Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Nórsko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Nórsku

• Funken Lodge

Longyearbyen, Nórsko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ticho, teplo, dobre sluzby a skvela restauracia. Urcite sa na toto miesto este vratim v lete.

Ohodnotené: 6. októbra 2018 Termín pobytu bol október 2018
    Alexandra Slovensko
  • Nygård Camping

Hjelle, Nórsko

• Pozitívna časť hodnotenia

Prostredie bolo nádherné. Tiché miesto s krásny výhľadom. Ubytovanie útulné a čiste. Príjemné miesto pre strávenie dovolenky. Stvorené pre odych.

Všetko bolo úplne super.

• Charming Farm in the Oldest City

Tønsberg, Nórsko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

- prostredie v ktorom je ubytovanie umiestnené, - zariadenie ubytovania, - podlahové kúrenie, - k dispozícii vlastné parkovacie miesto, - pomer ceny a kvality.

- príliš mäkký matrac

Ohodnotené: 25. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Monika Slovensko
  • Holiday home Matre Ytre Matre

Ytre Matre, Nórsko

Zatiaľ žiadne hodnotenia
    • Pozitívna časť hodnotenia

pacilo sa mi vybavenie, ktoré bolo v porovnaní s minulým rokom doplnené o mraznicku a automatickú funkčnu prácku.vybavenie v kuchyni je dobré.

• Negatívna časť hodnotenia

nemožem napísať nič negatívne.bola som s manželom a známymi spokojná.

Ohodnotené: 27. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Milena Slovensko
  • Forenom Serviced Apartments Oslo Vika

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

S ubytovaním sme ale boli spokojný. Čistý a pekne zariadený apartmán. Potešilo podlahové kúrenie a vybavená kuchyňa - obe sa nam v Osle velmi zišli :)

• Negatívna časť hodnotenia

Apartmán je v podstate v pivnici s miniokienkami čo nebolo z popisu zrejmé. V obývacej miestnosti sa nachádzali zamknuté dvere čo bolo trochu nepríjemné. Veľmi nepríjemne bolo keď sa tie dvere niekto pokúšal o 10 večer otvoriť z druhej strany. Z rozhovoru cez dvere som pochopil že je tam asi ďalší apartmán. Tiež tam ale môže byť čokolvek iné - povedal mi to človek ktorý sa mi pokúšal dostať v noci do izby. Veľmi dlhé schodisko. Cestovali sme s malým dieťaťom a bolo dosť namáhavé dostať dovnútra a následne von kočík.

Ohodnotené: 7. októbra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Andrej Česká republika
  • PS:hotell

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Skvelé miesto, veľké okná a terasa. Veľmi pohodlná postel. Príjemný a priteľský zamestnanci.

• Negatívna časť hodnotenia

Nemožnosť vypnúť alebo rozumne regulovať ventiláciu. Izba nebola úplne na 100% čistá.

Ohodnotené: 7. októbra 2018 Termín pobytu bol október 2018

Ohodnotené: 10. októbra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Lukáš Slovensko
  • Hotel Verdandi Oslo

• Pozitívna časť hodnotenia

Milo ma prekvapilo podavanie regionalnej stravy vratane viac druhov ryb a nie len euro strava ...

• Negatívna časť hodnotenia

Problem s platbou v hotovosti ani nehovoriac o EUR ale nakoniec sa to podarilo vyriesit, velmi ustretovy presonal, dakujem.

Ohodnotené: 24. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Anonym Slovensko

Vysoko hodnotené hotely v Nórsku s hodnoteniami napísanými v slovenčine

• Smarthotel Oslo

Priemerné skóre hodnotenia: 7,9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Odhlucneny hotel, dobra poloha, mala ale vysoko učelne zariadená izba.

Ohodnotené: 2. novembra 2016 Termín pobytu bol október 2016
    Maggy Slovensko
  • Central City Apartments - Shared

Priemerné skóre hodnotenia: 7,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Páčila sa nám poloha hotela, od centra bol vcelku dostupný aj peši. Izba bola malinká, žiadny nábytok, avšak človek vedel fungovať v kuchyni (vybavenej riadom i sporákom). Kúpeľňa bola priestranná. Vytlačili nám letenky na požiadanie.

• Negatívna časť hodnotenia

Po príchode nám nešla elektrika ani kúrenie! Personál na recepcii bol hrozný! pri mojej sťažnosti, že nejde kúrenie a elektrika v izbe, mi bolo povedané, že som si to určite spôsobila sama. Vzali mi kartu od izby pre pána elektrikára a vymkli ma pred ňou bez kabáta v zime. Pán elektrikár bol síce milý, ale vyriešil nám situáciu iba dočasne s predlžovačkou, účel to však splnilo. Celá naša izba bola zafajčená - hotel je nefajčiarsky. Na moju otázku ako je to možné som dostala odpoveď, že keď sa mi nepáči, mám si priplatiť za lepšiu izbu. Že v hosteli mám byť rada, že mám aspoň okno. Kúpeľňu, izbu ani spoločné priestory nik neupratal za celé obdobie, čo sme tam boli, dokonca ai nedoplnili toaletný papier.

Ohodnotené: 1. februára 2017 Termín pobytu bol január 2017
    izann Slovensko
  • Marken Guesthouse

Bergen, Nórsko

• Pozitívna časť hodnotenia

Pristup personalu aj keď som sa s nimi nedostal do osobneho kontaktu. Komunikacia cez mail uplne super. Vybavenie hostela perfektne. Miesto tiez.

Ohodnotené: 13. marca 2017 Termín pobytu bol marec 2017
    metju Slovensko