Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Филипини Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели във Филипините

• Sulu Sea Boutique Hotel

Боракай, Филипини

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Местоположение,отзывчивый персонал,такса по кличке Winston)

Оценено на: 28 април 2018 Престой през април 2018
    Valeriy Русия
  • Red Planet Makati, Manila

Средна оценка от отзиви: 7.8
    • Положителна част на отзива

Чисто, красиво, по-европейски. Удобное местоположение, много кафе рядом.

Оценено на: 2 април 2018 Престой през март 2018

Milanka България
  • The Peninsula Manila

Средна оценка от отзиви: 9.1
    • Положителна част на отзива

Обслужването беше толкова добро, че всичко, от което имах нужда веднага ми бе предоставено!

• Отрицателна част на отзива

Абсолютно съм БЕЗ забележки! Всичко беше прекрасно!

Оценено на: 6 юли 2018 Престой през юни 2018
  • Blue Lagoon Inn & Suites

Puerto Princesa City, Филипини

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Персонала, ресторанта и басейна бяха добри. Бяха ми предоставени добри оферти за местните турове и ми организираха транспорт до следващото място, на където пътувах.

• Отрицателна част на отзива

Не ми хареса разположението на стаята. Климатикът беше точно срещу леглото и не функционираше добре. Вратата заяждаше и отнемаше време при заключване и отключване от външната страна.

Оценено на: 6 юли 2018 Престой през юни 2018
  • Swiftlets Inn

El Nido, Филипини

Средна оценка от отзиви: 8.4
    • Положителна част на отзива

Обслужването беше на много добро ниво и ми бе оказана помощ при организация на турове, транспорт до определени места и организация на транспорт до следващата точка от пътуването ми. Свежата закуска, която ми приготвяха беше много вкуска и гледката, на която я хапвах беше превъзходна. Най-близкия плаж беше на 5минутки пеша, както и много ресторанти, магазинчета и аптека. Точно до хотела има ресторант с огромен светещ надпис El nido, пред който много туристи се снимат, а и в ресторанта има жива музика вечер за около 2 часа.

• Отрицателна част на отзива

Хората, които отсядат там и държат на красивата гледка от високо, трябва да знаят, че няма асансьор и до 4-тия етаж се качваш пеша :D Също е добре да се опомене на персонала или да се закачи табелка пред вратата, която намирате в стаята ви, че искате стаята ви да бъде изчистена, иначе няма да го направят.

Оценено на: 6 юли 2018 Престой през юли 2018
  • Coron Village Lodge

Coron, Филипини

Средна оценка от отзиви: 6.9
    • Положителна част на отзива

Храната и шейковете в ресторанта бяха много вкусни и порциите бяха големи. Туровете в града са едни от най-добрите и местата, които се посещават са си райски кътчета.

• Отрицателна част на отзива

Не ми хареса това, че в цената на стаята е включен интернет, НО НЯМАШЕ такъв!!! Като цяло почти навсякъде из града Wi-Fi мрежата те свързва, но няма достъп до Интернет, което за мен си беше проблем, защото аз работя в Интернет и имах нужда да проверявам нещата си периодично. За хората, които ходят там бих посъветвал да си закупят Sim Card на Globe, за да използват 4G мрежата, където позволява, защото и тя не е налична навсякъде.

Оценено на: 6 юли 2018 Престой през юли 2018