Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Rusko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Rusku

• Ampir Belorusskaya Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,1
    • Pozitívna časť hodnotenia

Blízko metra. Blízko vlakovej stanici na letisko. Milí personál.

Ohodnotené: 18. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018

Srankovica1 Slovensko
  • Happy Pushkin Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Raňajky - široký výber, chutilo. Lokalita bola šikovná, všade som sa vedela dostať prejsť pešo. Izba (415) bola fajn, štvrté poschodie bez výťahu, ale nič strašné. Vždy všetko pekne čisté

• Negatívna časť hodnotenia

Najvacsi minus bol matrac - dve vyležané miesta.

Ohodnotené: 10. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Daniela Slovensko
  • Akyan St.Petersburg

Priemerné skóre hodnotenia: 9,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Dobré a pestré raňajky, Personál recepcie bol veľmi ústretový.

• Negatívna časť hodnotenia

Upratovanie - podľa nás sa počas celého týždňa nevysávalo.

Ohodnotené: 11. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Pavel Slovensko
  • Atman Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie zodpovedalo presne tomu ako to bolo uvadzane v popise k ubytovaniu. Co ma prekvapilo v dobrom, tak to bola cistota na izbe a v kupelni - pravdu povediac neocakaval som to. Personal bol ochotny a ustretovy. Napr. pri ranajkach ich mozete poprosit aj o tzv. bezkoprovu verziu ranajok, lebo kopor davaju fakt hojne do vsetkeho mozneho. Opytajte sa na recepcii aj na to co sa prave v meste deje, niekedy su to zaujimave tipy. A ak este viete trochu rusky tak si pobyt uzijete v plnej miere.

• Negatívna časť hodnotenia

Velkost izieb by mohla by vacsia. 12 m2 na byvanie je malo ale na prespatie to stacilo. Zvukova izolacia by mohla byt kvalitnejsia.

Ohodnotené: 11. septembra 2018 Termín pobytu bol august 2018
    . Slovensko
  • Yaroslavskaya Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

čistota hotela, ochotný personál.

• Negatívna časť hodnotenia

Posteľná prikrývka zapáchala, bolo ju treba vyprať. Vankúš nepoddajný, nevhodný pre ľudí s citlivou krčnou chrbticou.

Ohodnotené: 12. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Elena Slovensko
  • Capital Hotel

Priemerné skóre hodnotenia: 8,5
    • Pozitívna časť hodnotenia

Každý deň nový uterák na izbe (uprataná izba). Výborná poloha. Ku všetkým atrakciám sa dalo ísť peší (Emitáž, Chrám sv. Izáka, Kazanská katedrála atď.). Personál bol veľmi ústretový. Pomohol vybaviť nočnú plavbu po kanáloch, Taxi na letisko... Potraviny, pekárne, kaviarničky, bary máte pár metrov od hotela. Metro je tiež blízko. Prípadne plavba loďou.

Ohodnotené: 14. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Ivankortis Slovensko
  • Aroom Hotel on Kitai Gorod

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Hotel je situovaný priamo v centre. V okolí veľa reštaurácií, barov, kafetérii a obchodov. Nemali sme zaplatenú žiadnu stravu, jedli sme v meste a musím skonštatovať, že sa dalo veľmi dobre najesť a hlavne lacno. Aspoň sme mali pestrú možnosť jedla. Wifi v hoteli bola výborná, každé poschodie malo svoju a tak nebola preťažená. V hoteli bolo veľmi čisto. Mali sme zaplatené mini štúdio, no neodporúčam, pretože je to fakt veľmi malé, žiadny priestor na batožinu a žiadna skriňa alebo aspoň skrinka na oblečenie. Mali by sme celý pobyt oblečenie v kufri a ten by musel byť zatvorený a postavený akurát pod úzkym stolíkom. A tak sme išli na recepciu požiadať o výmenu. Za malý doplatok sme dostali štúdio midi a to bolo super. Uteráky menené každý deň, denne dopĺňaný šampón, sprchový gel, v kuchynke káva a čaj. V štúdiu je malá kuchynka. Jednoplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, čaj, káva. Taniere, príbor, hrnčeky a aj hrniec. My sme si akurát varili len čaj a kávu, pretože ako som hore písala, dá sa v Moskve veľmi dobre a lacno najesť. Odporúčam tento hotel. Nám vyhovoval.

• Negatívna časť hodnotenia

Jedine maličká chybička. Keď sme chceli pobyt platiť kartou, tak prirátali prirážku 5% k cene.

Ohodnotené: 16. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    zusabkazu Slovensko
  • Apartments Rainbow

Priemerné skóre hodnotenia: 9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Ubytovanie nás príjemne prekvapilo. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, blízko detského ihriska, na okolo je veľa zelene. Hotel je oplotený, má súkromné parkovisko. Izba čistá, pekne zariadená, troška menšia ale inak pohodlná posteľ. Upratovacia služba každý deň. Zakaždým dali čisté uteráky, návleky na paplón a vankúše. K dispozícii sme mali chladničku s vodou, čaj, kávu, cukor, sušienky. Neďaleko hotela sú potraviny. 24 hodinová recepcia. Určite by som ubytovanie odporúčala ďalej.

• Negatívna časť hodnotenia

Niekomu môže vadiť, že personál nevie po anglicky, ale rukami nohami sa dá vždy dorozumieť :-) Stanica metra asi 15 minút pešo.

Ohodnotené: 17. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Michaela.. Slovensko