Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Malajzia Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Malajzii

• BIG M Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

...velmi ochotny a mili personal, ustretovost sluzieb, velmi dobra lokalita a poloha hotela, blizko stanice Mejid Jermek, vyhodna doprava

• Negatívna časť hodnotenia

...nedostatocna izolacia a pomerna pocutelnost.

Ohodnotené: 14. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Michal Slovensko
  • Alia Residence Business Resort

Kampung Padang Masirat, Malajzia

Priemerné skóre hodnotenia: 6,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Bazen bol prijemny, izby ako na obrazku, vyhoveli nam v poziadavke o izbu na poschodi.

• Negatívna časť hodnotenia

Ranajky uzsi vyber, velmi malo zeleniny a ovocia. Doplnali az na poziadanie. S upratovanim stolov sa tiez zrovna neponahlali. Jednu noc bola silna burka, rano o 10 boli stale po areli rozhadzane stolicky a vsetko co v noci odfuklo. Celkovo asi primerane k cene, ale cistota na ranajkach by mohla byt lepsia.

Ohodnotené: 25. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018
    miroslava Slovensko
  • Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi

Pantai Cenang, Malajzia

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Krasny rezort... personal ustretovy... izby krasne, kazdy den upratane, flase s vodou na izbe kazdy den, bazen paradny, pristup k druhemu si musite zaplatit vstup 25 MYR..ale mate v tom jeden drink... vsetko na jednotku

Nie je co

Ohodnotené: 9. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Blanka Slovensko
  • Hin Loi Guesthouse

Priemerné skóre hodnotenia: 8,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Poloha, hned pri letisku. Nakolko sme mali nocny prilet.

Kratšie postele.

Ohodnotené: 9. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Gabriel Slovensko
  • Oakwood Hotel and Residence Kuala Lumpur

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Super priestorné izby, dostatok miesta na všetko. Pekný výhľad z okna a príjemná kúpeľňa.

• Negatívna časť hodnotenia

Čistota bazéna a jedálenských priestorov bola počas nášho pobytu horšia. V tejto úrovni hotela by som čakal o niečo lepší výber raňajok.

Ohodnotené: 19. mája 2018 Termín pobytu bol máj 2018
    Dávid Nemecko
  • OYO 227 City Park

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pretože sme hotel využili len ako tranzitný pri ceste na ostrov Mantanani, neviem ho dobre hodnotiť. Nachádza sa blízko reštaurácie, kde hrala živá hudba a to veľmi hlasno dlho do noci. V našom prípade to nevadilo, keďže sme boli po 17 hodinovej ceste lietadlom tak či tak unavení, ale dlhšie ubytovaným hosťom by to mohlo prekážať. Strava v tejto susednej reštaurácii bola dobrá. V hoteli nám neposkytli raňajky. Za cenu 6 dolárov na noc bolo v izbe skutočne dosť pohodlia , teplá voda, dostatok priestoru.

• Negatívna časť hodnotenia

Pre krátkosť pobytu, neviem posúdiť. Personál sa nausmial ani vtipu - ale zrejme nevedeli anglicky.

Ohodnotené: 2. júla 2018
    Silvia Slovensko
  • The Pacific Sutera

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie bolo veľmi pekné, čisté, vkusne zariadené izby. Raňajky boli úžasne bohaté, obrovská ponuka ázijskej ale aj európskej stravy, podávané v krásnom prostredí reštaurácie a vonkajšej terasy. Od príchodu na raňajky, či večeru veľmi dobre zmenežované, prideľovali nám stoly podľa našich požiadavok. Personál je veľmi úctiví a hlavne usmievaní a zhovorčiví. Je to obrovský komplex, ale víťahy boli rýchle, keď sa nám pokazila karta do izby a víťahov, pracovníčka na recepcii nám to okamžite opravila s úsmevom. Bazén je nádherný, čistý, s teplou vodou, sprchami, lehátok je dostatok, je tam nafukovací hrad pre deti . prekrásna záhrada obklopuje celý hotel, z našej strany patrí veľká poklona záhradníkom !

• Negatívna časť hodnotenia

Problém má hotel so svojou mini plážou. Väčšinou pobytu viala červená zástava - kvôli medúzam, kvôli vlnám, kvôli nečistote vo vode. Nepodarilo sa nám počas pobytu okúpať v mori.

Ohodnotené: 2. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Silvia Slovensko
  • The Kuala Lumpur Journal Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ranajky perfektny vyber. Vyhlad z izby perfektny doatupnost k centru 20 minut peso super.

Ohodnotené: 19. augusta 2018 Termín pobytu bol august 2018
    Jana Slovensko
  • Nova Highlands Resort and Residence

Brinchang, Malajzia

Priemerné skóre hodnotenia: 7,5

Dobré raňajky.

• Negatívna časť hodnotenia

Veľmi špinavé izby. Napriek tomu, že nás presunuli na inú izbu kvôli nečistote, aj v druhej izbe bola špina, vlasy v sprche a umývadle, použitý obal od prezervatívu, fľaky na obliečkach. Neochotná recepcia. Veľmi zlý hotel, určite neodporúčam. Museli sme po prvej noci odísť.

Ohodnotené: 1. júla 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Anonym Slovensko
  • Cititel Express Penang

George Town, Malajzia

Priemerné skóre hodnotenia: 7,7
    • Pozitívna časť hodnotenia

Pekne vybavená izba, dobrá lokalita

• Negatívna časť hodnotenia

Slabo tiekla sprcha, minutý sprchový gél

Ohodnotené: 17. júna 2018 Termín pobytu bol jún 2018
    Anonym Slovensko