Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Непал Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Непал

• Atlas Serviced Apartments

lazar България
  • Hotel Holy Lodge

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Персоналът е перфектен.С готовност помага за всичко ,ориентирани в обстановката ,дружелюбни и много мили

Оценено на: 27 април 2018 Престой през април 2018
    Adelina България
  • Trekkers Home

Средна оценка от отзиви: 7.4
    • Положителна част на отзива

Персоналът е услужлив, а местоположението е идеално. Все пак и цената не е висока.

• Отрицателна част на отзива

Хигиената в Непал е относително понятие и това място не прави изключение. В първата стая леглото беше относително удобно, във втората беше твърдо като нар. Чаршафите може и да са употребявани, гледайте още като се настанявате. Банята определено е мръсна.

Оценено на: 16 Май 2018
    Elena България
  • Hotel The Doors

Средна оценка от отзиви: 9.2

• Hotel The Doors

Средна оценка от отзиви: 9.2
    • Положителна част на отзива

Прекрасно място.Изключително любезен и гостоприемен персонал.Накараха ни да се чувстваме много обгрижени.Хотелът е с много добра локация.Прекарахме си много добре.Храната в ресторанта е много,много вкусна.Най-добрия Дал Бат , който ядох в Непал. А еспресото им е най-доброто в цяло Катманду.Горещо препоръчвам.Специални благодарности на Ражендра Магар.

• New Summit Guest House

Pokhara, Непал

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Прекрасна къща близо до всички туристически забележителности в Покхара.С хубава градина и домашно куче, което е много сладко.