Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Seychely Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov na Seychelách

• Loversnest Self Catering

Anse aux Pins, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 9
    • Pozitívna časť hodnotenia

Super sef vsetko zariadi.rodina velmi mila.cisto dobre zariadena kuchyna.citili sme sa velmi dobre*****

Ohodnotené: 18. mája 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Ivan Slovensko
  • Carana Hilltop Villa

Glacis, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Výhľad z izby, kľud na hotely, prístup personálu bol veľmi milý. Taktiež majiteľka nám veľmi pomohla s informáciami ohľadom pláži a turistických atraktcii.

• Negatívna časť hodnotenia

Prístup k hotelu z autobusovej zastávky.

Ohodnotené: 7. mája 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Matúš Slovensko
  • Coco Bay Villa

Baie Sainte Anne, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 7,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Príjemný personál, wifi išla aj na izbe, v kuchyni sa dalo pripraviť si jedlo, pár minút chôdze bola pekná pláž, autobusová zastávka aj potraviny.

• Negatívna časť hodnotenia

Zatuchnutá izba, uvítali by sme sieťky na oknách lebo sa nedalo vetrať kvôli jaštericiam a pod.

Ohodnotené: 17. mája 2018 Termín pobytu bol apríl 2018
    Petra Slovensko
  • Jeanny's Apartment

Grand'Anse Praslin, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Cestoval som sám s batohom a ubytovanie som si vybral vyslovene podľa ceny. Rozhodlo aj to, že súčasťou ceny boli raňajky. A tie boli naozaj skvelé. Domáci sú veľmi milý. Bol som ubytovaný 4 noci. Dobrá poloha na absolvovanie výletov. Z letiska peši za 45 min. Ostatné výlety po celom ostrove som absolvoval miestnou lacnou dopravou. Zastávka je 40 m od ubytovania. Pre batôžkarov super, dovolenkári nech si hľadajú podľa svojich predstáv. Z mojej strany absolútna spokojnosť. Fotky aj popis zodpovedajú skutočnosti.

• Negatívna časť hodnotenia

Mal som pomerne tmavú izbu len s malými oknami, ale tam som sa chodil iba vyspať :-)

Ohodnotené: 31. mája 2018 Termín pobytu bol máj 2018
    Robert Slovensko
  • Chalets de Palma

Priemerné skóre hodnotenia: 8,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Cestoval som na Seychely sám s batohom a ubytovania som si zháňal vyslovene podľa ceny a hodnotenia. Ubytovanie mi slúžilo iba na prespanie. No v Chalets de Palma som bol skutočne nadšený a ubytovanie prekonalo moje očakávania. Krásna veľká a čistá izba. Všetko vybavenie, klimatizácia aj ventilátor. Super kúpelňa dekorovaná obrovskými mušľami + základné hyg.potreby. Skvelé raňajky. Zariadenie má vlastnú požičovňu bicyklov za cenu ako všade inde, takže odporúčam.V blízkosti lacné obchody s potravinami. Bazénik, ktorý som využil aj tak iba raz. Teraska so sedením pred bungalovom. Z prístavu peši za 10, max.15 min. Krásna príroda dookola. Kľud. Pre batôžkara naozaj luxus, no odporúčam aj pre páry či bežných dovolenkárov. Za 6 dní som prechodil komplet ostrov a toto ubytovanie by som si vzhľadom k pomeru ceny a kvality vybral opäť.

Ohodnotené: 31. mája 2018 Termín pobytu bol máj 2018
    Robert Slovensko
  • Chloe's Cottage Self-Catering

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Personal uplne super, pristup k nam tiez. Bolo to vsak trochu dalej od centra mesta (2 km) a tym poadom aj obchodu, stravovania,....

• Negatívna časť hodnotenia

Pristupova cesta (prasna pomedzi domy) a zle oznacenie ubytovania

• La Modestie Guest House

Grand'Anse Praslin, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Prevadzkar bol super, vysvetlil, odporucil kde sa da najest, kde sa da co vidiet, dal zoznam odchodov autobusov, proste absolutny komfort. Ranajky boli uzasne, vela ovocia. Maju aj zive velke korytnacky

• Negatívna časť hodnotenia

Co bolo neprijemne bolo, ze chybala kuchynka pre zohriatie doneseneho jedla z take away a pristup k domu cez vyjazdenu cestu, ktora sa stala po dazdi tazko prejazdna

• La Residence

Baie Lazare Mahé, Seychely

Priemerné skóre hodnotenia: 8,2
    • Pozitívna časť hodnotenia

Na ubytovani sa da pozicat auto, ktore si viete pouicat a vratit na letisku - odporucam vyuzit! Bez auta nie je sanca vidiet vsetko co budete chciet

• Negatívna časť hodnotenia

Z tmy sa vynoril clovek, ktory nevedel po anglicky, ukazal nam izbu a velke sklamanie. Predosle 2 ubytovania za podobnu cenu mali uplne iny standard.... Na recepcii nebol nikto je otvorena len od 8-17. Izba mala zvlastny zapach, proste uz to malo nejake roky... Podla vone tak 100... Kuchyna a vybavenie na zlej urovni, celkovo vsetko bolo take stare a vypouzivane.

• Gregoire's Apartment

Priemerné skóre hodnotenia: 7,6

Skvele ranajky,dobra lokalita.

• Negatívna časť hodnotenia

Recepcny,neviem meno,den pred odchodom nas stopol na recepcii, ze ak mame nejaky otvoreny ucet tak to mame zaplatit lebo rano nebude nikto na recepcii.Povedali sme, ze vsetko mame zaplatene a poziadali o skore ranajky,kedze sme odchadzali 6.30am.Povedal, ze nie je problem,ze nam nachystaju continental o 6am.Rano sme prisli,casnik o nicom nevedel,cakali sme pol hodinu a ranajok sme sa nedockali. Co sa tyka izby, sprchovy kut bol plesnivy.

Ohodnotené: 16. septembra 2018 Termín pobytu bol september 2018
    Veronika Slovensko