяхме като на гости. Сами в хотела. Мениджърът се погрижи за нас. Взе ни от гарата в Елла и ни помогна с организирането на сафари. Приготви ни закуска в 5:00. Даде ни бинокъл. Организира ни шофьор до Галле. Препоръча ни ресторант и дори ни даде скутер за придвижване. Изобщо - всичко беше прекрасно.

• Lion Rest

• Amila Guest

Trincomalee, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 8.1
    • Положителна част на отзива

Приятно и спокойно място.

Оценено на: 14 юли 2018 Престой през юли 2018
    Elitsa България
  • Travel Nova Inn

Негомбо, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 7.4
    • Положителна част на отзива

Чудесно място на 10 минути от плажа!

Оценено на: 19 август 2018 Престой през август 2018
    EMIL България
  • Kandy City Stay

Канди, Шри Ланка

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Най-много ни хареса Надит, който ни посрещна в 1:00 през нощта на летището в Коломбо и се грижеше за нас на другия ден в рамките на тур на Канди. Прекрасен английски, култура и отношение!!! Много благодарим!

Оценено на: 26 Май 2018 Престой през май 2018
    Анонимен потребител България