Καταλύματα Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Ταξί αεροδρομίου

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στο Πουέρτο Ρίκο

• Sandy Beach Hotel

Μέση βαθμολογία σχολίων: 6,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

. Η τοποθεσία είναι καταπληκτική. Το προσωπικό εξυπηρετικό και ευχάριστο. Η παραλία θαυμάσια και υπάρχουν άλλες ωραίες παραλίες πολύ κοντά Επίσης εμείς ίσως είμασταν τυχεροί. Βρήκαμε πάρκινγκ εύκολα στον δρομο

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το Α/c χρειάζεται αλλαγή και η τηλεόραση επιδιόρθωση

Υποβολή σχολίου: 8 Απριλίου 2018 Έμεινε: Απρίλιος 2018
    Harilaos Ελλάδα
  • Hotel Bolivar

Μέση βαθμολογία σχολίων: 4,8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

το ότι ήταν στο κέντρο και οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενικοί και εξυπηρετικοί όσο βέβαια μπορούσαν και θέλανε

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

εγκατελειμενο κτίριο (αβαφο, βρώμικο, σπασμένα πλακακια-τζαμια στην είσοδο του ξενοδοχείου, τρέχανε νερά από το ταβάνι από το σιφονι του επάνω δωματίου στο δωμάτιο μας, υπήρχε ένα ψυγείο στο δωμάτιο μας κοινόχρηστο σε άθλια κατάσταση όπου ο ξενοδόχος μας είχε υποσχεθεί ότι δεν θα μπαίνουν άλλοι πελάτες όταν θα είμαστε μέσα εμείς άρα και έκθεση των πραγμάτων-προσωπικων αντικειμένων σε ξένους οσο λείπαμε,σεντόνια πλυμένα με βρώμικα υποστρώματα, πετσέτες διαφόρων χρωμάτων,τα μοναδικα παράθυρα που υπήρχαν βλέπανε σε φωταγωγό ο οποίος είχε σκουπίδια και κοβαν βόλτες τα ποντίκια, πρωινό...και πολλά άλλα τα οποια δεν φτάνει μια σελίδα να τα αναφέρω. είναι λυπηρό να διαφημίζεται στο ιστότοπό σας τέτοια ξενοδοχεία!!!

Υποβολή σχολίου: 8 Μαΐου 2018 Έμεινε: Μάιος 2018
    Νχ-01 Ελλάδα
  • Hyatt Place San Juan - City Center

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

το δωματιο πολύ καλο με θεα στην μαρινα

το πρωινο απαραδεκτο για 200 δολάρια την βραδιά

Υποβολή σχολίου: 14 Ιουνίου 2018 Έμεινε: Μάιος 2018