Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Comentarii recente pentru Hoteluri în Taiwan

• Cavemen Hostel Taipei Station Youth Branch

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Paturile au fost confortabile, se oferea ceai gratis și bineînțeles apă rece/călduță/fiartă pentru băuturi calde/supe de tăieței etc. Personalul este deosebit de prietenos și oferă sprijin atunci când i se cere/este nevoie, ajută chiar la întemeierea unor noi prietenii.

• Secțiunea negativă a comentariului

Spațiul de deasupra patului și lățimea acestuia puteau fi mai generoase.

Comentariu trimis pe 11 ianuarie 2018 Sejur în ianuarie 2018
    Anda România
  • Hey Bear Capsule Hotel

Scor mediu din evaluări: 8,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea si curatenia. Am incercat varianta aceasta pentru a experimenta cum e sa dormi intr-o capsula, asa cum vazusem la TV :) E interesant intr-adevar, dar pentru cei care nu sufera de claustrofobie. Se foloseste o cartela fara de care nu poti face un pas. Introduci cartela intr-un locas pentru a alimenta energetic capsula si a o deschide, inclusiv la WC si la lift. Daca esti bata cu tehnica esti mort. Eu am dormit intr-o capsula sin sotul in alta. Cum eram obositi de pe drum, am inversat cartelele :))))). El a adormit bustean in capsula lui si nu am putut sa-l scot de acolo decat cu personalul :)))))

• Secțiunea negativă a comentariului

Faptul ca nu ai internet decat la receptie si programul inflexibil de cazare. Adica nu mi s-a parut corect sa pot intra in camera abia la ora 3 PM si sa eliberez camera la ora 11. 00 a doua zi . Am fost nevoiti sa umblam cu bagajul pe drumuri. Deci clar nu mai dorm la capsula vreodata.

Comentariu trimis pe 16 ianuarie 2018 Sejur în ianuarie 2018
    DianaRa68 România
  • Oxygen Hotel Taipei Main Station

Scor mediu din evaluări: 8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia hotelului este foarte buna. Este aproape de Taipei Main Station si de o multime de magazine.

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu mi-a placut ca se aude tot in camera.

Comentariu trimis pe 27 martie 2018 Sejur în martie 2018
    GABRIELA România