Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Mauricius Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování na Mauriciu

• Stella Rina

Grand Baie, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Velice bohatá, chutná a pestrá snídaně. Styl zařízení pokojů a celého areálu s možností venkovního posezení. Rychle WiFi.

• Negativní část hodnocení

Zcela chybějící označení hotelu, díky kterému není úplně jednoduché ubytování nalézt. Nefungující recepce. Vyšší ceny nápojů a večeře.

Hodnocení napsáno: 18. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Jiri Česká republika
  • La Mariposa Mauritius

Rivière Noire, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,8
    • Pozitivní část hodnocení

Krasny areal mensiho hotelu, snidane u plaze s vyhledem na more a Le Morne, autobusova zastavka 5 min. chuze.

• Negativní část hodnocení

Na pokoji chybi fen, obcas zapomnetlivy personal, plaz neni moc vhodna ke koupani (plna kaminku a ulomku koralu).

Hodnocení napsáno: 21. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Dalibor Česká republika
  • Summerdays Studios

Coteau Raffin, Mauricius

• Pozitivní část hodnocení

Blízkost Le Morne (nutnost auta), vstřícný a ochotný majitel, velikost a vybavení apartmánu (zejména plně vybavená kuchyň + možnost praní a venkovního posezení a naprostého soukromí)

• Negativní část hodnocení

Bezprostřední okolí bez možnosti procházek.

Jiri Česká republika
  • Villa Orchidée

Průměrné hodnocení: 8,5
    • Pozitivní část hodnocení

Hostitel byl kdykoliv na whattsapp, když jsme potřebovali. I sám nám psal, jestli něco nepotřebujeme. Zařídil nám bezproblémové půjčení skůtra, doplnění hygienických potřeb. Dokonce nám přinesl i maličkost - ananas. Někomu to může připadat dětinské, ale je to milé. Byl mnohem lepší než jsme si koupili v obchodě. Vzdálenost ubytování je blízko supermarketu, což jsme uvítali. Velikost pokoje, cítili jsme se jako doma. Adaptéry k dispozici, kuchyňka s použitelným nádobím (ale mohlo by se některé obměnit, chyběly třeba avizované skleničky na víno), využili jsme i dvě plynové plotýnky a bylo rychle uvařeno. Pěkný výhled.

• Negativní část hodnocení

Ubytování: možná obměna nějakého nádobí Vesnice:Malý výběr restaurací, žádná směnárna (pouze směnitelný bankomat u obchodu). Malá vesnička, pláže neočekávejte. Ale bylo to blízko pár stanic autobusem k výchozí trase na Le Morne Brabant a k Le Morne beach.

• Chez Tino

Trou dʼ Eau Douce, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Skvělý výhled na moře. Pokoje přímo vedle restaurace, jen seběhnete schody a vyběhnete druhé a jste v restauraci na večeři. V přízemí byla kancelář pro domluvení výletu na Ile aux Cerfs buď na katamaránu za 1000 MUR na osobu s barbecue na palubě, drinky a přestávkou na šnorchlování (můžeme doporučit) + druhá možnost výlet lodí za 800 MUR na osobu (tuto možnost jsme nevyužili). Skvělé snídaně - bagety, skvělá papájová marmeláda s vanilkou, máslíčko, káva nebo čaj, džus, čerstvé ovoce a pak na objednávku míchaná vejce, omelety apod. Blízko na autobusovou zastávku. Dobrý výběr restaurací a poloha na výlety i na Belle Mare apod. Měli jsme pokoj č.1 s výhledem na moře - to bylo super z verandičky, kde byly k dispozici lehátka a židličky a stoleček + lednice.

• Negativní část hodnocení

Tvrdší postel, každý polštář jinak tuhý - toto by podle mého chtělo obměnu. Placení ubytování při příjezdu (preferuji spíš při odjezdu). Omšelé dlaždičky v koupelně (některé byly vypadlé a zabarvené barvou), upatlaná konvička na čaj a celkově úklid by chtělo vylepšit.

• Résidence Mascareigne

Blue Bay, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Zvolili jsme pobyt bez snídaně, jelikož jsme byly jen na 3 poslední noci. Byla k diszpozici velká sdílená kuchyňka s bohatým vybavení. Možnost si tedy udělat sám super snídani. Nechyběly ani skleničky na víno. Na pokoji k dispozici sada na přípravu kávy a čaje i s kávou a čajem :-) Transfer na letiště nám zajistil sám pan domácí - bez problému, domluvili jsme se na 400 MUR (což je super cena). Pohodlná postel, v případě chladnějšího počasí k dispozici příjemná deka.

