Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт

Шрі-Ланка Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Шрі-Ланці

• Sigiriya River Side Villa

Sigiriya, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже привітний власник. Смачний та ситний сніданок, який при потребі можуть приготувати рано вранці . Через сильну зливу власник запропонував завезти нас власним авто безкоштовно до основної дороги на автобусну зупинку . У будинку все максимально натурально ,є балкончик з видом на річку та приємно коли вона шумить . Є вентилятор та рушники .

• Негативна частина відгуку

Далеко від основної дороги, після сильної зливи по грунтовій дорозі дуже важко пройти. Погана шумоізоляція, так як будинок на дереві вночі шумлять мавпи через це не дуже комфортно спати.

Відгук від 12 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
  • Lilly Guest Inn

Haputale, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Чистий гест хауз з прекрасним видом на терасі

Трохи шумно навколо

Євген Франція
  • Nature House

Udawalawe, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,5
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий гест хауз біля національного парку Уда Валаве. Просторі, затишні та чисті кімнати. Смачна вечеря та допомога з транспортом від господаря. Організація сафарі також повністю за Nature House. Прекрасне місце щоб підготуватися до зустрічі з слонами !

Нічого

Євген Франція
  • Villa Angel

Хіккадува, Шрі-Ланка

Ще немає відгуків
    • Позитивна частина відгуку

Жили у віллі 13 днів , 30.09 - 12.10.18 року . В аеропорті нас зустріли (попри те що затримка рейсу була на 4 години) приїхавши у віллу нас зустрічала вся сім'я ,після довгої та виснажливої дороги нас пригостили чаєм з домашніми солодощами ,подарували квіти ,ми всі разом випили чай та поговорили . В будинку чисто та акуратно ,в кімнаті є кондиціонер та вентилятор, у ванній чисто є туалетний папір, мило та рушники . На кухні є все необхідне тостерниця ,блендер, плита ,чайник ,всі необхідні прибори та посуд (при потребі потрібно запитати і вам дадуть все що потрібно додатково) .Гаряча вода цілодобово та фен для волосся ,є вайфай роутер з хорошим інтернетом . Сніданок під час проживання ми брали один раз ,він був ситним,великим та смачним з великою кількістю різних фруктів . Прибирання проводять за потреби, заміна постільної білизни та рушників теж . Відпочинком дуже задоволені ,почували себе як вдома .

• Негативна частина відгуку

Вхід в кухню через вулицю.

Відгук від 13 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
  • Habarana New Star Home Stay

Habarana, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,7
    • Позитивна частина відгуку

Чиста і просторна кімната. Смачна вечеря за додаткову плату. Також брали екскурсії через власника. Задоволені перебуванням в посешканні

Відгук від 28 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Олексій Шрі-Ланка
  • Inn Seabreeze

Трінкомалі, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Зручне розташування. Просторний номер. Дуже позитивний і ввічлий власник Крісті Смачні сніданки. Також ми користувались міні кухнею. І гарно відпочили в цьому місці

Все було дуже добре

Відгук від 28 вересня 2018 Дата проживання: Вересень 2018
    Олексій Шрі-Ланка
  • Villa 92

Канді, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Привітний персонал, чистота, бажання допомогти працівником готелю. Можливість раннього виселення.

• Негативна частина відгуку

Відсутність вікон, шумно через близькість до дороги та розташування кімнати в холі.

Відгук від 12 жовтня 2018 Дата проживання: Жовтень 2018
  • Transit Studio

Katunayaka, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Все. Дуже привітний менеджер, завжди готовий допомогти. Чисті і дуже комфортні кімнати, облаштовані усім необхідним. Дуже комфортний і зручний готель біля самого аеропорту для тих, кому потрібно переночувати між літаками.

Все сподобалось

Відгук від 5 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Olha Україна
  • Temple Tree Resort & Spa

Бентота, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

Ввічливий персонал, смачна їжа, невисокий рівень цін, місце розташування

Відгук від 12 серпня 2018 Дата проживання: Серпень 2018
    Larysa Україна
  • Deshan Homestay & Restaurant

Тангалле, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий home stay з гарним пляжем в 2 хв ходьби. Сім’я дуже люб’язна та гостинна. Смачна вечеря та чисті затишні кімнати. Господар допоможе з транспортом та відвезе вас на тук туці куди потрібно. Щиро рекомендуємо, ви не пожалкуєте !

Нічого

Анонім Франція

Популярні готелі у Шрі-Ланці - усі відгуки

• Villa Dominikku

Негомбо, Шрі-Ланка

Середня оцінка за відгуками: 9,7
    • Позитивна частина відгуку

Beautiful house, very clean room, tasty breakfast, good people that were always trying to help (arranged tuk-tuk to the beach and bus station for cheapier price, and also helped us to arrange safary in Yala). Thank you very much for everything you did. Красивий будинок, чиста кімната, смачний сніданок. Господарі дуже хороші. Замовляли при потребі тук туки за значно нижчою ціною ніж нам вдавалось вторгуватись. Допомогли нам замовити джип для сафарі в Яла парку за хорошою ціною. співвідношення ціна якість в цьому помешканні у порівнянні з більшістю інших в яких ми були на цьому острові ідеальне.

• Негативна частина відгуку

Far away from the beach but actualy it is not a big problem. Wrong location is marked on booking map, so as a result we arrived to wrong place at first. However we enjoyed our staying here. Далеко від пляжу, але туди можна доіхати на туктуку. На карті в букінгу позначене неправильне розташування, того спершу ми приіхали по неправильній адресі. Незважаючи на це загальне враження про це помешкання дуже позитивне.

Відгук від 22 жовтня 2016 Дата проживання: Жовтень 2016
    Vasylyna Україна