Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от летището

Сърбия Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Сърбия

• Apartment Exclusive Spot

Средна оценка от отзиви: 8.8
    • Положителна част на отзива

Много вежлив персонал. Има включено отопление. Разнообразно и богато меню за закуска.

• Отрицателна част на отзива

Водата от Бойлера не стига за да се използва ваната.

Оценено на: 16 октомври 2018 Престой през октомври 2018
    Юлиян България
  • Ceca Apartman

Средна оценка от отзиви: 9.8
    • Положителна част на отзива

Чисто,комфортно,уютно...никакви забележки. Само на 7 минути от центъра. ...и ни посрещнаха толкова топло и радушно.

Оценено на: 16 октомври 2018 Престой през октомври 2018
    Tolina България
  • Rooms Green Set

Средна оценка от отзиви: 8.9
    • Положителна част на отзива

Супер място за почивка!!! Удобно легло, чиста баня, тенис корт ако може човек да играе.... спокойствие. Останахме доволни.

Оценено на: 18 октомври 2018 Престой през септември 2018
    Svetlana България
  • Dream Rooms

Средна оценка от отзиви: 9.7
    • Положителна част на отзива

Стаите са нови и хубави.Домакините са любезни и отзивчиви.Доволни сме от престоя.Благодарности от нас.

• Отрицателна част на отзива

Адреса на хотела не отговаря на посоченият на картата.Което е проблем с намирането на хотела.

Stefan България
  • Hotel Niski Cvet

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Отлично местоположение,безплатен паркинг,близо до централната градска част/300-400м./ и до исторически забележителности,кактои до местата за развлечения.Много добра закуска.Усмихнат и приветлив персонал готов винаги да услужи и помогне.За любителите на сръбска кухня и скара препоръчвам Кафана" ГАЛИЯ" зад паметника на" Стремац и Галча с кучето"Внимавайте какво си поръчвате защото може да не успеете да го изядете-храната е обилна!

• Отрицателна част на отзива

Не задавайте джипиес координатите посочени в Букинг, защото не са точни.Задайте адрес:Kej 29.decembra2,Ниш

Kiril България
  • Tommy Apartment

Средна оценка от отзиви: 9.6

локацията и главната улица

• Отрицателна част на отзива

няма такова много съм доволен

Оценено на: 17 октомври 2018 Престой през септември 2018
    хари България
  • Hotel Dom

Средна оценка от отзиви: 6.3

Местоположение на хотела.

• Отрицателна част на отзива

Стаите са със старо оборудване. Банята е на път да се разпадне. Няма телевизор, имаше един контакт в цялата стая. Завивките бяха скъсани. Паркингът беше пародия - малък, трудно паркирахме колата, за да излезе някой, трябва друг да излезе.

Стефан България
  • B&B Passage

Sremska Mitrovica, Сърбия

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

много приятен и дружелюбен собственик. веднагга ни настани , обясни къде да се нахраним най-внусно. Благодаря! за цена качество е супер. Бух отседнал пак

Evgeny България

Зайечар, Сърбия

Средна оценка от отзиви: 7.8

Храната и обслужването .

• Отрицателна част на отзива

Остарелия интериор в стаята и банята.

Анонимен потребител България

Високо оценени хотели в Сърбия от гости, които говорят български

• Apartment Rada

Пирот, Сърбия

Средна оценка от отзиви: 9.9
    • Положителна част на отзива

Прекрасно място с много добра локация. Много мили собственици, любезни отзивчиви. Много уютен, чист, светъл и топъл апартамент.

Оценено на: 30 януари 2017 Престой през януари 2017
    Maya България
  • Garni Hotel Zavicaj

Средна оценка от отзиви: 9.3
    • Положителна част на отзива

1. Мястото е перфектно - съвсем близо да магистралата, но е втора линия и е много тихо. Практически не се чува нищо. От друга страна е на 2-3 километра от Арената и центъра в Белград и може да ползвате такси, вместо да взимате колата с вас. 2. Много удобен и сигурен паркинг. Безплатен. 3. Стаите са нови, големи и обзаведени с вкус. Топло е. Дори намалихме радиаторите. 4. Има ресторант с приятна атмосфера и хубави неща в менюто на добри цени. 5. Не на последно място - персоналът е много любезен и приятелски настроен и въпреки закъснението ни останаха в ресторанта след работното си време за да ни нахранят. 1. Very good place for relax if you traveling or if you want to visit some concert in Arena. The place is new, clean and quiet. The staff is friendly. 2. Parking is available and it's free and secure. 3. City centre is 2-3 km away.

Nothing at all.

Оценено на: 12 февруари 2017 Престой през февруари 2017
    Petar България
  • Apartments Kuca Aleksic

Средна оценка от отзиви: 9.7
    • Положителна част на отзива

Бяхме объркали посоката, обадихме се по телефона-домакинът веднага дойде да ни посрещне...При това на доста голямо разстояние.Отвори ни, почерпи ни с кафе, разказа ни за всичко в апартамента и ни остави...Обясни ни и с карта къде се намираме, как да отидем до центъра...Просто...докато не ни задоволи любопитството докрай, не си тръгна...Само суперлативи за тия хора...

• Отрицателна част на отзива

След такова прекрасно отношение към нас, е просто грях да търсиш негативи...

Оценено на: 11 април 2017 Престой през април 2017
    Галя България
  • Apartments Park 2016

Surdulica, Сърбия

Средна оценка от отзиви: 9.5
    • Положителна част на отзива

Изключително иновативно обзаведено. Чисто. Много мили хора. Тихо и спокойно място. Пълен релкс. Бихме отишли отново когато отвори басейна :)

Няма закуска.

Оценено на: 3 април 2017 Престой през април 2017
    Анонимен потребител България

Високо оценени хотели в Сърбия от всички пътници.

• Apartment Rada

Пирот, Сърбия