Nepal Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Nepalu

• City Inn Mountain View Hotel

• Everest manla resort

Nagarkot, Nepal

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja - miejsce jest niesamowite, widok z pokoju zapiera dech w piersi Jedzenie - najlepsze jakie jadłam w Nepalu, obsługa chętnie doradza i opisuje dania, używają również swoich produktów z ogrodka! :) Presonel bardzo uprzejmy, właściciel pomógł Nam w borze hike i pokazał trasy :) Nie zmienilabym decyzji w wyborze noclegu.

Ocena dodana: 15 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Kumari boutique hotel

• Pozytywna część opinii

Super lokalizacja ,bardzo miła obsługa. Czyste pokoje . Zaciszne położenie hotelu . Polecam

Ocena dodana: 10 sierpnia 2018 Pobyt: Sierpień 2018
    Jacek Polska
  • Kotee Home Hotel

Średnia ocena: 8,2

Zdecydowanie lokalizacja

• Negatywna część opinii

Bardzo mały pokój, brak wygodnego podłączenia do gniazdka (ładowarka wypadała), deska klozetowa była ruchoma

Ocena dodana: 13 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Hotel Forest Lake Backpackers' Hostel

• Pozytywna część opinii

Great place, great view, very helpful staff;) Świetne miejsce, piekny widok, hamak na tarasie z widokiem na jezioro, na którym cudownie spędza się czas w nocy.

• Negatywna część opinii

Jedyne, czego brakowało to śniadanie wliczone w cenę. Ale wszędzie wokół są miejsca odpowiednie dla każdego gustu kulinarnego, więc nie jest to duży kłopot;)

Ocena dodana: 18 czerwca 2018 Pobyt: Maj 2018
    Katarzyna Polska
  • Hotel Spring

• Pozytywna część opinii

Hotel położony około 300 m od głównego deptaka nad jeziorem (w drugiej linii) . Okolica cicha, liczne knajpki i restauracje. Pokój w standardzie - niczego nie brakowało. Łóżko bardzo wygodne. Obsługa miła i uczynna. Otrzymaliśmy lunch box - wyjątkowe podczas naszej podróży.

bez uwag

Ocena dodana: 18 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    Jolaanta Polska
  • Hotel Mums Home

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Przyjemny hotel w centrum. W bocznej uliczce, więc nie jest głośno. Wszytko ok.

Ocena dodana: 17 lipca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    LukaszSi Polska
  • Taleju Boutique Hotel

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Pokój ok. Piękny ogród. Śniadanie super. Mili ludzie.

• Negatywna część opinii

Okolica-uliczki. Strach się bać.

Ocena dodana: 27 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Beata Polska
  • Hotel Blossom

• Pozytywna część opinii

Komfortowy hotel w cichej okolicy. Obsługa przemiła. Rozchorowałam się w czasie pobytu, ale pracownicy recepcji zaopatrzyli mnie w leki i regularnie sprawdzali moje samopoczucie. Skorzystałam również z darmowej henny dłoni.

• Negatywna część opinii

Pokój był czysty, jednak było kilka ukurzonych miejsc.

Ocena dodana: 28 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Dorota Polska

Hotele w Nepalu wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• New Summit Guest House

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Bardzo fajne miejsce z życzliwą obsługą. Cicho ale blisko wszystkich atrakcji. Śniadania proste ale bardzo smaczne. Na życzenie gości przygotowywane są obiady - bardzo smaczne.

Ocena dodana: 5 grudnia 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Malgorzata Polska
  • Hotel Middle Path & Spa

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

najlepszy hotel w jakim byłam w Nepalu, rewelacyjne śniadania w formie bufetu, piękny ogród do wypoczynku, jedzenie w restauracji bardzo smaczne, czyste pokoje, wygodne łóżka, przesympatyczny, pomocny personel. Polecam

Ocena dodana: 8 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Sylwia Polska
  • ROKPA Guest House

Baudhatinchule, Nepal

• Pozytywna część opinii

bardzo duże pokoje, wygodne łóżka, stale ciepła woda w łazience, niezwykle miły personel, piękny ogród, świetna lokalizacja,

Ocena dodana: 8 kwietnia 2017 Pobyt: Marzec 2017
    Sylwia Polska
  • Hotel Blossom

• Pozytywna część opinii

Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa hotelu. Jednocześnie nie narzucająca się ze zbędnymi usługami. Świetna lokalizacja przy mniej ruchliwej ulicy. Najlepszy noclegi w trakcie naszego pobytu w Nepalu.

Ocena dodana: 8 czerwca 2017 Pobyt: Maj 2017
    Łukasz Polska
  • M Hotel Thamel-Kathmandu

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Bardzo ładny, czysty i gustownie urządzony hotel na Thamelu. Przemili, pomocni i zawsze uśmiechnięci panowie z recepcji, obsługi a także personel sprzątający. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, smaczne śniadanie, wygodne łóżka, przestronna, czysta łazienka. --- Nice, clean and well designed hotel in Thamel. Extramely nice, helpful and always smiling guys in the reception. Good value for money, nice breakfast, comfortable bed, big clean bathroom.

• Negatywna część opinii

Jedna z pań rano w recepcji była bardzo niemiła i opryskliwa. Bardzo ciężko trafić - słabo oznakowany dojazd do hotelu, mapy sugerują dojście od złej ulicy. --- Girl in the reception was very ruddy. Good location but poorly marked access to the hotel - it is very hard to find it.

Ocena dodana: 29 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    Magdalena Polska