• Negativní část hodnocení

Při příjezdu zápach na pokoji pravděpodobně z kanalizace. Poměrně malý pokoj. Zajištění půjčení skůtru, ale bohužel jsme museli čekat o hodinu déle než bylo domluveno. Bohužel i když pan domácí, říkal, že bude k dispozici 24 hodin denně tak v budově nebyl nikdo. My kontakt na pana z půjčovny neměli. Po 45 minutách se objevila paní a ta nám zavolala do půjčovny, přijel pán a zavezl nás do Maheburgu, kde jsme si skůtr půjčili. Ztratili jsme tak víc jak hodinu času, který na Mauriciu je docela cenný (rychle se stmívá a člověk chce vyrazit alespoň v 9 ráno a ne v 10 nebo půl 11). K půjčení chtěl navíc depozit 5000 MUR a za půjčení 800 MUR za den (požadovali jsem slevu za čekání). V Blue Bay je k dispozici malý obchůdek (takový jako číňan nebo vesnické potraviny), na pečivo dobré, ale lepší když máte k dispozici skůtr tak si nakoupit v Mahebourgu a je tam i lepší výběr restaurací.

• Luxe Exotica Apartment

Průměrné hodnocení: 9,1
    • Pozitivní část hodnocení

Při příjezdu nás kontaktoval pan domácí a odvezl na nákup. Poté jsme se domluvili na zapůjčení auta na dva dny. Vše nám místní správkyně domluvila a zařídila. Bazén na střeše perfektní. Výhled z bazénu na Le Morne Brabant parádní.

• Negativní část hodnocení

Nic není možné udělat lépe, možná lávové kameny v grilu, ty nám chyběli.

KAREL Česká republika
  • Chantauvent Guest House

Blue Bay, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8
    • Pozitivní část hodnocení

Pláž před hotelem nádherná. Docela klidná oblast. Velice vstřícný a přátelský personál.

Kateřina Česká republika
  • Laguna Beach Hotel & Spa

Grande Rivière Sud Est, Mauricius

Průměrné hodnocení: 7,4
    • Pozitivní část hodnocení

Skvele jidlo, kazdy den byly na obed 3 druhy masa. K snidani byly vajicka na vice zpusobu, ovoce, sladke pecivo, palacinky, sunka, syr, slanina. Vecere byly tematicke - mezinarodni, cinska, mauricijska, indicka apod. Velmi mily personal, az na jednu pani recepcni, ktera byla velmi striktni a prisna, byla s ni tezsi domluva :) Pokoje byly ciste a celkove pusobil hotel velmi ciste a udrzovane.

• Negativní část hodnocení

Moc se nam nelibila odpoledni svacina - snack, kdy byly kazdy den palacinky na sladky zpusob, nic jineho. Trochu chudsi vyber alko napoju v ramci AI.

Hodnocení napsáno: 22. září 2018 Termínem pobytu byl září 2018
    Barbora Česká republika
  • Sacha Resorts

Mahébourg, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi příjemná a ochotná majitelka. Ciste, vybavene pokoje a kuchyn vsim co turista potrebuje. Klidne ubytovani, tisi ukazneni turiste. Východni pobrezi ma oproti zapadnimu pobrezi krasnejsi plaze.

• Negativní část hodnocení

Vseobecna snaha vydelat na turistech. Dvoji ceny na trzistich, jine ceny pro turisty a jine pro domaci. Neumerne drahe taxi. Na celem ostrove nebyly oznaceny autobusove zastavky nazvy stanic. Stejne tak neexistuje turisticke znaceni v prirode. Po ostrove volne pobiha mnoho toulavych, nekastrovanych psu.

Hodnocení napsáno: 23. září 2018 Termínem pobytu byl srpen 2018
    František Česká republika

Dobře hodnocené hotely na Mauriciu s recenzemi v češtině

• Sacha Resorts

Mahébourg, Mauricius

Průměrné hodnocení: 8,2
    • Pozitivní část hodnocení

Personál byl perfektní, strašně ochotní. Paní nám hned po příjezdu připravila snídani. Domluvili jsme si i oběd a večeři a všechno bylo opravdu výborné - udělali nám místní speciality a byli ochotní připravit i vegetariánské jídlo :-). Samotné ubytování bylo taky super, mají k dispozici i velké apartmány s kuchyní a ty jsou opravdu perfektní! My jsme měli menší pokojík, který je fajn na kratší pobyt, delší dobu bychom tam ve dvou být nechtěli. Bazén je taky super:-)

• Negativní část hodnocení

Okolí hotelu - to byla jedna z věcí, které se nám moc nelíbily - kolem je spousta rozbitých domů a nepořádku. Na druhou stranu - je to "Afrika", takže se s tím musí počítat. K moři je to poměrně daleko, ale majitelé zařídí odvozy na známé pláže v okolí.

