Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

• Beach Castle

Unawatuna, Sri Lanka

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Liniștea, priveliștea, personalul împreună cu tot locul.

• Secțiunea negativă a comentariului

Foarte frumoasă locația, dar pacat ca nu avea plaja.

Comentariu trimis pe 11 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018

• Thejan Beach Cabanas

Bentota, Sri Lanka

Scor mediu din evaluări: 7,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Proprietatea este amplasata pe o plaja superba curata si foarte linistita. Spatiul din fata prorietati este foarte frumos amenajat, exotic

• Secțiunea negativă a comentariului

Trebuie sa mai lucreze la calitatea serviciilor pe care le ofera, si la confortul camerelor. Micul dejun ar putea fii mai variat.

Comentariu trimis pe 4 aprilie 2018 Sejur în aprilie 2018
    Cristina Emiratele Arabe Unite
  • Eden Resort & Spa

Bentota, Sri Lanka

Scor mediu din evaluări: 8,1

spa-ul

• Secțiunea negativă a comentariului

galagie, vecini zgomotosi tantari f multi, nu se putea sta afara

Comentariu trimis pe 24 mai 2018 Sejur în mai 2018
    daniela România

Hoteluri recomandate în Sri Lanka de turiști din toată lumea

• The Otunna Guest House Sigiriya

Sigiriya, Sri Lanka

Scor mediu din evaluări: 9,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

TOTUL ! Locatia e noua, deschisa de 6-7 luni, luceste de curatenie ( se face curat 3-4 ore intr-o camera, sunt doua deocamdata ) ,Danesh e foarte atent la orice detaliu ! Exista o camera, de fapt un bungalou as spune,pentru ca e mare camera,patul e foarte mare,in camera fara AC exista doua ventilatoare cu telecomanda,mai mult decat suficient,nu le-am folosit,o masa de machiaj cu oglinda mare,uscator de rufe ce poate fi folosit pe post de sifonier,in Asia nu prez exista acest concept, baia e foarte mare, ai apa calda,ai sapun,sampon,prosoape, totul lucind de curatenie !! Esti intampinat cu un fresh proaspat si delicios de mango din curtea proprie,micul dejun e inclus in pret si e delicios ,,si foarte mult, mai mult decat pentru doua persoane )) Se poate lua cina pregatita de mama lui Danesh,rice @curry traditional,delicios,dar prea mult pentru unii care nu mananca deloc condimentat ( adica eu) pentru 6 dolari de persoana ! Foarte multe feluri de curry,Danesh iti explica fiecare fel in parte,cum se face, tot ce vrei,daca vrei . Ce ne-a placut extrem de mult este faptul ca el iti spune ca in sat poti gasi mancare mai ieftina la 3-4 dolari de persoana, pentru ca se gateste mai mult, se cumpara mai multe ingrediente si pretul scade,,am apreciat mult acest lucru ! Este in plan construirea unui restaurant propriu,posibil sa fie gata in aprilie 2017, ii dorim mult succes ! Parintii lui sunt oameni deosebiti,iar ei sunt atenti la orice, spre exemplu pentru ca cineva a scris un comentariu ca nu prea a dormit ca latrau cainii,pe strada,tatal lui sta de paza toata noaptea sa goneasca cainii ,sa nu deranjeze oaspetii!! Serios, unde ati mai intalnit asa ceva ? Noi nicaieri pana acum,,,si merge si la serviciu,lucreaza la posta tatal lui, un om intelept si foarte placut ! Danesh iti raspunde la orice intrebare si te ajuta,indiferent daca alegi sau nu sa faci excursii cu ajutorul lui, orice ai nevoie iti raspunde cu placere !

• Secțiunea negativă a comentariului

NU exista ceva ce nu ne-a placut )) Does not exist !!

Comentariu trimis pe 3 februarie 2017 Sejur în ianuarie 2017
    iulian România