Nikaragua Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Nikaragui

• Casa Amaya

• Los Chocoyos

Mérida, Nikaragua

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Piękne położenie wśród zieleni nad brzegiem jeziora Ometepe. Mango prosto z drzewa. Kawałek dalej na plaży bar. Pyszne i duże porcje wegetariańskiego burrito.

Ocena dodana: 25 kwietnia 2018 Pobyt: Marzec 2018
    Robert Polska
  • Hotel Casa Moreno

Moyogalpa, Nikaragua

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Hotel nieco na uboczu. W odległości spaceru od portu. Pokój mały, bez szczególnych udogodnień. Ale za to piękne tarasy na obydwu piętrach pensjonatu, gdzie można odpocząć i kontemplować przyrodę. Obsługa miła i pomocna. Zalecam wypożyczenie skutera i objechanie wyspy. Naprawdę warto.

Ocena dodana: 6 marca 2018 Pobyt: Luty 2018
    Elwira Polska
  • Toritos

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Hotel w samym centrum Granady. Przy głównej ulicy z restauracjami, barami i sklepami. Pokój może nie za duży i bez szczególnych udogodnień. Pośrodku hotelu jest ładny ogród z miejscami do wypoczynku. Właściciel bardzo miły. Śniadanie serwowane rano (jajecznica, tosty) bardzo smaczne. Polecam.

Ocena dodana: 6 marca 2018 Pobyt: Luty 2018
    Elwira Polska
  • Hostal Casa San Jose

León, Nikaragua

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Spokojna okolica, jednak do centrum jest kawałek drogi. Miły i pomocny personel. Duże i wygodne pokoje bez problemu pomieszczą 4 osoby. Dla dwóch osób trochę za drogi.

• Negatywna część opinii

Hostel jest źle oznaczony na Google Maps i na maps.me. Ciężko trafić.

Ocena dodana: 22 marca 2018 Pobyt: Marzec 2018
    Hubert Polska
  • Hotel Casa del Consulado

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Hotel położony blisko wszystkiego, miła obsługa, duże wygodne łóżko.

• Negatywna część opinii

Śniadania są zwyczaje i oczekiwaliśmy czegoś na miarę ocen które przeczytaliśmy a były to śniadania "dostateczne" do tego nie bufet wiec każda dodatkowa rzecz jak "jako" była płatna co wydawało mi się groteskowe w tak "cenionym"hotelu. Po drugie pokój w którym mieszkaliśmy był przebudowany ze spa więc łazienka była wieksza od pokoju i całość niezbyt ze sobą synchronizowała . Do tego słyszeliśmy wszystko i wszystkich , dzieci przed 6 rano biegajace i krzyczace dookoła basenu , to był wielki minus, bo nie moglismy w ogóle spać

Ocena dodana: 8 kwietnia 2018 Pobyt: Kwiecień 2018
    NormaJ Polska

Hotele w Nikaragui wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• La Cueva del Tigre

Las Peñitas, Nikaragua

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Ładnie położony ośrodek, z wieloma udogodnieniami- dostęp do kuchni, lodówki, grilla, hamaki. Bardzo przyjazny i pomocny właściciel ośrodka. Tutaj poczujesz sie jak w domu.

Ocena dodana: 14 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Magda Polska
  • El Belga Loco

Las Peñitas, Nikaragua

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

posilki, lody własnego wyrobu, obsługa, czystość, pomoc właścicieli hotelu

• Negatywna część opinii

Przy wysokiej temperaturze jakiej doswiadczylismy, brak klimatyzacji byl uciazliwy noca.

Ocena dodana: 30 marca 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Cezary Polska