Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

Palau Recenze hotelů od skutečných hostů

Nové recenze ubytování v Palau

• G.A.U. Mechang Lagoon Resort

Průměrné hodnocení: 8,4
    • Pozitivní část hodnocení

Celkově se nám líbilo umístění penzionu, klidné prostředí v zahradě u moře, čistota, terasa, milý a ochotný personál, vynikající služby při organizaci aktivit.

Trochu jednotvárné snídaně.

Hodnocení napsáno: 5. února 2018 Termínem pobytu byl únor 2018
    Alena Česká republika
  • Palau Pacific Resort

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Pokoj byl přímo u pláže, perfektní. Celkově hotel byl na velmi hezkém místě, hezký, personál byl přátelský. Postele byly pohodlné. Stravování dobré, snídaně také. Hotel je kousek od města Koror, kam se dá snadno dostat taxíkem. Hotel má velký pozemek, který nabízí mnoho místa a soukromí. Perfektní byla obsluha baru na pláži. Moře velmi čisté, teplé a plavčíci se starali o čistotu pláže i moře.

• Negativní část hodnocení

Personál v restauraci je velmi nezkušený a neprofesionální. Obsluha občas vázla, někdy číšníci zbytečně chodili mezi stoly a přesto, že viděli prázdné talíře, nesebrali je. Dolévání kávy vázlo, musel jsem vždy několikrát mávat a upozorňovat na sebe, aby mi nalili. Káva, ta je strašná... hotelovému managementu bych doporučoval buď kupovat kvalitní kávu nebo změnit systém vaření kávy. Je to to nejhorší z restaurace.

Hodnocení napsáno: 20. května 2018 Termínem pobytu byl duben 2018
    Dalibor Česká republika

Dobře hodnocené hotely v Palau

• DW Motel

Průměrné hodnocení: 8,3
    • Pozitivní část hodnocení

Čisté pokoje, klima, mistni psi

• Negativní část hodnocení

Kamaráda tam okradli o foťák a penize

Hodnocení napsáno: 4. prosince 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Knittl Česká republika
  • Airai Water Paradise Hotel & Spa

Průměrné hodnocení: 8,1
    • Pozitivní část hodnocení

Líbila se nám klidná poloha hotelu, okolní džungle s výhledem na moře a bazén. Vítaná byla kyvadlová doprava do města Koror a na letiště. Personál byl vždy velmi milý, usměvavý a ochotný.

• Negativní část hodnocení

Poměr ceny a služeb neodpovídá evropským poměrům. V rámci Palau byl však přiměřený. Snídaně byly pro delší pobyt jednotvárné a servírované bez možnosti přídavku. U bazénu nebyla dostatečně pohodlná lehátka.

Hodnocení napsáno: 10. listopadu 2016 Termínem pobytu byl listopad 2016
    Dáša Česká republika