Hodnocení napsáno: 9. prosince 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Tereza Česká republika

Dobře hodnocené hotely na Mauriciu

• Pingo Premium

Průměrné hodnocení: 9,4
    • Pozitivní část hodnocení

Velmi prostorný a plně vybavený apartmán. Příjemný personál. Bazén k dispozici.

• Negativní část hodnocení

Postel vrzala. Hluk ze stavby vedle apartmá.

Hodnocení napsáno: 3. dubna 2017 Termínem pobytu byl březen 2017
    Libuše Česká republika
  • Hillside Haven

Tamarin, Mauricius

Průměrné hodnocení: 9,8
    • Pozitivní část hodnocení

Ubytování je na krásném místě v udržované zahradě s bazénem. Nachází se pod místní horou s úžasným výhledem na moře. Studio je velmi čísté, slušně zařízené s každodenním úklidem a možností praní prádla. Majitelé Dominika a Donald jsou velmi milí, přátelští a maximálně ochotní vám se vším vždy pomoci. (pomůžou s půjčením výhodného auta oproti značkovým půjčovnám, zprostředkují téměř celodenní výlet, který je zde hojně vyhledáván, ovšem opět velmi výhodně prěs místní, oproti agentůrám, které výlet nabízí.) Za vše majitelům děkujeme Renata a Tomáš

• Negativní část hodnocení

Ne příliš prostorná kuchyně na větší vaření...

Hodnocení napsáno: 4. října 2016 Termínem pobytu byl září 2016
    Cita7 Česká republika
  • Arkenstone Studios

Průměrné hodnocení: 9,6
    • Pozitivní část hodnocení

čistota, velice ochotný a vstřícný majitel, který nám moc pomohl se zařízením programu a půjčení auta

v místě není plaz

Hodnocení napsáno: 15. prosince 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Irena Česká republika
  • Anaya Résidence

Flic-en-Flac, Mauricius

• Pozitivní část hodnocení

... okolie, pláže, dostupnosť do mesta, ubytovanie bolo naozaj skvele ,, bolo všetko super,,

• Negativní část hodnocení

Trochu tvrdé matrace :-) ...hlučnejšia cesta ...

Hodnocení napsáno: 24. ledna 2017 Termínem pobytu byl leden 2017
    Robert Slovensko
  • Baywatch Apartment

Průměrné hodnocení: 9,3
    • Pozitivní část hodnocení

Skvěle ubytování a velice ochotný a vstřícný majitel. Vřele můžeme doporučit.

Hodnocení napsáno: 19. února 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Miroslav Česká republika
  • Constance Prince Maurice

Belle Mare, Mauricius

• Pozitivní část hodnocení

Podle mě nejlepší hotel na Mauriciu. Vše bylo na vysoké úrovni, velmi přátelský personál, který si nás pamatoval. Číšníci nás oslovovali jménem, personál dělá vše pro pohodlí ubytovaných. Restaurace jak na snídaně, obědy, ale i na večeře byly perfektní. Kuchyně byla na vysoké úrovni, kuchaři byli umělci. Písečné pláže jsou překrásné, byli jsme tu spokojeni a odpočinuli jsme si tak, jak na dovolené se odpočívat má. Oceňujeme také vodní sporty v ceně (vodní lyže, kitesurf). Okolí hotelu a moře jsou velmi krásné. Naprostá spokojenost a určitě se vrátíme.

Hodnocení napsáno: 12. března 2017 Termínem pobytu byl únor 2017
    Dalibor Česká republika
  • Gite des Acacias

Union Vale, Mauricius

Průměrné hodnocení: 9,2
    • Pozitivní část hodnocení

Klidné a bezpečné místo, kousek od letiště, velmi příjemní a velmi vstřícní majitelé (hlavně Isabelle), dobrá snídaně i večeře, vynikající poměr cena/kvalita. Ideální ubytování pro nenáročné kteří si pronajmou auto a odsud se vydají na výlety po ostrově Sami nás odvezli ráno na letiště. Mohu vřele doporučit.

Wifi je hodně slabá

Hodnocení napsáno: 21. března 2017 Termínem pobytu byl březen 2017