Palau Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Palau

• Shell Villa apartel resort

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Wyjątkowa opieka personelu i gospodarza obiektu w tym transfery na lotnisko i do centrum. Duże wygodne sypialnie z klimatyzacją. Salon połączony z aneksem kuchennym do dyspozycji gości będących w jednym domku, pozwalające na wspólne posiłki

• Negatywna część opinii

Wi-Fi było zbyt wolne i czasami wogóle zanikało.

Ocena dodana: 22 listopada 2017 Pobyt: Listopad 2017
    JACEK Polska
  • G.A.U. Mechang Lagoon Resort

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Po dwóch okropnych tygodniach pobytu i noclegów na Palau trafiliśmy do tego ciekawego pensjonatu. Bardzo dobre miejsce(jedno z niewielu) jeżeli chodzi o snorkeling ponieważ obiekt znajduje się blisko ładnej zatoki.Jest w miarę tani jak na warunki Palau. Miła obsługa, nawet dobre śniadanie.Jestem bardzo zadowolony z pobytu.

• Negatywna część opinii

Przeniósłbym ten obiekt w każde inne miejsce na świecie oby tylko nie na Palau. Palau to jedna wielka pomyłka.

Ocena dodana: 9 grudnia 2017 Pobyt: Grudzień 2017
    Konrad Polska

Hotele w Palau wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• DW Motel

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Pomocna Pani w recepcji. Wspólna kuchnia.

• Negatywna część opinii

Wysoka cena, słaba jakość. Pokój ciemny z małym okienkiem. Smród w pokoju. Grzyb w łazience. Są lepsze hostele/hotele w centrum, które mają wolne pokoje (również 2-3 osobowe) i nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem w dodatku tańsze 15-20$ za noc i nie pobierają 12$ za noc opłaty klimatycznej. Nie polecam.

Ocena dodana: 30 września 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Anonimowy Polska