Naktsmītnes Lidojumi Automašīnu noma Lidostas taksometri

Peru Īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Nesenas atsauksmes par viesnīcām Perū

• La Habana Area de Conservación Amazonica

Puerto Maldonado, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9,6
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti garšīgas un bagātīgas brokastis un vienmēr svaigi spiesta marakujas sula. Ārkārtīgi laipni un sirsnīgi saimnieki - vienmēr sasniedzami un vienmēr uz vietas. Ļoti tīrs un patīkams baseins - mēs ar bērniem te peldējāmies, lai atvēsinātos. Viesnīcas teritorijā iekārtota ekoloģiskās dabas taka un skatu tornis - guvām lielisku priekšstatu par apkārtni. Viesnīcas saimnieks ieteica fantastisku ekskursiju pa tuvējo apkārtni un upi - mums ļoti patika. Laba duša. Ērtas gultas. Mīksti dvieļi. Apkārt - daba, putni, zvēri - ekoloģiska un droša vieta.

Atsauksme uzrakstīta: 2018. gada 29. jūnijs Nakšņošanas laiks: 2018. gada jūnijs
  • Casa Suyay

Lima, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,7
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti ērtas gultas, mīksti dvieļi, ļoti laba duša. Ārkārtīgi laipni reģistratūras darbinieki. Ieteica labas suvenīru vietas.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Istabā varēja dzirdēt pagalma, citu dušu un gaiteņa trokšņus, bet tie nebija pārāk skaļi.

• Hotel Chavin Imperio del Sol

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,8
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

No rīta, kad pamodāmies, ieraudzījām, ka vieta ir patiešām skaista. Tomēr, tā kā atbraucām vēlu naktī, tad viss likās tumšs, tukšs un biedējošs. Viesnīca ir jauna un tāpēc - tīra. Patīkams, plašs iekšpagalms. Ļoti laipna saimniece. Palīdzēja izsaukt no rīta taksi, lai brauktu uz lidostu.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Tā kā atbraucām naktī, tad bija ļoti grūti sazvanīt reģistratūru, lai mūs ielaistu iekšā. Nebija sagatavoti dvieļi, tualetes papīrs. Tomēr, kad no rīta palūdzām, to nekavējoties atnesa.

• Waynapata

Machu Picchu, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 7,8
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti laipni saimnieki. Detalizēti mums visu izstāstīja par tālāko transportu uz Maču Pikču, kur un kā nopirkt biļetes. No rīta plkst. 4.00 kopā ar mums cēlās, lai līdzi iedotu brokastu paciņas. Ļāva somas paturēt viesnīcā visu dienu, kamēr mēs apkārt ceļojām. Aizdeva fēnu, kura man nebija. Atrodas ļoti tuvu pie galvenajiem punktiem - stacijas un ceļā uz Aquas Calientes baseiniem.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Naktīs ir vēss, tomēr segas ir siltas un biezas.

• Palacio San Blas

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 7,6
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Tas, ka citi viesi izskatījās priecīgi. Nezinu tikai, par ko. Jauka terase ar skatu uz pagalmu. Nav tālu līdz centrālajam laukumam.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Mani neatstāja sajūta, ka mēs tikai traucējam viesnīcas darbiniekiem. Kad atnācām, viņi jau steidzās projām. No rīta saimnieks prasīja uzreiz samaksāt. Kad lūdzu, vai varu darīt to pēc brokastīm, jo bijām nokāpuši lejā paēst, maku nepaņemot līdzi, viņš teica, ka jāmaksā vispirms. Pēc tam viņš palika man parādā 5 solus un solīja atnest 5 minūšu laikā. Naudu viņš tā arī neatdeva, bet steidzīgi aizbrauca projām. Es lūdzu citiem reģistratūras darbiniekiem man atmaksāt parādu, ko viņi arī izdarīja. Duša bija tikai auksta. Istaba - ļoti šaura un auksta. Brokastu telpa - saspiesta un šaura.

• Quechuas Inka Palace

Puno, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 8,5
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Plaša istaba. Ļoti laipni darbinieki. Palīdzēja atrast autobusu uz nākamo ceļojuma pilsētu, pat aizveda līdz autobusa pieturai.

• Atsauksmes negatīvā daļa

Duša bija silta tikai tad, kad tā pati gribēja būt silta. Zem istabas logiem ir pilsētas atpūtas laukums, kur vakaros pulcējas cilvēki, kas vingro un dejo. Tā kā lielajā kalnu augstumā - 3880 m.v.j.l. man gribējās mieru un klusumu, tad šī nu nebija tā vieta, kur atpūsties. Tomēr tie, kuriem patīk čalas un rosība, tas varētu patikt.

• Mirador del Monasterio

Arekipa, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 9
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti tīra, patīkama viesnīca. Izcila atrašanās vieta drošā rajonā. Darbinieki mācēja ieteikt pilsētas apskates objektus. Viena no vislabākajām viesnīcām Peru.

• Hotel Riviera Inka Paracas

Paracas, Peru

Vidējais viesu sniegtais vērtējums: 7,8
    • Atsauksmes pozitīvā daļa

Ļoti laipns reģistratūras darbinieks, Pacienāja mūs ar konfektēm, uzdāvināja bērniem nelielus piemiņas suvenīrus no Parakas pilsētas. Ieteica apskates vietas. Ļoti laba duša. Viesnīcai ļoti labs novietojums - tieši pie ostas, kur var jauki pastaigāties un vērot saulrietu. Kājām ejot 5 minūtes no autoostas.