2. Маврикій: відгуки про готелі

Маврикій Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Маврикію

• Residence Seneca

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Ідеальне місце для проживання та відпочинку. Власник ввічлива чемна людина всі питання вирішує на протязі години 24/7. Будинок новий та укомплектований всім необхідним. Під час злив подвірʼя не затоплює як у інших помешканнях( ми проживали під час найбільшого циклону 2024 за останні 33 роки).Пляж 7 хв. пішки, магазин Jumbo 5 хв ,якщо на машині(брати в оренду обовʼязково), то краще Super U 10 хв. Ми побували на усіх пляжах Маврикію, не вірте ніяким блогерам з YouTube: на першому місці -Trou aux Biches , на другому -Flic en Flac.Якщо летіти не надовго то рекомендую Flic en Flac( пляж, екскурсії все в цьому регіоні). На півночі практично тільки пляж Trou aux Biches . Якщо плануєте в цей регіон, рекомендую, можете сміло орендувати, я гадаю за ці кошти один з найкращих варіантів, якщо не кращий.

Відгук від 7 лютого 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Yuriy Україна
  • EHolidays Villa

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Помешкання дуже сподобалось. Вілла знаходиться в тихому закритому охороняємому комплексі та укомплектована більше ніж всім необхідним(більярд,дартс,плейстейшн,настільні ігри,настільний теніс і т.д.). Меблі та ремонт не нові але все в гарному стані та все працює. Басейн дає дуже велику перевагу. Власник ввічлива вихована людина, всі питання вирішує швидко. Якщо плануєте в цей регіон, за ці кошти ідеальний варіант. Рекомендую. Продуктовий магазин 10 хв. пішки, пляж Pereybere-15 хв, але краще їздити на шикарний Trou aux Biches пляж. Рекомендую брати в оренду автомобіль, щоб оцінити всю красу Маврикію. Всім гарного відпочинку.

Відгук від 7 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Yuriy Україна
  • Sun Villa

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже зручне розташування: не гучно (бо розташовано не біля дороги) Поряд супермаркет До пляжу 10 хвилин пішки Поряд вся інфраструктура. Дуже зручно, що на віллі є басейн. Коли відпочиваєш з дітьми- це прям топ! Басейн завжди був чистий і періодично приходили фахівці, даби поприбирати.

Відгук від 14 лютого 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Maryna Україна
  • Radisson Blu Poste Lafayette Resort & Spa (Adults Only)

Poste Lafayette, Маврикій

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Гарний готель, за яким уважно слідкує персонал! Дуже смачна їжа! Уважний персонал, який пілкується про твій відпочинок!

Усе було чудово!

Відгук від 17 січня 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Yevheniia Україна
  • Villa Osumare Guest House

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Сніданок не поганий, але кожного дня все повторювалось. Було б чудово трішки урізноманітнити сніданки

Відгук від 12 грудня 2023 Дата проживання: Грудень 2023
    Lyuba Україна
  • Kaz Ami cozy home

Середня оцінка за відгуками: 7,7
    • Позитивна частина відгуку

Окрема стояча вілла, з великою територією. Дуже приватно і спокійно, тихо, немає поруч сусідів.

• Негативна частина відгуку

Розташування не відповідає заявленому на мапі. Незрозуміла ситуація з гарячою водою (та є, то немає). В гостинний немає кондиціонеру, дуже жарко. Їх

Відгук від 6 лютого 2024 Дата проживання: Січень 2024
  • Le Mirage Exotique

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже спокійно, басейн, в квартирі є все що треба

Відгук від 23 січня 2024 Дата проживання: Січень 2024
  • Garcon des iles

Мон-Шуазі, Маврикій

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Пляж дуже близько, сам комплекс непоганий

• Негативна частина відгуку

Не дуже чисто, старий брудний басейн, фарба облазить, вода брудна.Ванна кімната стара, немає жодної поличці, жодного крючка. На кухні теж досить брудно, весь посуд брудний

Відгук від 6 лютого 2024 Дата проживання: Січень 2024
  • Marlin 58

Блу-Бей, Маврикій

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже близько до пляжу. Гарний господар

• Негативна частина відгуку

Насправді все в приміщенні дуже погано. Я не оцінив погано лише заради гарного господаря. Але вілла дуже стара і брудна. На кухні все смердить і дуже брудне. Ліжка і білизна старі. Увага, немає кондиціонеру. Дуже жарко, нічим дихати. Вся вілла це комарі, мухи, мурахи, велечезні павуки і величезні таргани всюди. Досить шумно (у сусідів постійно гавкають собаки, проводять ремонтні роботи) На фото виглядає не погано, в реальності все дуже погано. Вілла потребує ремонту

Відгук від 6 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
  • LUX* Grand Gaube Resort & Villas