Naktsmītnes Lidojumi Automašīnu noma Lidostas taksometri

Moldova Īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Nesenas atsauksmes par viesnīcām Moldovā

• Hotel Nobel

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 6,4
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Patika tas, ka apsargs palīdzēja salabot čemodānu un arī nonesa somas lejā no 3. stāva. Apsargs bija ļoti atsaucīgs. Priekš nakšņošanas viesnīcai nav ne vainas.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Nepatika tas, ka viesnīca atrodas pie cietuma un ka viesnīcas personāls īsti nebija nekad uz vietas, kad bija nepieciešams mums.

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 8. septembris Nakšņošanas laiks: 2018. gada augusts
    Elīna Latvija
  • Vila MV&V

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 6,6

Labs internets

Slomanij dush

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 18. augusts Nakšņošanas laiks: 2018. gada augusts
    Raivo Latvija
  • Summit Villa

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,7
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Atsaucīgs, laipns personāls. Mājīga istaba. Ļoti kluss.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Ja jāpiekasās, tad vienīgi sega man šķita sintētiska.

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 29. aprīlis Nakšņošanas laiks: 2018. gada aprīlis
    Lāsma Latvija
  • Park Lane Hotel

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,5
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Lieliskas , dažādas (ar labu izdomu) brokastis. Viesnīcas īpašnieces/vadītājas personīga ieinteresētība par viesiem. Laba tīrība. Personāls izpalīdzīgs, draudzīgs. Labas svešvalodu zināšanas. Klusi numuri. Labs WiFi

Viss patika.

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 17. septembris Nakšņošanas laiks: 2018. gada septembris
    Preili Latvija

Visi ceļotāji savās atsauksmēs ir augsti novērtējuši šīs viesnīcas Moldovā

• Magnificent Villa

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,7
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti labi saimnieki, izcilas vakariņas un brokastis.

Atsauksme uzrakstīta: 2017. gada 18. jūnijs Nakšņošanas laiks: 2017. gada jūnijs
    Edgars Latvija
  • Luxury Apartment

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,2
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Studio tipa dzīvoklis ar visādām ērtībām un iespējām, ko mēs savas vizītes laikā nevarējam paspēt izmantot. Temperatūra regulējama jebkādiem laikapstākļiem. TV labs, darbojās perfekti, daudz kanāli. Wifi darbojās arī labi. Nav kam piesieties :) Vislabākie iespaidi palika par pašu Īpašnieci, kas bija ļoti komunikabla, pastāstīja mums, kur ir kas pilsētā, kur paēst, kur nopirkt ēdienu, ja vēlamies ēst apartamentos, kādus vīnus izvēlēties, pavadīja mūs līdz veikalam vēlā vakara stundā, kad ieradāmies pēc lidojuma, kad braucām prom agrā rīta stundā, rezervēja mums taksi, jo to mēs nevarējām izdarīt paši ar saviem telefoniem ar ārvalstu numuriem, uzturēšanās laikā sazinājāmies Watsappā, laikiem līdzi. Liels Paldies. Ja vēl kādreiz būsim šajā pilsētā, viennozīmīgi griezīsimies tepat. Kā izrādījās, bija iespēja norēķināties arī euro, to gan mēs nebijām laicīgi uzzinājuši un naudu jau bijām samainījuši.

• Atsauksmes negatīvā daļa

GPS koordinātes nebija norādītas vietai, kur mēs realitātē dzīvojām, bet tā gan esot Booking nepielāgotība realitātei

Atsauksme uzrakstīta: 2016. gada 2. novembris Nakšņošanas laiks: 2016. gada oktobris
    DoctorZG Latvija